Суперліга - Албанія
пʼятниця, 16.12.2022
12:00
12:00

Егнатія

Біліс
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Rrogozhine |
| В гостях: | Балш |
| Відстань: | 53.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Egnatia Arena |
| Вміщує: | 4 267 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.97 | 3.15 | 3.67 | 1 | 1.22 | 1.72 | |||
| 58% | 20% | 22% | 1.97 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.24 | 1.62 | 3.90 | 1.21 | ||||||
| 50% | 50% | 32% | 68% | 15% | 85% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-09-17 | Біліс | 0 - 0 | Егнатія |
Егнатія останні 12 матчі
| 2022-12-12 | Влазнія | 0 - 1 | Егнатія |
| 2022-11-13 | Егнатія | 2 - 0 | Лачі |
| 2022-11-03 | ФК Тирана | 1 - 0 | Егнатія |
| 2022-10-30 | Егнатія | 3 - 0 | Партизані |
| 2022-10-22 | Кукесі | 0 - 1 | Егнатія |
| 2022-10-15 | Егнатія | 1 - 2 | Теута |
| 2022-10-12 | Егнатія | 3 - 0 | Shkumbini Peqin |
| 2022-10-07 | Ерзені | 0 - 0 | Егнатія |
| 2022-10-01 | Егнатія | 0 - 0 | Кастріоті |
| 2022-09-28 | Shkumbini Peqin | 0 - 3 | Егнатія |
| 2022-09-17 | Біліс | 0 - 0 | Егнатія |
| 2022-09-10 | Егнатія | 3 - 0 | Влазнія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 5 | 0 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 42% | 0% |
Біліс останні 12 матчі
| 2022-12-11 | Біліс | 0 - 1 | Лачі |
| 2022-11-14 | Партизані | 2 - 1 | Біліс |
| 2022-11-02 | Біліс | 0 - 0 | Теута |
| 2022-10-29 | Кастріоті | 3 - 0 | Біліс |
| 2022-10-21 | Влазнія | 2 - 1 | Біліс |
| 2022-10-16 | Біліс | 0 - 1 | ФК Тирана |
| 2022-10-11 | Біліс | 7 - 1 | KS Pogradeci |
| 2022-10-08 | Кукесі | 2 - 0 | Біліс |
| 2022-09-30 | Біліс | 4 - 1 | Ерзені |
| 2022-09-26 | KS Pogradeci | 0 - 3 | Біліс |
| 2022-09-17 | Біліс | 0 - 0 | Егнатія |
| 2022-09-11 | Лачі | 0 - 1 | Біліс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 50% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Партизані | 14 | +3 | 26 |
| 2 | ФК Тирана | 13 | +15 | 25 |
| 3 | Егнатія | 13 | +6 | 21 |
| 4 | Ерзені | 14 | -1 | 21 |
| 5 | Лачі | 14 | 0 | 20 |
| 6 | Влазнія | 13 | -1 | 19 |
| 7 | Кастріоті | 13 | -3 | 15 |
| 8 | Біліс | 13 | -4 | 12 |
| 9 | Кукесі | 14 | -5 | 12 |
| 10 | Теута | 13 | -10 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Егнатія | |
| Біліс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Егнатія | Біліс |
|---|---|---|---|
| 1 | Партизані | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | ФК Тирана | 0 - 2 | |
| 3 | Егнатія | - | |
| 4 | Ерзені | ||
| 5 | Лачі | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Влазнія | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Кастріоті | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 8 | Біліс | - | |
| 9 | Кукесі | 2 - 0 | |
| 10 | Теута | 1 - 2 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Егнатія | Біліс | |
| Позиція | 3 | 8 |
| Очки | 21 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 10 |
| Очки | 10 | 4 |
Форма в лізі
| Егнатія | Біліс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
3 4 |
3
3 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
1
1 4 |
Голи в лізі
| Егнатія | Біліс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
7 |
10
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
4 |
4
10 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (67) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (131) | |
| Голи за матч | 1.96 |
| Голи вдома за матч | 1.09 |
| Голи в гостях за матч | 0.87 |
| Домашня команда забила в | 58% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 36% |
| Більше 1.5 | 52% |
| Більше 2.5 | 36% |
| Більше 3.5 | 13% |
Егнатія наступні 6 матчі
| 2022-12-22 | Кастріоті | - | Егнатія |
| 2023-01-14 | Егнатія | - | Ерзені |
| 2023-01-18 | Скендербеу | - | Егнатія |
| 2023-01-22 | Теута | - | Егнатія |
| 2023-01-26 | Егнатія | - | Кукесі |
| 2023-01-30 | Партизані | - | Егнатія |
Біліс наступні 6 матчі
| 2022-12-22 | Ерзені | - | Біліс |
| 2023-01-13 | Біліс | - | Кукесі |
| 2023-01-17 | Біліс | - | Влазнія |
| 2023-01-21 | ФК Тирана | - | Біліс |
| 2023-01-25 | Біліс | - | Влазнія |
| 2023-01-29 | Біліс | - | Кастріоті |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.97 | 3.15 | 3.67 |
| Ймовірність | 58% | 20% | 22% |
| 1 @ 1.97 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.72 |
| Ймовірність | 72% | 28% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.24 | 1.62 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.90 | 1.21 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.21 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.77 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Ні @ 1.77 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-16 08:02. На даний момент можливі зміни!