Дивізіон 2 - Група 1 - Норвегія
субота, 24.09.2022
12:00
12:00

Егерсундс

Ерн
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Егерсунд |
| В гостях: | Гортен |
| Відстань: | 278.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 5.16 | 6.56 | 1 | 1.09 | 3.04 | |||
| 54% | 22% | 24% | 1.32 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 6.50 | 1.26 | 3.46 | 1.69 | 1.99 | ||||||
| 91% | 9% | 59% | 41% | 40% | 60% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-04-23 | Ерн | 1 - 1 | Егерсундс |
Егерсундс останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Халден | 1 - 4 | Егерсундс |
| 2022-09-10 | Егерсундс | 4 - 0 | Стал Єрпеланн |
| 2022-09-03 | Егерсундс | 1 - 1 | В. Хаугесунн |
| 2022-08-29 | Одд 2 | 0 - 3 | Егерсундс |
| 2022-08-20 | Егерсундс | 3 - 2 | Сотра |
| 2022-08-14 | Стреммен | 1 - 3 | Егерсундс |
| 2022-07-10 | Уллерн | 1 - 2 | Егерсундс |
| 2022-07-03 | Егерсундс | 1 - 2 | Стреммен |
| 2022-06-26 | Мосс | 2 - 0 | Егерсундс |
| 2022-06-23 | Егерсундс | 1 - 2 | Саннес Ульф |
| 2022-06-20 | Егерсундс | 4 - 0 | Одд 2 |
| 2022-06-06 | Егерсундс | 2 - 0 | Нотодден |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 9 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 75% | 42% |
Ерн останні 12 матчі
| 2022-09-17 | Ерн | 1 - 1 | В. Хаугесунн |
| 2022-09-11 | Одд 2 | 2 - 2 | Ерн |
| 2022-08-27 | Стреммен | 1 - 1 | Ерн |
| 2022-08-20 | Ерн | 3 - 1 | Мосс |
| 2022-08-13 | Арендал | 3 - 2 | Ерн |
| 2022-07-16 | Нотодден | 2 - 0 | Ерн |
| 2022-07-09 | Ерн | 1 - 5 | Флеккерей |
| 2022-07-03 | Сотра | 4 - 2 | Ерн |
| 2022-06-25 | Ерн | 8 - 1 | Арендал |
| 2022-06-18 | Флеккерей | 2 - 0 | Ерн |
| 2022-06-11 | Ерн | 2 - 1 | Одд 2 |
| 2022-06-06 | Ерн | 2 - 0 | Стреммен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 7 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 58% | 50% |
Таблиця Дивізіон 2 - Група 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мосс | 19 | +17 | 43 |
| 2 | Арендал | 19 | +11 | 41 |
| 3 | Егерсундс | 19 | +23 | 40 |
| 4 | Флеккерей | 19 | +14 | 36 |
| 5 | Халден | 19 | +3 | 27 |
| 6 | Стреммен | 20 | -1 | 27 |
| 7 | Ерн | 19 | 0 | 23 |
| 8 | Сотра | 20 | 0 | 22 |
| 9 | В. Хаугесунн | 20 | -7 | 22 |
| 10 | Одд 2 | 20 | -10 | 21 |
| 11 | Уллерн | 19 | -4 | 20 |
| 12 | Нотодден | 20 | -18 | 15 |
| 13 | Стал Єрпеланн | 19 | -28 | 14 |
| 14 | Ойгарден | 0 | 0 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Егерсундс | |
| Ерн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Егерсундс | Ерн |
|---|---|---|---|
| 1 | Мосс | 1 - 0 | |
| 2 | Арендал | 2 - 2 | 3 - 2 |
| 3 | Егерсундс | - | |
| 4 | Флеккерей | 2 - 0 | |
| 5 | Халден | 0 - 2 | |
| 6 | Стреммен | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Ерн | - | |
| 8 | Сотра | 3 - 2 | 4 - 2 |
| 9 | В. Хаугесунн | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Одд 2 | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Уллерн | 5 - 2 | 2 - 1 |
| 12 | Нотодден | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Стал Єрпеланн | 4 - 0 | |
| 14 | Ойгарден | 2 - 1* |
Позиція в лізі
| Егерсундс | Ерн | |
| Позиція | 3 | 7 |
| Очки | 40 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 12 |
| Очки | 17 | 2 |
Форма в лізі
| Егерсундс | Ерн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
4 3 |
6
5 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 2 |
0
2 7 |
Голи в лізі
| Егерсундс | Ерн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
44
21 |
30
30 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
11 |
8
19 |
Загальна статистика для Дивізіон 2 - Група 1
| Матчі (126) | |
| Перемоги вдома | 53% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (424) | |
| Голи за матч | 3.37 |
| Голи вдома за матч | 2.02 |
| Голи в гостях за матч | 1.34 |
| Домашня команда забила в | 89% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 89% |
| Більше 2.5 | 59% |
| Більше 3.5 | 44% |
Егерсундс наступні 6 матчі
| 2022-10-01 | Нотодден | - | Егерсундс |
| 2022-10-08 | Егерсундс | - | Мосс |
| 2022-10-15 | Арендал | - | Егерсундс |
| 2022-10-22 | Егерсундс | - | Флеккерей |
| 2023-02-10 | Старт Крістіан. | - | Егерсундс |
| 2023-02-17 | Стал Єрпеланн | - | Егерсундс |
Ерн наступні 6 матчі
| 2022-10-01 | Ерн | - | Сотра |
| 2022-10-08 | Стал Єрпеланн | - | Ерн |
| 2022-10-15 | Ерн | - | Уллерн |
| 2022-10-22 | Халден | - | Ерн |
| 2023-01-28 | Ерн | - | Саннефйорд |
| 2023-02-18 | Ерн | - | Стреммен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 5.16 | 6.56 |
| Ймовірність | 54% | 22% | 24% |
| 1 @ 1.32 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.09 | 3.04 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 6.50 | |
| Ймовірність | 91% | 9% | |
| Більше 1.5 @ 1.10 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.26 | 3.46 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.26 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.69 | 1.99 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.99 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.46 | 2.45 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Так @ 1.46 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-24 08:04. На даний момент можливі зміни!