Серія A - Еквадор
субота, 27.04.2019
20:00
20:00

Ель Насьйональ

Фуерса Амарілья
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кіто |
| В гостях: | Мачала |
| Відстань: | 372.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Olimpico Atahualpa |
| Вміщує: | 40 948 (35 742) |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.25 | 4.33 | 1X | 1.20 | 2.00 | |||
| 42% | 35% | 23% | 1.20 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 79% | 21% | 54% | 46% | 27% | 73% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2017-09-29 | Фуерса Амарілья | 1 - 0 | Ель Насьйональ |
| 2017-09-24 | Ель Насьйональ | 6 - 0 | Фуерса Амарілья |
| 2017-07-01 | Ель Насьйональ | 4 - 2 | Фуерса Амарілья |
| 2017-02-04 | Фуерса Амарілья | 3 - 0 | Ель Насьйональ |
| 2016-10-23 | Фуерса Амарілья | 2 - 0 | Ель Насьйональ |
| 2016-09-18 | Ель Насьйональ | 0 - 0 | Фуерса Амарілья |
| 2016-05-20 | Ель Насьйональ | 1 - 0 | Фуерса Амарілья |
| 2016-03-13 | Фуерса Амарілья | 2 - 0 | Ель Насьйональ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 38% | 12% | 50% | 62% | 38% | 25% |
Ель Насьйональ останні 12 матчі
| 2019-04-23 | Текніко У. | 0 - 2 | Ель Насьйональ |
| 2019-04-14 | Ель Насьйональ | 2 - 2 | ЛДУ Кіто |
| 2019-04-08 | Ун. Католіка | 3 - 1 | Ель Насьйональ |
| 2019-03-31 | Ель Насьйональ | 1 - 1 | Ольмедо |
| 2019-03-17 | Емелек | 2 - 1 | Ель Насьйональ |
| 2019-03-12 | Ель Насьйональ | 1 - 1 | Деп. Куенка |
| 2019-03-03 | Мушук Руна | 0 - 1 | Ель Насьйональ |
| 2019-02-24 | Ель Насьйональ | 0 - 1 | Дельфін |
| 2019-02-16 | Ель Насьйональ | 1 - 3 | Аукас |
| 2019-02-10 | СК Барселона | 5 - 2 | Ель Насьйональ |
| 2018-12-08 | Ель Насьйональ | 0 - 0 | СК Барселона |
| 2018-12-02 | Дельфін | 5 - 1 | Ель Насьйональ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 42% |
Фуерса Амарілья останні 12 матчі
| 2019-04-21 | Фуерса Амарілья | 1 - 2 | Мушук Руна |
| 2019-04-16 | Аукас | 2 - 1 | Фуерса Амарілья |
| 2019-04-07 | Фуерса Амарілья | 0 - 1 | Інд. дель Вальє |
| 2019-03-31 | Текніко У. | 2 - 1 | Фуерса Амарілья |
| 2019-03-17 | Фуерса Амарілья | 0 - 3 | СК Барселона |
| 2019-03-10 | Гуаякіль Сіті | 1 - 1 | Фуерса Амарілья |
| 2019-03-05 | Ун. Католіка | 6 - 0 | Фуерса Амарілья |
| 2019-02-23 | Фуерса Амарілья | 1 - 4 | Ольмедо |
| 2019-02-17 | Емелек | 1 - 2 | Фуерса Амарілья |
| 2019-02-09 | Фуерса Амарілья | 0 - 2 | Дельфін |
| 2017-12-09 | Дельфін | 3 - 0 | Фуерса Амарілья |
| 2017-12-03 | Фуерса Амарілья | 0 - 2 | СК Барселона |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 11 | 8 | 2 | |
| 8% | 8% | 83% | 92% | 67% | 17% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Інд. дель Вальє | 10 | +9 | 23 |
| 2 | Ун. Католіка | 10 | +8 | 19 |
| 3 | Макара | 10 | +8 | 19 |
| 4 | Дельфін | 10 | +7 | 19 |
| 5 | СК Барселона | 10 | +10 | 18 |
| 6 | Ольмедо | 10 | +2 | 17 |
| 7 | Аукас | 10 | +2 | 17 |
| 8 | ЛДУ Кіто | 10 | +3 | 16 |
| 9 | Емелек | 10 | 0 | 13 |
| 10 | Деп. Куенка | 10 | -2 | 13 |
| 11 | Мушук Руна | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Гуаякіль Сіті | 10 | -5 | 10 |
| 13 | Ель Насьйональ | 10 | -6 | 8 |
| 14 | Текніко У. | 10 | -9 | 7 |
| 15 | Америка Кіто | 10 | -7 | 4 |
| 16 | Фуерса Амарілья | 10 | -17 | -1 |
Хронологія матчів у лізі
| Ель Насьйональ | |
| Фуерса Амарілья | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ель Насьйональ | Фуерса Амарілья |
|---|---|---|---|
| 1 | Інд. дель Вальє | ||
| 2 | Ун. Католіка | 6 - 0 | |
| 3 | Макара | ||
| 4 | Дельфін | 0 - 1 | |
| 5 | СК Барселона | ||
| 6 | Ольмедо | 1 - 1 | |
| 7 | Аукас | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 8 | ЛДУ Кіто | 2 - 2 | |
| 9 | Емелек | 1 - 2 | |
| 10 | Деп. Куенка | 1 - 1 | |
| 11 | Мушук Руна | ||
| 12 | Гуаякіль Сіті | 1 - 1 | |
| 13 | Ель Насьйональ | - | |
| 14 | Текніко У. | 2 - 1 | |
| 15 | Америка Кіто | ||
| 16 | Фуерса Амарілья | - |
Позиція в лізі
| Ель Насьйональ | Фуерса Амарілья | |
| Позиція | 13 | 16 |
| Очки | 8 | -1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 13 |
| Очки | 3 | 4 |
Форма в лізі
| Ель Насьйональ | Фуерса Амарілья | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 5 |
1
1 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
3 2 |
1
1 3 |
Голи в лізі
| Ель Насьйональ | Фуерса Амарілья | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
18 |
7
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
8 |
5
12 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (80) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (204) | |
| Голи за матч | 2.55 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 24% |
Ель Насьйональ наступні 6 матчі
| 2019-05-07 | Америка Кіто | - | Ель Насьйональ |
| 2019-05-12 | Ель Насьйональ | - | Гуаякіль Сіті |
| 2019-05-18 | Інд. дель Вальє | - | Ель Насьйональ |
| 2019-05-25 | Ель Насьйональ | - | Макара |
| 2019-07-07 | Ель Насьйональ | - | СК Барселона |
| 2019-07-14 | Аукас | - | Ель Насьйональ |
Фуерса Амарілья наступні 6 матчі
| 2019-05-05 | Фуерса Амарілья | - | Деп. Куенка |
| 2019-05-11 | Фуерса Амарілья | - | Америка Кіто |
| 2019-05-18 | Макара | - | Фуерса Амарілья |
| 2019-05-25 | Фуерса Амарілья | - | ЛДУ Кіто |
| 2019-07-07 | Дельфін | - | Фуерса Амарілья |
| 2019-07-13 | Фуерса Амарілья | - | Емелек |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 3.25 | 4.33 |
| Ймовірність | 42% | 35% | 23% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 2.00 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-04-27 16:04. На даний момент можливі зміни!