Ліга 2 - Франція
субота, 13.08.2022
18:00
18:00

Діжон

Кан
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Діжон |
| В гостях: | Кан |
| Відстань: | 448.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад Гастон Жерар |
| Вміщує: | 16 099 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.10 | 3.10 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.36 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 33% | 67% | 30% | 70% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-05 | Діжон | 1 - 0 | Кан |
| 2021-09-21 | Кан | 0 - 1 | Діжон |
| 2019-04-28 | Кан | 1 - 0 | Діжон |
| 2018-10-31 | Діжон | 3 - 1 | Кан |
| 2018-09-01 | Діжон | 0 - 2 | Кан |
| 2018-02-24 | Діжон | 2 - 0 | Кан |
| 2017-09-09 | Кан | 2 - 1 | Діжон |
| 2017-02-11 | Діжон | 2 - 0 | Кан |
| 2016-12-02 | Кан | 3 - 3 | Діжон |
| 2015-01-04 | Кан | 2 - 2 | Діжон |
| 2014-05-16 | Діжон | 2 - 2 | Кан |
| 2013-08-02 | Кан | 3 - 1 | Діжон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 42% |
Діжон останні 12 матчі
| 2022-08-06 | По | 0 - 0 | Діжон |
| 2022-07-30 | Діжон | 2 - 1 | Сент-Етьєн |
| 2022-05-14 | Сошо | 2 - 2 | Діжон |
| 2022-05-07 | Діжон | 2 - 3 | Нансі |
| 2022-04-30 | Ніор | 1 - 3 | Діжон |
| 2022-04-22 | Діжон | 3 - 3 | Генгам |
| 2022-04-19 | Осер | 2 - 1 | Діжон |
| 2022-04-16 | Діжон | 0 - 3 | Аяччо |
| 2022-04-11 | ФК Париж | 2 - 2 | Діжон |
| 2022-04-02 | Діжон | 1 - 0 | Гренобль |
| 2022-03-19 | Ам'єн | 1 - 1 | Діжон |
| 2022-03-15 | Діжон | 2 - 0 | Гавр |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Кан останні 12 матчі
| 2022-08-08 | Кан | 1 - 0 | Мец |
| 2022-07-30 | Нім | 0 - 1 | Кан |
| 2022-07-20 | Кан | 1 - 2 | Ренн |
| 2022-07-12 | Кан | 3 - 0 | Ле-Ман |
| 2022-07-09 | Кан | 1 - 0 | Аяччо |
| 2022-05-14 | Родез | 2 - 0 | Кан |
| 2022-05-07 | Кан | 2 - 0 | Кевіллі Руан |
| 2022-04-30 | Генгам | 2 - 1 | Кан |
| 2022-04-23 | Кан | 1 - 1 | Осер |
| 2022-04-19 | ФК Париж | 1 - 0 | Кан |
| 2022-04-16 | Кан | 1 - 1 | Ам'єн |
| 2022-04-09 | Гренобль | 0 - 2 | Кан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 3 | 0 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 25% | 0% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генгам | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Кан | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Бордо | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Діжон | 2 | +1 | 4 |
| 4 | ФК Париж | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Валансьєнн | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Гренобль | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Мец | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Бастія | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Лаваль | 2 | +1 | 3 |
| 11 | Ніор | 2 | -2 | 3 |
| 12 | Ам'єн | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Кевіллі Руан | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Нім | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Гавр | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Сошо | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Родез | 2 | -3 | 1 |
| 18 | По | 2 | -4 | 1 |
| 19 | Аннесі | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Сент-Етьєн | 2 | -1 | -2 |
Хронологія матчів у лізі
| Діжон | |
| Кан | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Діжон | Кан |
|---|---|---|---|
| 1 | Генгам | ||
| 2 | Кан | - | |
| 3 | Бордо | ||
| 4 | Діжон | - | |
| 4 | ФК Париж | ||
| 6 | Валансьєнн | ||
| 6 | Гренобль | ||
| 8 | Мец | ||
| 9 | Бастія | ||
| 10 | Лаваль | ||
| 11 | Ніор | ||
| 12 | Ам'єн | ||
| 13 | Кевіллі Руан | ||
| 13 | Нім | 0 - 1 | |
| 15 | Гавр | ||
| 15 | Сошо | ||
| 17 | Родез | ||
| 18 | По | ||
| 19 | Аннесі | ||
| 20 | Сент-Етьєн | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Діжон | Кан | |
| Позиція | 4 | 2 |
| Очки | 4 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 6 |
| Очки | 3 | 3 |
Форма в лізі
| Діжон | Кан | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
2
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Діжон | Кан | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
2
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
1
0 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (20) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (36) | |
| Голи за матч | 1.80 |
| Голи вдома за матч | 0.95 |
| Голи в гостях за матч | 0.85 |
| Домашня команда забила в | 60% |
| Команда гостей забила в | 45% |
| Обидві Команди Заб'ють | 30% |
| Більше 1.5 | 50% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 10% |
Діжон наступні 6 матчі
| 2022-08-20 | Діжон | - | Нім |
| 2022-08-27 | Мец | - | Діжон |
| 2022-08-30 | Діжон | - | Аннесі |
| 2022-09-02 | Бастія | - | Діжон |
| 2022-09-10 | Діжон | - | Сошо |
| 2022-09-17 | Бордо | - | Діжон |
Кан наступні 6 матчі
| 2022-08-20 | Кан | - | Генгам |
| 2022-08-27 | ФК Париж | - | Кан |
| 2022-08-30 | Кан | - | По |
| 2022-09-02 | Гавр | - | Кан |
| 2022-09-10 | Кан | - | Ам'єн |
| 2022-09-17 | Гренобль | - | Кан |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 3.10 | 3.10 |
| Ймовірність | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 1.5 @ 3.00 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-13 16:03. На даний момент можливі зміни!