Друга ліга - Шотландія
середа, 29.03.2023
19:45
19:45

Дамбартон

Форфар Атлетік
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Дамбартон |
| В гостях: | Форфар |
| Відстань: | 129.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Dumbarton Football Stadium |
| Вміщує: | 2 025 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.25 | 3.20 | 1 | 1.36 | 1.67 | |||
| 46% | 22% | 32% | 2.15 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 47% | 53% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-01-14 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Дамбартон |
| 2022-11-19 | Дамбартон | 2 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2022-10-01 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Дамбартон |
| 2021-04-27 | Дамбартон | 1 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2021-03-20 | Дамбартон | 0 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2020-10-17 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Дамбартон |
| 2020-03-03 | Дамбартон | 2 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2019-12-14 | Форфар Атлетік | 3 - 4 | Дамбартон |
| 2019-11-23 | Дамбартон | 3 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2019-10-05 | Дамбартон | 3 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2019-04-13 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Дамбартон |
| 2019-01-05 | Дамбартон | 2 - 3 | Форфар Атлетік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 6 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 50% | 42% |
Дамбартон останні 12 матчі
| 2023-03-25 | Стерлінг | 2 - 2 | Дамбартон |
| 2023-03-18 | Дамбартон | 1 - 5 | Альбіон Роверс |
| 2023-03-04 | Странрар | 0 - 2 | Дамбартон |
| 2023-02-28 | Дамбартон | 1 - 0 | Стенхаузмур |
| 2023-02-25 | Дамбартон | 1 - 2 | Елгін Сіті |
| 2023-02-18 | Іст Файф | 2 - 0 | Дамбартон |
| 2023-02-11 | Дамбартон | 2 - 1 | Аннан |
| 2023-02-04 | Стенхаузмур | 1 - 1 | Дамбартон |
| 2023-01-28 | Дамбартон | 1 - 0 | Боннірігг Роуз |
| 2023-01-21 | Кілмарнок | 1 - 0 | Дамбартон |
| 2023-01-14 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Дамбартон |
| 2022-12-31 | Альбіон Роверс | 0 - 1 | Дамбартон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 17% |
Форфар Атлетік останні 12 матчі
| 2023-03-25 | Стенхаузмур | 1 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2023-03-21 | Стерлінг | 2 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2023-03-18 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Аннан |
| 2023-03-04 | Іст Файф | 3 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2023-02-28 | Боннірігг Роуз | 1 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2023-02-25 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Стерлінг |
| 2023-02-11 | Форфар Атлетік | 1 - 1 | Стенхаузмур |
| 2023-02-04 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Странрар |
| 2023-01-28 | Альбіон Роверс | 0 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2023-01-14 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Дамбартон |
| 2023-01-07 | Аннан | 0 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2023-01-02 | Форфар Атлетік | 0 - 1 | Елгін Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 33% | 8% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стерлінг | 28 | +24 | 56 |
| 2 | Дамбартон | 28 | +12 | 54 |
| 3 | Іст Файф | 30 | -2 | 43 |
| 4 | Аннан | 30 | +6 | 41 |
| 5 | Стенхаузмур | 29 | -1 | 39 |
| 6 | Форфар Атлетік | 29 | -5 | 38 |
| 7 | Странрар | 30 | -9 | 37 |
| 8 | Елгін Сіті | 28 | -9 | 33 |
| 9 | Боннірігг Роуз | 30 | -14 | 31 |
| 10 | Альбіон Роверс | 30 | -2 | 30 |
Хронологія матчів у лізі
| Дамбартон | |
| Форфар Атлетік | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Дамбартон | Форфар Атлетік |
|---|---|---|---|
| 1 | Стерлінг | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Дамбартон | - | 2 - 2 |
| 3 | Іст Файф | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 4 | Аннан | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Стенхаузмур | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Форфар Атлетік | 2 - 2 | - |
| 7 | Странрар | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Елгін Сіті | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 9 | Боннірігг Роуз | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Альбіон Роверс | 1 - 5 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Дамбартон | Форфар Атлетік | |
| Позиція | 2 | 6 |
| Очки | 54 | 38 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 6 |
| Очки | 29 | 18 |
Форма в лізі
| Дамбартон | Форфар Атлетік | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
16
6 6 |
10
8 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
2 2 |
5
3 6 |
Голи в лізі
| Дамбартон | Форфар Атлетік | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
43
31 |
32
37 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
12 |
15
16 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (146) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (412) | |
| Голи за матч | 2.82 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.36 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 34% |
Дамбартон наступні 6 матчі
| 2023-04-01 | Дамбартон | - | Стенхаузмур |
| 2023-04-08 | Аннан | - | Дамбартон |
| 2023-04-11 | Дамбартон | - | Стерлінг |
| 2023-04-15 | Боннірігг Роуз | - | Дамбартон |
| 2023-04-18 | Дамбартон | - | Стерлінг |
| 2023-04-22 | Дамбартон | - | Іст Файф |
Форфар Атлетік наступні 6 матчі
| 2023-04-01 | Форфар Атлетік | - | Альбіон Роверс |
| 2023-04-08 | Странрар | - | Форфар Атлетік |
| 2023-04-15 | Елгін Сіті | - | Форфар Атлетік |
| 2023-04-22 | Форфар Атлетік | - | Боннірігг Роуз |
| 2023-04-29 | Стерлінг | - | Форфар Атлетік |
| 2023-05-06 | Форфар Атлетік | - | Іст Файф |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.25 | 3.20 |
| Ймовірність | 46% | 22% | 32% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.67 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.90 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.00 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-29 16:00. На даний момент можливі зміни!