Перша ліга - Шотландія
субота, 24.08.2019
15:00
15:00

Іст Файф

Ейрдріоніанс
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Метил |
| В гостях: | Airdrie |
| Відстань: | 69.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Bayview Stadium |
| Вміщує: | 2 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.60 | 2.50 | X2 | 1.44 | 1.53 | |||
| 18% | 49% | 33% | 1.53 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 79% | 21% | 27% | 73% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-06 | Ейрдріоніанс | 0 - 0 | Іст Файф |
| 2019-01-05 | Іст Файф | 1 - 2 | Ейрдріоніанс |
| 2018-11-17 | Ейрдріоніанс | 4 - 2 | Іст Файф |
| 2018-09-15 | Іст Файф | 2 - 1 | Ейрдріоніанс |
| 2018-03-10 | Іст Файф | 2 - 1 | Ейрдріоніанс |
| 2018-01-06 | Ейрдріоніанс | 0 - 0 | Іст Файф |
| 2017-11-25 | Іст Файф | 6 - 1 | Ейрдріоніанс |
| 2017-09-16 | Ейрдріоніанс | 0 - 1 | Іст Файф |
| 2017-04-29 | Іст Файф | 0 - 4 | Ейрдріоніанс |
| 2017-01-14 | Ейрдріоніанс | 2 - 2 | Іст Файф |
| 2016-10-29 | Іст Файф | 0 - 1 | Ейрдріоніанс |
| 2016-09-17 | Ейрдріоніанс | 1 - 1 | Іст Файф |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 58% | 33% |
Іст Файф останні 12 матчі
| 2019-08-18 | Іст Файф | 0 - 3 | Рейнджерс |
| 2019-08-13 | Іст Файф | 0 - 2 | Стерлінг |
| 2019-08-10 | Іст Файф | 1 - 1 | Пітерхед |
| 2019-08-03 | Клайд | 1 - 1 | Іст Файф |
| 2019-07-27 | Іст Файф | 1 - 1 | Хартс |
| 2019-07-23 | Данді Юнайтед | 0 - 2 | Іст Файф |
| 2019-07-20 | Іст Файф | 2 - 0 | Стенхаузмур |
| 2019-07-13 | Ковденбіт | 2 - 0 | Іст Файф |
| 2019-07-02 | Іст Файф | 1 - 2 | Квін оф Саут |
| 2019-06-25 | Іст Файф | 1 - 0 | Альбіон Роверс |
| 2019-05-04 | Іст Файф | 2 - 3 | Форфар Атлетік |
| 2019-04-27 | Стенхаузмур | 1 - 1 | Іст Файф |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 3 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 25% | 8% |
Ейрдріоніанс останні 12 матчі
| 2019-08-17 | Ейрдріоніанс | 3 - 1 | Клайд |
| 2019-08-10 | Монтроз | 0 - 1 | Ейрдріоніанс |
| 2019-08-03 | Ейрдріоніанс | 0 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2019-07-27 | Ейрдріоніанс | 2 - 3 | Гемілтон |
| 2019-07-24 | Ейрдріоніанс | 2 - 2 | Квінс Парк |
| 2019-07-21 | Клайд | 2 - 3 | Ейрдріоніанс |
| 2019-07-13 | Партік Тісл | 1 - 0 | Ейрдріоніанс |
| 2019-07-06 | Ейрдріоніанс | 3 - 0 | Ковденбіт |
| 2019-07-02 | Ейрдріоніанс | 2 - 0 | Альбіон Роверс |
| 2019-05-04 | Странрар | 1 - 4 | Ейрдріоніанс |
| 2019-04-27 | Ейрдріоніанс | 3 - 0 | Арброт |
| 2019-04-20 | Монтроз | 2 - 1 | Ейрдріоніанс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фолкерк | 3 | +7 | 7 |
| 2 | Рейт Роверз | 3 | +3 | 6 |
| 3 | Форфар Атлетік | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Ейрдріоніанс | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Странрар | 3 | 0 | 4 |
| 6 | Дамбартон | 3 | -6 | 3 |
| 7 | Іст Файф | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Пітерхед | 3 | -1 | 2 |
| 9 | Монтроз | 3 | -2 | 1 |
| 10 | Клайд | 3 | -5 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Іст Файф | |
| Ейрдріоніанс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Іст Файф | Ейрдріоніанс |
|---|---|---|---|
| 1 | Фолкерк | ||
| 2 | Рейт Роверз | ||
| 3 | Форфар Атлетік | ||
| 4 | Ейрдріоніанс | - | |
| 5 | Странрар | ||
| 6 | Дамбартон | ||
| 7 | Іст Файф | - | |
| 8 | Пітерхед | 1 - 1 | |
| 9 | Монтроз | 0 - 1 | |
| 10 | Клайд |
Позиція в лізі
| Іст Файф | Ейрдріоніанс | |
| Позиція | 7 | 4 |
| Очки | 2 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 2 |
| Очки | 1 | 3 |
Форма в лізі
| Іст Файф | Ейрдріоніанс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 0 |
2
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Іст Файф | Ейрдріоніанс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
2 |
4
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
1
0 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (14) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (43) | |
| Голи за матч | 3.07 |
| Голи вдома за матч | 1.86 |
| Голи в гостях за матч | 1.21 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 79% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 43% |
Іст Файф наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Іст Файф | - | Рейт Роверз |
| 2019-09-07 | Форфар Атлетік | - | Іст Файф |
| 2019-09-14 | Монтроз | - | Іст Файф |
| 2019-09-21 | Іст Файф | - | Дамбартон |
| 2019-09-28 | Фолкерк | - | Іст Файф |
| 2019-10-05 | Іст Файф | - | Странрар |
Ейрдріоніанс наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Ейрдріоніанс | - | Фолкерк |
| 2019-09-07 | Ейрдріоніанс | - | Богеміанс |
| 2019-09-14 | Дамбартон | - | Ейрдріоніанс |
| 2019-09-21 | Ейрдріоніанс | - | Рейт Роверз |
| 2019-09-28 | Ейрдріоніанс | - | Странрар |
| 2019-10-05 | Пітерхед | - | Ейрдріоніанс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.60 | 2.50 |
| Ймовірність | 18% | 49% | 33% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.53 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.15 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 2.5 @ 2.15 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-24 12:01. На даний момент можливі зміни!