Суперліга - Словаччина
пʼятниця, 16.09.2022
16:30
16:30

Банська Бистріца

Скаліца
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Банська Бистриця |
| В гостях: | Скаліця |
| Відстань: | 141.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіон СНП |
| Вміщує: | 10 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.30 | 3.00 | 1X | 1.36 | 1.63 | |||
| 43% | 27% | 30% | 1.36 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.90 | 1.78 | 3.20 | 1.30 | ||||||
| 81% | 19% | 48% | 52% | 30% | 70% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2021-11-20 | Банська Бистріца | 0 - 0 | Скаліца |
| 2021-07-31 | Скаліца | 0 - 0 | Банська Бистріца |
| 2021-03-06 | Скаліца | 2 - 1 | Банська Бистріца |
| 2020-08-22 | Банська Бистріца | 2 - 3 | Скаліца |
| 2020-06-27 | Банська Бистріца | 2 - 0 | Скаліца |
| 2019-09-07 | Скаліца | 3 - 1 | Банська Бистріца |
| 2018-11-03 | Банська Бистріца | 3 - 1 | Скаліца |
| 2018-07-21 | Скаліца | 2 - 1 | Банська Бистріца |
| 2017-03-19 | Банська Бистріца | 2 - 1 | Скаліца |
| 2016-09-24 | Скаліца | 1 - 0 | Банська Бистріца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 5 | 7 | 6 | 3 | |
| 30% | 20% | 50% | 70% | 60% | 30% |
Банська Бистріца останні 12 матчі
| 2022-09-10 | Л. Мікулаш | 1 - 2 | Банська Бистріца |
| 2022-09-03 | Банська Бистріца | 0 - 1 | Слован Бр. |
| 2022-08-30 | Тренчин | 0 - 2 | Банська Бистріца |
| 2022-08-27 | Банська Бистріца | 4 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-08-19 | Подбрезова | 3 - 1 | Банська Бистріца |
| 2022-08-14 | Дун. Стреда | 3 - 0 | Банська Бистріца |
| 2022-08-06 | Банська Бистріца | 2 - 3 | Ружомберок |
| 2022-07-29 | Жиліна | 4 - 1 | Банська Бистріца |
| 2022-07-24 | Спартак Трнава | 1 - 2 | Банська Бистріца |
| 2022-07-15 | Міхаловце | 2 - 0 | Банська Бистріца |
| 2022-07-09 | Погронє | 1 - 2 | Банська Бистріца |
| 2022-06-25 | Тржінец | 0 - 3 | Банська Бистріца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 11 | 9 | 4 | |
| 50% | 0% | 50% | 92% | 75% | 33% |
Скаліца останні 12 матчі
| 2022-09-10 | Скаліца | 1 - 1 | Дун. Стреда |
| 2022-09-03 | Л. Мікулаш | 0 - 0 | Скаліца |
| 2022-08-30 | Скаліца | 1 - 0 | Жиліна |
| 2022-08-27 | Скаліца | 1 - 1 | Спартак Трнава |
| 2022-08-20 | Міхаловце | 3 - 1 | Скаліца |
| 2022-08-12 | Скаліца | 1 - 1 | Подбрезова |
| 2022-08-07 | Слован Бр. | 3 - 0 | Скаліца |
| 2022-07-30 | Скаліца | 2 - 0 | Тренчин |
| 2022-07-22 | Злате Моравце | 2 - 2 | Скаліца |
| 2022-07-17 | Скаліца | 0 - 2 | Ружомберок |
| 2022-06-30 | Напредак | 1 - 1 | Скаліца |
| 2022-06-19 | Скаліца | 1 - 1 | Вишков |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 10 | 3 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 83% | 25% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Бр. | 9 | +16 | 22 |
| 2 | Спартак Трнава | 10 | +9 | 18 |
| 3 | Подбрезова | 9 | +7 | 17 |
| 4 | Дун. Стреда | 10 | +5 | 16 |
| 5 | Жиліна | 10 | +4 | 15 |
| 6 | Ружомберок | 10 | +1 | 14 |
| 7 | Банська Бистріца | 10 | -6 | 12 |
| 8 | Скаліца | 10 | -4 | 11 |
| 9 | Тренчин | 10 | -7 | 11 |
| 10 | Міхаловце | 9 | -7 | 8 |
| 11 | Злате Моравце | 9 | -7 | 7 |
| 12 | Л. Мікулаш | 10 | -11 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Банська Бистріца | |
| Скаліца | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Банська Бистріца | Скаліца |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Бр. | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Спартак Трнава | ||
| 3 | Подбрезова | ||
| 4 | Дун. Стреда | ||
| 5 | Жиліна | ||
| 6 | Ружомберок | 2 - 3 | |
| 7 | Банська Бистріца | - | |
| 8 | Скаліца | - | |
| 9 | Тренчин | ||
| 10 | Міхаловце | 3 - 1 | |
| 11 | Злате Моравце | 4 - 2 | 2 - 2 |
| 12 | Л. Мікулаш | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Банська Бистріца | Скаліца | |
| Позиція | 7 | 8 |
| Очки | 12 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 9 |
| Очки | 3 | 2 |
Форма в лізі
| Банська Бистріца | Скаліца | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 6 |
2
5 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 2 |
0
2 2 |
Голи в лізі
| Банська Бистріца | Скаліца | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
20 |
9
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
3
8 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (58) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (153) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 31% |
Банська Бистріца наступні 6 матчі
| 2022-09-21 | FC Rimavska Sobota | - | Банська Бистріца |
| 2022-10-01 | Банська Бистріца | - | Міхаловце |
| 2022-10-08 | Банська Бистріца | - | Спартак Трнава |
| 2022-10-15 | Банська Бистріца | - | Жиліна |
| 2022-10-22 | Ружомберок | - | Банська Бистріца |
| 2022-10-30 | Банська Бистріца | - | Дун. Стреда |
Скаліца наступні 6 матчі
| 2022-09-30 | Ружомберок | - | Скаліца |
| 2022-10-08 | Скаліца | - | Злате Моравце |
| 2022-10-15 | Тренчин | - | Скаліца |
| 2022-10-21 | Скаліца | - | Слован Бр. |
| 2022-10-25 | Odeva Lipany | - | Скаліца |
| 2022-10-29 | Подбрезова | - | Скаліца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.30 | 3.00 |
| Ймовірність | 43% | 27% | 30% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.63 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.20 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.78 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.78 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 1.30 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.77 | 1.95 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.77 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-16 12:05. На даний момент можливі зміни!