Прем'єр-ліга - Єгипет

субота, 06.04.2019
14:00
Ель-Ентаг ЕХ

Ель-Ентаг ЕХ

Ель-Гаїш

Ель-Гаїш

2 - 1
(0 - 0,  2 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Каїр
В гостях: Каїр
Час початку
Година: 14:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.60 2.80 2.87 1X 1.40 1.50
28% 47% 25% 1.40 52% 48%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.30 1.60 4.00 1.22
67% 33% 48% 52% 22% 78%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-10-18 Ель-Гаїш 0 - 0 Ель-Ентаг ЕХ
2018-01-20 Ель-Ентаг ЕХ 1 - 0 Ель-Гаїш
2017-09-14 Ель-Гаїш 2 - 2 Ель-Ентаг ЕХ
2017-05-09 Ель-Ентаг ЕХ 0 - 1 Ель-Гаїш
2016-11-27 Ель-Гаїш 1 - 3 Ель-Ентаг ЕХ
2016-03-08 Ель-Гаїш 0 - 0 Ель-Ентаг ЕХ
2015-11-08 Ель-Ентаг ЕХ 2 - 1 Ель-Гаїш
2013-06-23 Ель-Гаїш 2 - 2 Ель-Ентаг ЕХ
2013-03-27 Ель-Ентаг ЕХ 1 - 2 Ель-Гаїш
2012-02-01 Ель-Ентаг ЕХ 1 - 2 Ель-Гаїш
2011-05-09 Ель-Гаїш 0 - 0 Ель-Ентаг ЕХ
2010-09-13 Ель-Ентаг ЕХ 0 - 0 Ель-Гаїш
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 6 6 3
25% 50% 25% 50% 50% 25%

Ель-Ентаг ЕХ останні 12 матчі

2019-04-02 Енппі 1 - 0 Ель-Ентаг ЕХ
2019-03-15 Ель-Ентаг ЕХ 1 - 1 Ноджом
2019-03-07 Ель-Ентаг ЕХ 2 - 4 Аль-Іттіхад
2019-03-03 Міср Ельмакаса 3 - 1 Ель-Ентаг ЕХ
2019-02-21 Петроджет 1 - 0 Ель-Ентаг ЕХ
2019-02-16 Ель-Ентаг ЕХ 0 - 1 Аль-Ахлі
2019-02-07 Ель-Гуна 2 - 3 Ель-Ентаг ЕХ
2019-01-23 Ель-Ентаг ЕХ 2 - 2 Ель-Дахлея
2019-01-15 Ель-Ентаг ЕХ 1 - 1 Пайрамідс
2018-12-23 Харас Ель-Ходуд 2 - 1 Ель-Ентаг ЕХ
2018-12-11 Ваді Дегла 1 - 2 Ель-Ентаг ЕХ
2018-11-25 Ель-Ентаг ЕХ 0 - 0 Ель-Масрі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 8 6 4
17% 33% 50% 67% 50% 33%

Ель-Гаїш останні 12 матчі

2019-04-01 Ель-Гаїш 3 - 0 Харас Ель-Ходуд
2019-03-11 Ваді Дегла 0 - 0 Ель-Гаїш
2019-03-03 Ель-Гаїш 0 - 1 Ель-Масрі
2019-02-26 Ель-Ісмаїлі 0 - 0 Ель-Гаїш
2019-02-20 Ель-Гаїш 2 - 2 Замалек
2019-02-15 Араб Контракторс 2 - 0 Ель-Гаїш
2019-02-03 Ель-Гаїш 0 - 0 Смуха
2019-01-19 Пайрамідс 3 - 1 Ель-Гаїш
2019-01-09 Енппі 1 - 0 Ель-Гаїш
2018-12-23 Ель-Гаїш 2 - 1 Ноджом
2018-12-13 Ель-Гаїш 1 - 0 Міср Ельмакаса
2018-12-09 Аль-Ахлі 2 - 0 Ель-Гаїш
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 6 4 2
25% 33% 42% 50% 33% 17%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Замалек 24 17 6 1 51 20 +31 57
2 Аль-Ахлі 24 17 4 3 40 15 +25 55
3 Пайрамідс 25 14 9 2 47 24 +23 51
4 Ель-Масрі 26 10 12 4 36 30 +6 42
5 Міср Ельмакаса 27 11 7 9 27 27 0 40
6 Араб Контракторс 27 10 6 11 35 31 +4 36
7 Ель-Ісмаїлі 23 9 8 6 22 20 +2 35
8 Аль-Іттіхад 27 7 11 9 34 45 -11 32
9 Ель-Ентаг ЕХ 27 7 11 9 29 34 -5 32
10 Ель-Гаїш 27 7 10 10 31 31 0 31
11 Ель-Гуна 26 7 9 10 30 39 -9 30
12 Ваді Дегла 27 8 6 13 33 42 -9 30
13 Харас Ель-Ходуд 27 6 11 10 24 31 -7 29
14 Енппі 27 5 11 11 28 36 -8 26
15 Петроджет 27 5 10 12 24 36 -12 25
16 Ель-Дахлея 27 4 13 10 29 38 -9 25
17 Смуха 27 4 13 10 24 36 -12 25
18 Ноджом 27 5 9 13 25 34 -9 24

Хронологія матчів у лізі

Ель-Ентаг ЕХ                            
Ель-Гаїш                            
Вдома                            
В гостях                            

Матчі вдома/в гостях

М Команда Ель-Ентаг ЕХ Ель-Гаїш
1 Замалек 1 - 2 3 - 0
2 Аль-Ахлі 0 - 1 2 - 0
3 Пайрамідс 1 - 1 3 - 1
4 Ель-Масрі 0 - 0 1 - 1
5 Міср Ельмакаса 1 - 2  
6 Араб Контракторс   2 - 0
7 Ель-Ісмаїлі   0 - 0
8 Аль-Іттіхад 2 - 4 1 - 1
9 Ель-Ентаг ЕХ -  
10 Ель-Гаїш   -
11 Ель-Гуна 0 - 0  
12 Ваді Дегла   0 - 0
13 Харас Ель-Ходуд 2 - 1 1 - 3
14 Енппі 2 - 2 1 - 0
15 Петроджет 2 - 1  
16 Ель-Дахлея 2 - 2 2 - 1
17 Смуха 2 - 2 0 - 0
18 Ноджом 1 - 1 0 - 0

Позиція в лізі

  Ель-Ентаг ЕХ Ель-Гаїш
Позиція 9 10
Очки 32 31
  Вдома В гостях
Позиція 12 17
Очки 13 9

Форма в лізі

  Ель-Ентаг ЕХ Ель-Гаїш
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
11            
9          
7        
10           
10           
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
7        
4     
1  
6       
6       

Голи в лізі

  Ель-Ентаг ЕХ Ель-Гаїш
Забиті голи
Пропущені голи
29                              
34                                   
31                                
31                                
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
16                 
19                    
7        
16                 

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (236)
Перемоги вдома 33%
Нічиї 35%
Перемоги в гостях 32%
Зіграні матчі 100%
Голи   (569)
Голи за матч 2.41
Голи вдома за матч 1.28
Голи в гостях за матч 1.14
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 69%
Обидві Команди Заб'ють 53%
Більше 1.5 69%
Більше 2.5 45%
Більше 3.5 23%

Ель-Ентаг ЕХ наступні 6 матчі

2019-04-12 Смуха - Ель-Ентаг ЕХ
2019-04-19 Ель-Ентаг ЕХ - Араб Контракторс
2019-05-10 Ель-Ентаг ЕХ - Ель-Ісмаїлі
2019-05-15 Замалек - Ель-Ентаг ЕХ
2019-05-21 Ель-Масрі - Ель-Ентаг ЕХ
2019-05-30 Замалек - Ель-Ентаг ЕХ

Ель-Гаїш наступні 6 матчі

2019-04-11 Ель-Гаїш - Ель-Дахлея
2019-04-19 Ель-Гуна - Ель-Гаїш
2019-05-01 Ель-Гаїш - Аль-Ахлі
2019-05-11 Петроджет - Ель-Гаїш
2019-05-21 Ель-Гаїш - Аль-Іттіхад
2019-05-27 Міср Ельмакаса - Ель-Гаїш

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.60 2.80 2.87
Ймовірність 28% 47% 25%
1X @ 1.40
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.40 1.50
Ймовірність 52% 48%
1X @ 1.40
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.40 2.75
Ймовірність   67% 33%
Більше 1.5 @ 1.40
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.30 1.60
Ймовірність   48% 52%
Менше 2.5 @ 1.60
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.00 1.22
Ймовірність   22% 78%
Менше 3.5 @ 1.22
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.90 1.80
Ймовірність   52% 48%
Так @ 1.90

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-04-06 12:04. На даний момент можливі зміни!