Клубні товариські матчі

субота, 19.06.2021
09:30
Дукла Прага

Дукла Прага
(Чехія)

Спарта Прага Б

Спарта Прага Б
(Чехія)

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Прага
В гостях: Прага
Стадіон
Стадіон: Stadion Juliska (Прага / Чех)
Вміщує: 28 500 (8 150)
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 09:30 (10:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.02 4.04 2.97 12 1.34 1.65
38% 29% 33% 1.20 59% 41%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.05 8.00 1.26 3.40 1.67 2.09
88% 12% 72% 28% 55% 45%

Останні 6 прямі зустрічі

2021-01-23 Спарта Прага Б 1 - 4 Дукла Прага
2011-04-15 Дукла Прага 2 - 0 Спарта Прага Б
2010-09-11 Спарта Прага Б 0 - 3 Дукла Прага
2009-08-22 Спарта Прага Б 2 - 2 Дукла Прага
2009-06-06 Спарта Прага Б 1 - 0 Дукла Прага
2008-08-01 Дукла Прага 0 - 0 Спарта Прага Б
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 1 4 3 2
50% 33% 17% 67% 50% 33%

Дукла Прага останні 12 матчі

2021-05-30 Дукла Прага 3 - 0 Вишеград
2021-05-22 Усті-над-Лабем 1 - 0 Дукла Прага
2021-05-17 Дукла Прага 1 - 2 Таборско
2021-05-08 Градец-Кралове 2 - 1 Дукла Прага
2021-05-05 Дукла Прага 1 - 2 Жижков
2021-05-01 Хрудім 0 - 1 Дукла Прага
2021-04-24 Дукла Прага 1 - 1 Влашим
2021-04-21 Дукла Прага 2 - 1 Бланско
2021-04-18 Їглава 0 - 1 Дукла Прага
2021-04-14 Artis Brno 3 - 0 Дукла Прага
2021-04-10 Дукла Прага 1 - 2 Варнсдорф
2021-04-07 Простейов 1 - 0 Дукла Прага
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 8 7 0
33% 8% 58% 67% 58% 0%

Спарта Прага Б останні 12 матчі

2021-02-17 Градец-Кралове 2 - 0 Спарта Прага Б
2021-02-02 Вишеград 2 - 1 Спарта Прага Б
2021-01-23 Спарта Прага Б 1 - 4 Дукла Прага
2021-01-16 Градец-Кралове 2 - 2 Спарта Прага Б
2021-01-07 Спарта Прага Б 3 - 1 Таборско
2020-01-21 Спарта Прага Б 0 - 0 Градец-Кралове
2020-01-12 Млада Болеслав 1 - 1 Спарта Прага Б
2014-02-12 Спарта Прага Б 1 - 2 Влашим
2014-02-04 Чеське Будейовіце 6 - 0 Спарта Прага Б
2013-12-18 Спарта Прага Б 2 - 2 Влашим
2013-07-24 Спарта Прага Б 2 - 0 Таборско
2013-02-12 Соколов 2 - 3 Спарта Прага Б
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 11 8 6
25% 33% 42% 92% 67% 50%
Реклама

Дукла Прага наступні 6 матчі

2021-06-26 Спарта Прага - Дукла Прага
2021-06-29 Ліберец - Дукла Прага
2021-07-03 ФК Пардубіце - Дукла Прага
2021-07-10 Уніон Берлін - Дукла Прага
2021-07-24 Дукла Прага - Вишков
2021-07-31 Тржінец - Дукла Прага

Спарта Прага Б наступні 6 матчі

2021-07-07 Яблонец - Спарта Прага Б
2021-07-24 Хрудім - Спарта Прага Б
2021-08-01 Спарта Прага Б - Простейов
2021-08-08 Варнсдорф - Спарта Прага Б
2021-08-15 Спарта Прага Б - Жижков
2021-08-21 Пржибрам - Спарта Прага Б

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.02 4.04 2.97
Ймовірність 38% 29% 33%
12 @ 1.20
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.34 1.65
Ймовірність 59% 41%
1X @ 1.34
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.05 8.00
Ймовірність   88% 12%
Більше 1.5 @ 1.05
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.26 3.40
Ймовірність   72% 28%
Більше 2.5 @ 1.26
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.67 2.09
Ймовірність   55% 45%
Більше 3.5 @ 1.67
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.35 3.08
Ймовірність   69% 31%
Так @ 1.35

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-06-19 08:04. На даний момент можливі зміни!