Аллсвенскан - Швеція
понеділок, 23.04.2018
18:00
18:00

Ельфсборг

Юргорден
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Борас |
| В гостях: | Стокгольм |
| Відстань: | 347.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Boras Arena |
| Вміщує: | 16 284 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.29 | 2.39 | 12 | 1.57 | 1.41 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.34 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 66% | 34% | 31% | 69% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-09-19 | Ельфсборг | 2 - 2 | Юргорден |
| 2017-04-16 | Юргорден | 3 - 0 | Ельфсборг |
| 2016-08-14 | Юргорден | 2 - 2 | Ельфсборг |
| 2016-04-28 | Ельфсборг | 3 - 0 | Юргорден |
| 2016-03-11 | Ельфсборг | 2 - 2 | Юргорден |
| 2015-08-16 | Ельфсборг | 2 - 0 | Юргорден |
| 2015-04-05 | Юргорден | 1 - 2 | Ельфсборг |
| 2014-10-26 | Ельфсборг | 0 - 1 | Юргорден |
| 2014-07-07 | Юргорден | 1 - 1 | Ельфсборг |
| 2013-09-01 | Юргорден | 1 - 2 | Ельфсборг |
| 2013-04-22 | Ельфсборг | 2 - 0 | Юргорден |
| 2012-07-29 | Юргорден | 0 - 0 | Ельфсборг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 58% | 25% |
Ельфсборг останні 12 матчі
| 2018-04-19 | Броммапойкарна | 0 - 2 | Ельфсборг |
| 2018-04-14 | Ельфсборг | 0 - 1 | Сіріус |
| 2018-04-08 | Кальмар | 1 - 0 | Ельфсборг |
| 2018-04-02 | Ельфсборг | 1 - 2 | Мальме |
| 2018-03-24 | Ельфсборг | 3 - 0 | Хальмстад |
| 2018-03-04 | Ельфсборг | 2 - 1 | Хаммарбю |
| 2018-02-25 | Васалунд | 0 - 4 | Ельфсборг |
| 2018-02-19 | Ельфсборг | 2 - 3 | ГАІС Гетеборг |
| 2018-02-10 | Ельфсборг | 1 - 0 | Ергрюте |
| 2018-01-29 | Ельфсборг | 2 - 0 | Бранн Берген |
| 2018-01-20 | Ельфсборг | 1 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2017-11-05 | Ельфсборг | 3 - 3 | Норрчепінг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Юргорден останні 12 матчі
| 2018-04-18 | Юргорден | 3 - 0 | Мальме |
| 2018-04-15 | АІК Стокгольм | 2 - 0 | Юргорден |
| 2018-04-08 | Юргорден | 1 - 1 | Треллеборг |
| 2018-04-01 | Естерсунд | 0 - 1 | Юргорден |
| 2018-03-24 | Броммапойкарна | 0 - 1 | Юргорден |
| 2018-03-18 | АІК Стокгольм | 0 - 2 | Юргорден |
| 2018-03-12 | Юргорден | 1 - 0 | Хекен |
| 2018-03-03 | Юргорден | 1 - 0 | Єнчепінг Седра |
| 2018-02-24 | Фрей Тебю | 0 - 1 | Юргорден |
| 2018-02-19 | Юргорден | 6 - 0 | Дегерфорс |
| 2018-02-10 | Юргорден | 3 - 1 | Буде Глімт |
| 2018-02-09 | Юргорден | 1 - 1 | Ассиріска ФФ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 7 | 3 | 2 | |
| 75% | 17% | 8% | 58% | 25% | 17% |
Таблиця Аллсвенскан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хаммарбю | 5 | +8 | 13 |
| 2 | АІК Стокгольм | 5 | +6 | 11 |
| 3 | Еребру | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Хекен | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Норрчепінг | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Юргорден | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Кальмар | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Сундсвалль | 4 | +1 | 6 |
| 9 | ІФК Гетеборг | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Мальме | 4 | -2 | 5 |
| 11 | Сіріус | 3 | -1 | 4 |
| 12 | Далкурд | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Естерсунд | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Ельфсборг | 4 | -1 | 3 |
| 15 | Броммапойкарна | 4 | -5 | 3 |
| 16 | Треллеборг | 5 | -5 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Ельфсборг | |
| Юргорден | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ельфсборг | Юргорден |
|---|---|---|---|
| 1 | Хаммарбю | ||
| 2 | АІК Стокгольм | 2 - 0 | |
| 3 | Еребру | ||
| 4 | Хекен | ||
| 5 | Норрчепінг | ||
| 6 | Юргорден | - | |
| 7 | Кальмар | ||
| 8 | Сундсвалль | ||
| 9 | ІФК Гетеборг | ||
| 10 | Мальме | 1 - 2 | |
| 11 | Сіріус | 0 - 1 | |
| 12 | Далкурд | ||
| 13 | Естерсунд | 0 - 1 | |
| 14 | Ельфсборг | - | |
| 15 | Броммапойкарна | ||
| 16 | Треллеборг |
Позиція в лізі
| Ельфсборг | Юргорден | |
| Позиція | 14 | 6 |
| Очки | 3 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 7 |
| Очки | 0 | 3 |
Форма в лізі
| Ельфсборг | Юргорден | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 3 |
2
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
1
0 1 |
Голи в лізі
| Ельфсборг | Юргорден | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
4 |
5
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
3 |
1
2 |
Загальна статистика для Аллсвенскан
| Матчі (36) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (84) | |
| Голи за матч | 2.33 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 0.89 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 19% |
Ельфсборг наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Сундсвалль | - | Ельфсборг |
| 2018-05-06 | Ельфсборг | - | АІК Стокгольм |
| 2018-05-14 | Хекен | - | Ельфсборг |
| 2018-05-21 | Ельфсборг | - | ІФК Гетеборг |
| 2018-05-24 | Далкурд | - | Ельфсборг |
| 2018-05-27 | Ельфсборг | - | Треллеборг |
Юргорден наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Юргорден | - | Хаммарбю |
| 2018-05-03 | Мальме | - | Юргорден |
| 2018-05-06 | Броммапойкарна | - | Юргорден |
| 2018-05-10 | Юргорден | - | Мальме |
| 2018-05-13 | Юргорден | - | Далкурд |
| 2018-05-17 | Юргорден | - | Еребру |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.87 | 3.29 | 2.39 |
| Ймовірність | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.41 |
| Ймовірність | 46% | 54% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.85 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.39 | 1.30 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.04 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Ні @ 2.04 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-23 16:05. На даний момент можливі зміни!