Друга ліга - Словаччина
субота, 05.10.2019
14:00
14:00

Банська Бистріца

Дубніца
3 - 3
(1 - 1, 2 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Банська Бистриця |
| В гостях: | Дубниця над Вагом |
| Відстань: | 76.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіон СНП |
| Вміщує: | 10 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.70 | 3.20 | 1 | 1.30 | 1.75 | |||
| 47% | 3% | 50% | 1.90 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.55 | 1.53 | 2.35 | 2.30 | 1.55 | ||||||
| 88% | 12% | 72% | 28% | 52% | 48% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-11 | Банська Бистріца | 2 - 0 | Дубніца |
| 2018-10-14 | Дубніца | 1 - 1 | Банська Бистріца |
| 2011-05-25 | Дубніца | 2 - 0 | Банська Бистріца |
| 2011-03-15 | Банська Бистріца | 1 - 0 | Дубніца |
| 2010-10-01 | Дубніца | 1 - 0 | Банська Бистріца |
| 2010-04-17 | Банська Бистріца | 1 - 1 | Дубніца |
| 2009-11-21 | Дубніца | 1 - 2 | Банська Бистріца |
| 2009-08-15 | Банська Бистріца | 3 - 0 | Дубніца |
| 2009-05-02 | Банська Бистріца | 3 - 0 | Дубніца |
| 2008-11-15 | Дубніца | 2 - 0 | Банська Бистріца |
| 2008-08-16 | Банська Бистріца | 1 - 0 | Дубніца |
| 2008-04-26 | Банська Бистріца | 3 - 2 | Дубніца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 4 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 33% | 8% |
Банська Бистріца останні 12 матчі
| 2019-09-28 | Банська Бистріца | 3 - 1 | Кошице |
| 2019-09-21 | Комарно | 1 - 3 | Банська Бистріца |
| 2019-09-14 | Банська Бистріца | 2 - 1 | Л. Мікулаш |
| 2019-09-07 | Скаліца | 3 - 1 | Банська Бистріца |
| 2019-08-31 | Банська Бистріца | 2 - 0 | Попрад |
| 2019-08-28 | Пухов | 1 - 2 | Банська Бистріца |
| 2019-08-23 | Подбрезова | 0 - 2 | Банська Бистріца |
| 2019-08-17 | Банська Бистріца | 3 - 0 | Слован Бр. B |
| 2019-08-02 | Банська Бистріца | 3 - 2 | Ружомберок B |
| 2019-07-26 | Банська Бистріца | 5 - 0 | Шаморин |
| 2019-07-19 | Банська Бистріца | 3 - 4 | Жиліна B |
| 2019-07-13 | Погронє | 4 - 1 | Банська Бистріца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 12 | 10 | 7 | |
| 75% | 0% | 25% | 100% | 83% | 58% |
Дубніца останні 12 матчі
| 2019-09-27 | Дубніца | 4 - 1 | Комарно |
| 2019-09-21 | Л. Мікулаш | 1 - 3 | Дубніца |
| 2019-09-14 | Дубніца | 2 - 1 | Скаліца |
| 2019-09-07 | Попрад | 3 - 2 | Дубніца |
| 2019-08-31 | Дубніца | 3 - 1 | Подбрезова |
| 2019-08-24 | Слован Бр. B | 0 - 2 | Дубніца |
| 2019-08-17 | Дубніца | 1 - 0 | Пухов |
| 2019-08-13 | Нове-Место Ваг. | 2 - 1 | Дубніца |
| 2019-08-11 | Ружомберок B | 2 - 4 | Дубніца |
| 2019-08-03 | Дубніца | 4 - 1 | Шаморин |
| 2019-07-28 | Жиліна B | 2 - 4 | Дубніца |
| 2019-07-20 | Дубніца | 1 - 0 | Бардейов |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 0 | 2 | 10 | 9 | 7 | |
| 83% | 0% | 17% | 83% | 75% | 58% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дубніца | 11 | +18 | 30 |
| 2 | Банська Бистріца | 11 | +16 | 27 |
| 3 | Попрад | 11 | +10 | 24 |
| 4 | Скаліца | 11 | +7 | 23 |
| 5 | Жиліна B | 11 | +8 | 21 |
| 6 | Подбрезова | 12 | -1 | 18 |
| 7 | Ружомберок B | 11 | -2 | 18 |
| 8 | Петржалка | 11 | 0 | 16 |
| 9 | Пухов | 11 | +1 | 14 |
| 10 | Бардейов | 11 | -1 | 14 |
| 11 | Л. Мікулаш | 11 | -5 | 13 |
| 12 | Комарно | 11 | -9 | 12 |
| 13 | Кошице | 11 | -1 | 9 |
| 14 | Шаморин | 12 | -12 | 9 |
| 15 | Слован Бр. B | 11 | -15 | 6 |
| 16 | Требішов | 11 | -14 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Банська Бистріца | |
| Дубніца | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Банська Бистріца | Дубніца |
|---|---|---|---|
| 1 | Дубніца | - | |
| 2 | Банська Бистріца | - | |
| 3 | Попрад | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 4 | Скаліца | ||
| 5 | Жиліна B | 3 - 4 | 2 - 4 |
| 6 | Подбрезова | ||
| 7 | Ружомберок B | 3 - 2 | 2 - 4 |
| 8 | Петржалка | ||
| 9 | Пухов | ||
| 10 | Бардейов | ||
| 11 | Л. Мікулаш | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Комарно | ||
| 13 | Кошице | 3 - 1 | |
| 14 | Шаморин | 5 - 0 | |
| 15 | Слован Бр. B | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Требішов |
Позиція в лізі
| Банська Бистріца | Дубніца | |
| Позиція | 2 | 1 |
| Очки | 27 | 30 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 1 |
| Очки | 18 | 12 |
Форма в лізі
| Банська Бистріца | Дубніца | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
0 2 |
10
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
0 1 |
4
0 1 |
Голи в лізі
| Банська Бистріца | Дубніца | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
13 |
30
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
8 |
15
8 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (89) | |
| Перемоги вдома | 61% |
| Нічиї | 11% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (285) | |
| Голи за матч | 3.20 |
| Голи вдома за матч | 1.96 |
| Голи в гостях за матч | 1.25 |
| Домашня команда забила в | 89% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 39% |
Банська Бистріца наступні 6 матчі
| 2019-10-13 | Петржалка | - | Банська Бистріца |
| 2019-10-19 | Банська Бистріца | - | Требішов |
| 2019-10-26 | Бардейов | - | Банська Бистріца |
| 2019-10-30 | Попрад | - | Банська Бистріца |
| 2019-11-03 | Жиліна B | - | Банська Бистріца |
| 2019-11-10 | Шаморин | - | Банська Бистріца |
Дубніца наступні 6 матчі
| 2019-10-12 | Дубніца | - | Кошице |
| 2019-10-19 | Дубніца | - | Петржалка |
| 2019-10-27 | Требішов | - | Дубніца |
| 2019-11-02 | Бардейов | - | Дубніца |
| 2019-11-09 | Дубніца | - | Жиліна B |
| 2020-01-22 | Сеніца | - | Дубніца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.70 | 3.20 |
| Ймовірність | 47% | 3% | 50% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.75 |
| Ймовірність | 48% | 52% |
| X2 @ 1.75 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.55 | |
| Ймовірність | 88% | 12% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.35 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.55 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 3.5 @ 2.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.40 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-05 12:01. На даний момент можливі зміни!