Перша ліга - Шотландія
субота, 01.04.2023
15:00
15:00

Едінбург

Монтроз
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Едінбург |
| В гостях: | Монтроуз |
| Відстань: | 95.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.63 | 3.60 | 2.25 | 1 | 1.53 | 1.40 | |||
| 49% | 17% | 34% | 2.63 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 81% | 19% | 57% | 43% | 34% | 66% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2023-02-18 | Монтроз | 3 - 3 | Едінбург |
| 2022-12-17 | Едінбург | 2 - 2 | Монтроз |
| 2022-10-01 | Монтроз | 1 - 2 | Едінбург |
| 2018-03-31 | Монтроз | 3 - 0 | Едінбург |
| 2018-01-13 | Едінбург | 0 - 2 | Монтроз |
| 2017-10-28 | Монтроз | 1 - 0 | Едінбург |
| 2017-08-05 | Едінбург | 1 - 3 | Монтроз |
| 2017-04-01 | Монтроз | 3 - 0 | Едінбург |
| 2017-02-18 | Едінбург | 1 - 1 | Монтроз |
| 2016-11-05 | Монтроз | 0 - 1 | Едінбург |
| 2016-09-17 | Едінбург | 0 - 1 | Монтроз |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 18% | 27% | 55% | 73% | 55% | 27% |
Едінбург останні 12 матчі
| 2023-03-24 | Едінбург | 1 - 3 | Квін оф Саут |
| 2023-03-18 | Данфермлін | 0 - 0 | Едінбург |
| 2023-03-11 | Едінбург | 0 - 2 | Аллоа Атлетік |
| 2023-03-04 | Келті Хартс | 1 - 2 | Едінбург |
| 2023-02-25 | Едінбург | 3 - 0 | Клайд |
| 2023-02-18 | Монтроз | 3 - 3 | Едінбург |
| 2023-02-04 | Квін оф Саут | 1 - 0 | Едінбург |
| 2023-01-28 | Едінбург | 1 - 2 | Фолкерк |
| 2023-01-14 | Аллоа Атлетік | 2 - 1 | Едінбург |
| 2023-01-07 | Едінбург | 0 - 1 | Данфермлін |
| 2023-01-02 | Ейрдріоніанс | 3 - 5 | Едінбург |
| 2022-12-24 | Едінбург | 4 - 0 | Пітерхед |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 33% |
Монтроз останні 12 матчі
| 2023-03-25 | Монтроз | 1 - 3 | Данфермлін |
| 2023-03-18 | Келті Хартс | 1 - 2 | Монтроз |
| 2023-03-04 | Монтроз | 2 - 0 | Клайд |
| 2023-02-25 | Аллоа Атлетік | 1 - 0 | Монтроз |
| 2023-02-18 | Монтроз | 3 - 3 | Едінбург |
| 2023-02-04 | Данфермлін | 2 - 0 | Монтроз |
| 2023-01-28 | Монтроз | 3 - 3 | Келті Хартс |
| 2023-01-14 | Монтроз | 1 - 0 | Квін оф Саут |
| 2023-01-07 | Фолкерк | 2 - 1 | Монтроз |
| 2023-01-02 | Пітерхед | 0 - 0 | Монтроз |
| 2022-12-23 | Монтроз | 2 - 4 | Ейрдріоніанс |
| 2022-12-17 | Едінбург | 2 - 2 | Монтроз |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 42% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Данфермлін | 29 | +32 | 66 |
| 2 | Фолкерк | 29 | +26 | 55 |
| 3 | Аллоа Атлетік | 30 | +11 | 51 |
| 4 | Ейрдріоніанс | 30 | +26 | 49 |
| 5 | Едінбург | 30 | +9 | 46 |
| 6 | Квін оф Саут | 30 | -1 | 42 |
| 7 | Монтроз | 29 | +2 | 41 |
| 8 | Келті Хартс | 30 | -12 | 34 |
| 9 | Клайд | 30 | -34 | 15 |
| 10 | Пітерхед | 29 | -59 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Едінбург | |
| Монтроз | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Едінбург | Монтроз |
|---|---|---|---|
| 1 | Данфермлін | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Фолкерк | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 3 | Аллоа Атлетік | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Ейрдріоніанс | 3 - 1 | 4 - 0 |
| 5 | Едінбург | - | 2 - 2 |
| 6 | Квін оф Саут | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 7 | Монтроз | 2 - 2 | - |
| 8 | Келті Хартс | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Клайд | 3 - 0 | 1 - 3 |
| 10 | Пітерхед | 4 - 0 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Едінбург | Монтроз | |
| Позиція | 5 | 7 |
| Очки | 46 | 41 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 7 |
| Очки | 22 | 15 |
Форма в лізі
| Едінбург | Монтроз | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
14
4 12 |
11
8 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 7 |
4
3 7 |
Голи в лізі
| Едінбург | Монтроз | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
53
44 |
42
40 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
23 |
14
21 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (148) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (441) | |
| Голи за матч | 2.98 |
| Голи вдома за матч | 1.68 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 34% |
Едінбург наступні 6 матчі
| 2023-04-08 | Пітерхед | - | Едінбург |
| 2023-04-15 | Клайд | - | Едінбург |
| 2023-04-18 | Фолкерк | - | Едінбург |
| 2023-04-22 | Едінбург | - | Келті Хартс |
| 2023-05-06 | Едінбург | - | Ейрдріоніанс |
| 2023-07-01 | Едінбург | - | Хіберніан |
Монтроз наступні 6 матчі
| 2023-04-08 | Ейрдріоніанс | - | Монтроз |
| 2023-04-11 | Монтроз | - | Фолкерк |
| 2023-04-15 | Монтроз | - | Пітерхед |
| 2023-04-22 | Квін оф Саут | - | Монтроз |
| 2023-04-29 | Монтроз | - | Аллоа Атлетік |
| 2023-05-06 | Клайд | - | Монтроз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 3.60 | 2.25 |
| Ймовірність | 49% | 17% | 34% |
| 1 @ 2.63 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.40 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.10 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-01 12:04. На даний момент можливі зміни!