Друга ліга - Словаччина
субота, 03.08.2019
16:00
16:00

Дубніца

Шаморин
4 - 1
(1 - 1, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Дубниця над Вагом |
| В гостях: | Саморин |
| Відстань: | 121.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Дубниця |
| Вміщує: | 5 450 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.32 | 4.96 | 1 | 1.12 | 2.40 | |||
| 91% | 5% | 3% | 1.45 | 97% | 3% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.50 | 1.57 | 2.25 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 77% | 23% | 56% | 44% | 49% | 51% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2019-03-23 | Дубніца | 1 - 1 | Шаморин |
| 2018-08-18 | Шаморин | 3 - 1 | Дубніца |
| 2015-03-28 | Дубніца | 2 - 1 | Шаморин |
| 2014-10-04 | Шаморин | 4 - 1 | Дубніца |
| 2014-03-29 | Дубніца | 2 - 1 | Шаморин |
| 2013-10-12 | Шаморин | 0 - 1 | Дубніца |
| 2013-07-27 | Дубніца | 1 - 4 | Шаморин |
| 2013-04-06 | Шаморин | 2 - 0 | Дубніца |
| 2012-10-13 | Дубніца | 2 - 1 | Шаморин |
| 2012-07-28 | Шаморин | 0 - 2 | Дубніца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 10% | 40% | 90% | 60% | 30% |
Дубніца останні 12 матчі
| 2019-07-28 | Жиліна B | 2 - 4 | Дубніца |
| 2019-07-20 | Дубніца | 1 - 0 | Бардейов |
| 2019-07-06 | Простейов | 3 - 4 | Дубніца |
| 2019-06-25 | Вітковіце | 0 - 2 | Дубніца |
| 2019-06-19 | Середь | 6 - 0 | Дубніца |
| 2019-05-24 | Скаліца | 1 - 0 | Дубніца |
| 2019-05-18 | Дубніца | 2 - 1 | Прешов |
| 2019-05-11 | Банська Бистріца | 2 - 0 | Дубніца |
| 2019-05-04 | Дубніца | 2 - 1 | Odeva Lipany |
| 2019-04-28 | Дубніца | 4 - 1 | Петржалка |
| 2019-04-24 | Бардейов | 2 - 1 | Дубніца |
| 2019-04-20 | Дубніца | 3 - 2 | Л. Мікулаш |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 67% | 0% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Шаморин останні 12 матчі
| 2019-07-26 | Банська Бистріца | 5 - 0 | Шаморин |
| 2019-07-20 | Комарно | 2 - 0 | Шаморин |
| 2019-06-29 | Нітра | 2 - 1 | Шаморин |
| 2019-05-25 | Шаморин | 0 - 3 | Погронє |
| 2019-05-18 | Інтер Братислава | 3 - 2 | Шаморин |
| 2019-05-11 | Odeva Lipany | 1 - 3 | Шаморин |
| 2019-05-04 | Шаморин | 2 - 2 | Комарно |
| 2019-04-28 | Жиліна B | 0 - 2 | Шаморин |
| 2019-04-24 | Шаморин | 0 - 3 | Локомотив Кошице |
| 2019-04-19 | Попрад | 3 - 2 | Шаморин |
| 2019-04-13 | Шаморин | 1 - 0 | Скаліца |
| 2019-04-06 | Прешов | 2 - 0 | Шаморин |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 67% | 42% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Банська Бистріца | 3 | +5 | 6 |
| 2 | Ружомберок B | 3 | +4 | 6 |
| 3 | Попрад | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Петржалка | 2 | +3 | 6 |
| 5 | Дубніца | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Слован Бр. B | 2 | +3 | 3 |
| 7 | Жиліна B | 2 | -1 | 3 |
| 8 | Комарно | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Л. Мікулаш | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Подбрезова | 2 | -2 | 3 |
| 11 | Скаліца | 2 | -3 | 3 |
| 12 | Кошице | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Требішов | 2 | -2 | 1 |
| 14 | Бардейов | 2 | -2 | 0 |
| 14 | Пухов | 2 | -2 | 0 |
| 16 | Шаморин | 2 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Дубніца | |
| Шаморин | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Дубніца | Шаморин |
|---|---|---|---|
| 1 | Банська Бистріца | 5 - 0 | |
| 2 | Ружомберок B | ||
| 3 | Попрад | ||
| 4 | Петржалка | ||
| 5 | Дубніца | - | |
| 6 | Слован Бр. B | ||
| 7 | Жиліна B | ||
| 8 | Комарно | 2 - 0 | |
| 9 | Л. Мікулаш | ||
| 10 | Подбрезова | ||
| 11 | Скаліца | ||
| 12 | Кошице | ||
| 13 | Требішов | ||
| 14 | Бардейов | 1 - 0 | |
| 14 | Пухов | ||
| 16 | Шаморин | - |
Позиція в лізі
| Дубніца | Шаморин | |
| Позиція | 5 | 16 |
| Очки | 6 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 14 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| Дубніца | Шаморин | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
0
0 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Дубніца | Шаморин | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
2 |
0
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
0 |
0
7 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (17) | |
| Перемоги вдома | 59% |
| Нічиї | 6% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (63) | |
| Голи за матч | 3.71 |
| Голи вдома за матч | 2.18 |
| Голи в гостях за матч | 1.53 |
| Домашня команда забила в | 88% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 71% |
| Більше 3.5 | 47% |
Дубніца наступні 6 матчі
| 2019-08-11 | Ружомберок B | - | Дубніца |
| 2019-08-13 | Нове-Место Ваг. | - | Дубніца |
| 2019-08-17 | Дубніца | - | Пухов |
| 2019-08-24 | Слован Бр. B | - | Дубніца |
| 2019-08-31 | Дубніца | - | Подбрезова |
| 2019-09-07 | Попрад | - | Дубніца |
Шаморин наступні 6 матчі
| 2019-08-11 | Шаморин | - | Петржалка |
| 2019-08-18 | Требішов | - | Шаморин |
| 2019-08-25 | Шаморин | - | Бардейов |
| 2019-09-01 | Жиліна B | - | Шаморин |
| 2019-09-07 | Кошице | - | Шаморин |
| 2019-09-15 | Шаморин | - | Ружомберок B |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.45 | 4.32 | 4.96 |
| Ймовірність | 91% | 5% | 3% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.40 |
| Ймовірність | 97% | 3% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.50 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.32 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Ні @ 2.32 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-03 12:06. На даний момент можливі зміни!