Ліга націй КОНКАКАФ
неділя, 17.11.2019
03:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.07 |
10.00 |
17.00 |
1 |
|
|
|
1.02 |
9.00 |
| 48% |
33% |
19% |
1.07 |
|
|
|
93% |
7% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
7.00 |
|
|
|
1.36 |
3.10 |
|
|
|
1.83 |
1.83 |
| 85% |
15% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
49% |
51% |
Останні 2 прямі зустрічі
|
2019-10-13 |
Монтсеррат
|
0 - 2 |
Сальвадор
|
|
2018-09-09 |
Монтсеррат
|
1 - 2 |
Сальвадор
|
Сальвадор останні 12 матчі
|
2019-10-15 |
Сент-Люсія
|
0 - 2 |
Сальвадор
|
|
2019-10-13 |
Монтсеррат
|
0 - 2 |
Сальвадор
|
|
2019-09-10 |
Домінікан. Респ.
|
1 - 0 |
Сальвадор
|
|
2019-09-08 |
Сальвадор
|
3 - 0 |
Сент-Люсія
|
|
2019-06-26 |
Гондурас
|
4 - 0 |
Сальвадор
|
|
2019-06-22 |
Сальвадор
|
0 - 0 |
Ямайка
|
|
2019-06-18 |
Кюрасао
|
0 - 1 |
Сальвадор
|
|
2019-06-09 |
Японія
|
2 - 0 |
Сальвадор
|
|
2019-06-02 |
Сальвадор
|
1 - 0 |
Гаїті
|
|
2019-03-27 |
Перу
|
0 - 2 |
Сальвадор
|
|
2019-03-24 |
Сальвадор
|
2 - 0 |
Ямайка
|
|
2019-03-07 |
Сальвадор
|
3 - 1 |
Гватемала
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
8 |
3 |
2 |
| 67% |
8% |
25% |
|
67% |
25% |
17% |
Монтсеррат останні 9 матчі
|
2019-10-16 |
Домінікан. Респ.
|
0 - 0 |
Монтсеррат
|
|
2019-10-13 |
Монтсеррат
|
0 - 2 |
Сальвадор
|
|
2019-09-10 |
Монтсеррат
|
1 - 1 |
Сент-Люсія
|
|
2019-09-07 |
Монтсеррат
|
2 - 1 |
Домінікан. Респ.
|
|
2019-03-22 |
Кайманові о-ви
|
1 - 2 |
Монтсеррат
|
|
2018-11-17 |
Аруба
|
0 - 2 |
Монтсеррат
|
|
2018-10-14 |
Монтсеррат
|
1 - 0 |
Беліз
|
|
2018-09-09 |
Монтсеррат
|
1 - 2 |
Сальвадор
|
|
2008-03-26 |
Монтсеррат
|
1 - 7 |
Суринам
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
3 |
|
7 |
4 |
1 |
| 44% |
22% |
33% |
|
78% |
44% |
11% |
Сальвадор наступні 6 матчі
|
2019-11-19 |
Сальвадор
|
- |
Домінікан. Респ.
|
|
2020-01-20 |
Сальвадор
|
- |
Ісландія
|
|
2020-12-10 |
США
|
- |
Сальвадор
|
|
2021-03-26 |
Сальвадор
|
- |
Гренада
|
|
2021-03-28 |
Монтсеррат
|
- |
Сальвадор
|
|
2021-06-06 |
Ам. Вірг. о-ви
|
- |
Сальвадор
|
Монтсеррат наступні 6 матчі
|
2019-11-19 |
Сент-Люсія
|
- |
Монтсеррат
|
|
2021-03-24 |
Антигуа і Барб.
|
- |
Монтсеррат
|
|
2021-03-28 |
Монтсеррат
|
- |
Сальвадор
|
|
2021-06-02 |
Монтсеррат
|
- |
Ам. Вірг. о-ви
|
|
2021-06-09 |
Гренада
|
- |
Монтсеррат
|
|
2021-07-03 |
Тринідад і Тоб.
|
- |
Монтсеррат
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.07 |
10.00 |
17.00 |
| Ймовірність |
48% |
33% |
19% |
|
1 @ 1.07 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.02 |
9.00 |
| Ймовірність |
93% |
7% |
|
1X @ 1.02 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.10 |
7.00 |
| Ймовірність |
|
85% |
15% |
|
Більше 1.5 @ 1.10 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.36 |
3.10 |
| Ймовірність |
|
69% |
31% |
|
Більше 2.5 @ 1.36 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.83 |
1.83 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 3.5 @ 1.83 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.50 |
1.50 |
| Ймовірність |
|
39% |
61% |
|
Ні @ 1.50 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-17 00:06. На даний момент можливі зміни!