Друга ліга - Англія
субота, 04.02.2023
15:00
15:00

Донкастер

Хартлпул
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Донкастер |
| В гостях: | Хартлпул |
| Відстань: | 129.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Кіпмоут Стедіум |
| Вміщує: | 15 231 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.80 | 4.20 | 1 | 1.22 | 1.95 | |||
| 58% | 16% | 26% | 1.80 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.02 | 1.83 | 3.50 | 1.29 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 24% | 76% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2022-10-04 | Хартлпул | 2 - 1 | Донкастер |
| 2017-05-06 | Хартлпул | 2 - 1 | Донкастер |
| 2016-11-19 | Донкастер | 2 - 1 | Хартлпул |
| 2013-03-02 | Донкастер | 3 - 0 | Хартлпул |
| 2012-10-13 | Хартлпул | 1 - 1 | Донкастер |
| 2008-01-29 | Донкастер | 2 - 0 | Хартлпул |
| 2007-08-18 | Хартлпул | 2 - 1 | Донкастер |
| 2006-02-25 | Хартлпул | 1 - 1 | Донкастер |
| 2005-08-13 | Донкастер | 0 - 1 | Хартлпул |
| 2005-04-23 | Донкастер | 2 - 0 | Хартлпул |
| 2004-11-06 | Хартлпул | 2 - 1 | Донкастер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 5 | 10 | 6 | 0 | |
| 36% | 18% | 45% | 91% | 55% | 0% |
Донкастер останні 12 матчі
| 2023-01-28 | Менсфілд | 4 - 1 | Донкастер |
| 2023-01-07 | Лейтон Орієнт | 1 - 0 | Донкастер |
| 2023-01-01 | Донкастер | 2 - 1 | Карлайл |
| 2022-12-29 | Донкастер | 4 - 3 | Рочдейл |
| 2022-12-26 | Транмер | 3 - 0 | Донкастер |
| 2022-12-10 | Ньюпорт | 0 - 1 | Донкастер |
| 2022-12-02 | Донкастер | 0 - 2 | Волсолл |
| 2022-11-19 | Колчестер | 3 - 0 | Донкастер |
| 2022-11-12 | Грімсбі Таун | 1 - 3 | Донкастер |
| 2022-11-05 | Донкастер | 0 - 1 | Кінгс Лінн |
| 2022-10-29 | Донкастер | 1 - 0 | Гіллінгем |
| 2022-10-25 | Донкастер | 0 - 1 | Стівенедж |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 0% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Хартлпул останні 12 матчі
| 2023-01-28 | Хартлпул | 1 - 2 | Колчестер |
| 2023-01-24 | Карлайл | 3 - 1 | Хартлпул |
| 2023-01-21 | Хартлпул | 2 - 0 | Рочдейл |
| 2023-01-14 | Гіллінгем | 2 - 0 | Хартлпул |
| 2023-01-08 | Хартлпул | 0 - 3 | Сток Сіті |
| 2023-01-01 | Хартлпул | 3 - 3 | Харрогейт |
| 2022-12-29 | Хартлпул | 1 - 2 | Менсфілд |
| 2022-12-26 | Рочдейл | 1 - 2 | Хартлпул |
| 2022-12-09 | Кроулі Таун | 0 - 2 | Хартлпул |
| 2022-12-03 | Хартлпул | 0 - 5 | Стокпорт |
| 2022-11-26 | Хартлпул | 3 - 1 | Харрогейт |
| 2022-11-19 | Барроу | 3 - 1 | Хартлпул |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 12 | 9 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 100% | 75% | 42% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 28 | +19 | 57 |
| 2 | Стівенедж | 26 | +21 | 55 |
| 3 | Карлайл | 28 | +21 | 51 |
| 4 | Нортгемптон | 27 | +14 | 49 |
| 5 | Солфорд | 28 | +10 | 45 |
| 6 | Свіндон | 27 | +8 | 42 |
| 7 | Менсфілд | 27 | +4 | 42 |
| 8 | Бредфорд | 26 | +6 | 41 |
| 9 | Барроу | 28 | -4 | 40 |
| 10 | Стокпорт | 27 | +11 | 39 |
| 11 | Вімблдон | 27 | +2 | 39 |
| 12 | Саттон | 28 | -7 | 39 |
| 13 | Транмер | 27 | +6 | 38 |
| 14 | Волсолл | 25 | +7 | 37 |
| 15 | Донкастер | 26 | -8 | 37 |
| 16 | Крю | 25 | -8 | 31 |
| 17 | Грімсбі Таун | 24 | -6 | 30 |
| 18 | Колчестер | 29 | -8 | 30 |
| 19 | Ньюпорт | 26 | -6 | 26 |
| 20 | Кроулі Таун | 25 | -12 | 25 |
| 21 | Харрогейт | 26 | -9 | 24 |
| 22 | Хартлпул | 28 | -24 | 22 |
| 23 | Гіллінгем | 26 | -17 | 21 |
| 24 | Рочдейл | 28 | -20 | 20 |
Хронологія матчів у лізі
| Донкастер | |
| Хартлпул | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Донкастер | Хартлпул |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 1 - 1 | 4 - 2 |
| 2 | Стівенедж | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Карлайл | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Нортгемптон | 2 - 1 | |
| 5 | Солфорд | 2 - 1 | |
| 6 | Свіндон | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Менсфілд | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 8 | Бредфорд | ||
| 9 | Барроу | 3 - 1 | |
| 10 | Стокпорт | 2 - 1 | |
| 11 | Вімблдон | ||
| 12 | Саттон | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Транмер | ||
| 14 | Волсолл | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 15 | Донкастер | - | |
| 16 | Крю | ||
| 17 | Грімсбі Таун | ||
| 18 | Колчестер | 1 - 1 | |
| 19 | Ньюпорт | ||
| 20 | Кроулі Таун | 4 - 1 | 0 - 2 |
| 21 | Харрогейт | 2 - 1 | |
| 22 | Хартлпул | - | |
| 23 | Гіллінгем | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 24 | Рочдейл | 4 - 3 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Донкастер | Хартлпул | |
| Позиція | 15 | 22 |
| Очки | 37 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 23 |
| Очки | 22 | 8 |
Форма в лізі
| Донкастер | Хартлпул | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
4 11 |
5
7 16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 4 |
2
2 10 |
Голи в лізі
| Донкастер | Хартлпул | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
31
39 |
28
52 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
16 |
14
29 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (321) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (752) | |
| Голи за матч | 2.34 |
| Голи вдома за матч | 1.30 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 18% |
Донкастер наступні 6 матчі
| 2023-02-07 | Донкастер | - | Транмер |
| 2023-02-11 | Свіндон | - | Донкастер |
| 2023-02-14 | Донкастер | - | Барроу |
| 2023-02-18 | Саттон | - | Донкастер |
| 2023-02-25 | Донкастер | - | Бредфорд |
| 2023-03-04 | Стокпорт | - | Донкастер |
Хартлпул наступні 6 матчі
| 2023-02-11 | Хартлпул | - | Саттон |
| 2023-02-14 | Крю | - | Хартлпул |
| 2023-02-18 | Вімблдон | - | Хартлпул |
| 2023-02-21 | Хартлпул | - | Ньюпорт |
| 2023-02-25 | Хартлпул | - | Волсолл |
| 2023-03-04 | Транмер | - | Хартлпул |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.80 | 4.20 |
| Ймовірність | 58% | 16% | 26% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.95 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.02 | 1.83 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 2.02 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.29 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.29 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-04 12:00. На даний момент можливі зміни!