Друга ліга - Болгарія
неділя, 23.04.2023
15:00
15:00

Дунав Русе

Монтана
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Русе |
| В гостях: | Монтана |
| Відстань: | 226.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Русе |
| Вміщує: | 19 960 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Емануель Луканов (Бол) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.95 | 2.99 | 2.32 | X | 1.52 | 1.33 | |||
| 33% | 34% | 33% | 2.99 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.81 | 2.24 | 1.61 | 4.10 | 1.19 | ||||||
| 63% | 37% | 44% | 56% | 27% | 73% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-09-18 | Монтана | 1 - 3 | Дунав Русе |
| 2020-07-17 | Дунав Русе | 1 - 4 | Монтана |
| 2017-03-04 | Монтана | 1 - 2 | Дунав Русе |
| 2016-10-16 | Дунав Русе | 1 - 1 | Монтана |
| 2014-05-11 | Дунав Русе | 1 - 2 | Монтана |
| 2013-11-02 | Монтана | 0 - 0 | Дунав Русе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Дунав Русе останні 12 матчі
| 2023-04-14 | Ботев Пловдив II | 0 - 0 | Дунав Русе |
| 2023-04-07 | Дунав Русе | 2 - 1 | Крумовград |
| 2023-03-31 | Добруджа | 0 - 0 | Дунав Русе |
| 2023-03-17 | Дунав Русе | 0 - 1 | Лудогорець II |
| 2023-03-11 | Янтра Габрово | 0 - 3 | Дунав Русе |
| 2023-03-04 | Дунав Русе | 2 - 2 | Созополь |
| 2023-02-25 | Маріца Пловдив | 1 - 2 | Дунав Русе |
| 2023-02-19 | Дунав Русе | 0 - 0 | Етар |
| 2023-02-11 | Дунав Русе | 1 - 1 | Ловеч |
| 2023-02-01 | Черно Море | 2 - 1 | Дунав Русе |
| 2022-11-19 | Дунав Русе | 1 - 2 | Арда |
| 2022-11-14 | Дунав Русе | 4 - 2 | Спартак Плевен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 7 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 58% | 17% |
Монтана останні 12 матчі
| 2023-04-14 | Монтана | 0 - 1 | Ловеч |
| 2023-04-08 | Спартак Плевен | 0 - 1 | Монтана |
| 2023-03-31 | Монтана | 3 - 2 | Струмска Слава |
| 2023-03-19 | ЦСКА 1948 II | 1 - 0 | Монтана |
| 2023-03-11 | Монтана | 1 - 1 | Міньор Перник |
| 2023-03-03 | Беласиця Петрич | 1 - 2 | Монтана |
| 2023-02-24 | Монтана | 0 - 0 | Своге |
| 2023-02-19 | Бистріца | 1 - 4 | Монтана |
| 2023-02-14 | Етар | 2 - 0 | Монтана |
| 2023-01-18 | Монтана | 0 - 1 | Ботев Враца |
| 2022-11-13 | Ботев Пловдив II | 4 - 1 | Монтана |
| 2022-11-07 | Монтана | 4 - 1 | Крумовград |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 33% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА 1948 II | 26 | +32 | 56 |
| 2 | Етар | 27 | +22 | 53 |
| 3 | Крумовград | 27 | +4 | 44 |
| 4 | Своге | 26 | +3 | 43 |
| 5 | Лудогорець II | 27 | +1 | 41 |
| 6 | Монтана | 26 | +5 | 39 |
| 7 | Беласиця Петрич | 27 | -1 | 38 |
| 8 | Дунав Русе | 26 | +7 | 36 |
| 9 | Маріца Пловдив | 26 | -7 | 35 |
| 10 | Спартак Плевен | 26 | +2 | 33 |
| 11 | Ловеч | 27 | 0 | 32 |
| 12 | Добруджа | 27 | +1 | 32 |
| 13 | Струмска Слава | 27 | -9 | 31 |
| 14 | Янтра Габрово | 27 | -11 | 30 |
| 15 | Міньор Перник | 26 | +1 | 29 |
| 16 | Созополь | 27 | -22 | 27 |
| 17 | Ботев Пловдив II | 26 | -14 | 26 |
| 18 | Бистріца | 27 | -14 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Дунав Русе | |
| Монтана | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Дунав Русе | Монтана |
|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА 1948 II | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Етар | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Крумовград | 2 - 1 | |
| 4 | Своге | 2 - 2 | |
| 5 | Лудогорець II | 0 - 1 | |
| 6 | Монтана | - | |
| 7 | Беласиця Петрич | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Дунав Русе | - | |
| 9 | Маріца Пловдив | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Спартак Плевен | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Ловеч | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Добруджа | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Струмска Слава | 0 - 0 | |
| 14 | Янтра Габрово | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Міньор Перник | 0 - 0 | |
| 16 | Созополь | 2 - 2 | |
| 17 | Ботев Пловдив II | 5 - 0 | 4 - 1 |
| 18 | Бистріца | 4 - 1 | 1 - 4 |
Позиція в лізі
| Дунав Русе | Монтана | |
| Позиція | 8 | 6 |
| Очки | 36 | 39 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 6 |
| Очки | 20 | 16 |
Форма в лізі
| Дунав Русе | Монтана | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
9 8 |
11
6 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
5 3 |
4
4 5 |
Голи в лізі
| Дунав Русе | Монтана | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
37
30 |
33
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
13 |
11
13 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (239) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (540) | |
| Голи за матч | 2.26 |
| Голи вдома за матч | 1.34 |
| Голи в гостях за матч | 0.92 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 20% |
Дунав Русе наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Бистріца | - | Дунав Русе |
| 2023-05-06 | Дунав Русе | - | Своге |
| 2023-05-13 | Беласиця Петрич | - | Дунав Русе |
| 2023-05-20 | Дунав Русе | - | Міньор Перник |
| 2023-05-26 | ЦСКА 1948 II | - | Дунав Русе |
| 2023-05-30 | Дунав Русе | - | Струмска Слава |
Монтана наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Монтана | - | Маріца Пловдив |
| 2023-05-06 | Созополь | - | Монтана |
| 2023-05-13 | Монтана | - | Янтра Габрово |
| 2023-05-21 | Лудогорець II | - | Монтана |
| 2023-05-26 | Монтана | - | Добруджа |
| 2023-05-30 | Крумовград | - | Монтана |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.95 | 2.99 | 2.32 |
| Ймовірність | 33% | 34% | 33% |
| X @ 2.99 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.52 | 1.33 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 2.81 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 1.5 @ 1.37 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.24 | 1.61 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.10 | 1.19 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.86 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.86 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-23 12:00. На даний момент можливі зміни!