Прем'єр-ліга - Єгипет

вівторок, 29.09.2020
16:30
Енппі

Енппі

Міср Ельмакаса

Міср Ельмакаса

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Каїр
В гостях: Faiyum
Відстань: 92.6 км
Час початку
Година: 16:30 (17:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.80 2.70 2.70 1X 1.40 1.36
30% 41% 29% 1.40 50% 50%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.57 2.25 3.10 1.36 5.50 1.12
66% 34% 35% 65% 20% 80%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-01-12 Міср Ельмакаса 1 - 1 Енппі
2019-05-21 Енппі 2 - 1 Міср Ельмакаса
2018-11-25 Міср Ельмакаса 4 - 3 Енппі
2018-03-30 Міср Ельмакаса 0 - 0 Енппі
2017-10-19 Міср Ельмакаса 1 - 2 Енппі
2017-02-25 Енппі 3 - 3 Міср Ельмакаса
2016-09-30 Міср Ельмакаса 3 - 0 Енппі
2016-07-02 Міср Ельмакаса 0 - 2 Енппі
2016-02-07 Енппі 1 - 1 Міср Ельмакаса
2015-06-21 Енппі 0 - 0 Міср Ельмакаса
2015-01-03 Міср Ельмакаса 1 - 1 Енппі
2014-04-14 Енппі 0 - 1 Міср Ельмакаса
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 9 5 2
25% 50% 25% 75% 42% 17%

Енппі останні 12 матчі

2020-09-25 Аль-Іттіхад 0 - 2 Енппі
2020-09-21 Енппі 1 - 0 Ель-Ісмаїлі
2020-09-18 Харас Ель-Ходуд 3 - 2 Енппі
2020-09-12 Енппі 2 - 1 Ваді Дегла
2020-09-06 Ель-Масрі 1 - 1 Енппі
2020-09-02 Енппі 0 - 0 Ель-Гуна
2020-08-30 Замалек 1 - 0 Енппі
2020-08-25 Енппі 1 - 1 Асуан
2020-08-21 Ель-Ентаг ЕХ 0 - 2 Енппі
2020-08-17 Енппі 0 - 0 Смуха
2020-08-09 Аль-Ахлі 2 - 0 Енппі
2020-07-24 Енппі 0 - 0 Ель-Гаїш
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 7 2 1
33% 42% 25% 58% 17% 8%

Міср Ельмакаса останні 12 матчі

2020-09-25 Міср Ельмакаса 1 - 0 Араб Контракторс
2020-09-19 Аль-Ахлі 0 - 0 Міср Ельмакаса
2020-09-15 Міср Ельмакаса 3 - 0 ЗЕД ФК
2020-09-11 Танта 0 - 2 Міср Ельмакаса
2020-09-07 Аль-Іттіхад 1 - 3 Міср Ельмакаса
2020-09-04 Міср Ельмакаса 4 - 1 Ель-Ісмаїлі
2020-08-31 Харас Ель-Ходуд 1 - 1 Міср Ельмакаса
2020-08-27 Міср Ельмакаса 1 - 3 Ваді Дегла
2020-08-22 Ель-Масрі 0 - 2 Міср Ельмакаса
2020-08-18 Міср Ельмакаса 1 - 0 Ель-Гуна
2020-08-15 Замалек 1 - 0 Міср Ельмакаса
2020-08-09 Міср Ельмакаса 2 - 1 Асуан
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 8 5 3
67% 17% 17% 67% 42% 25%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Аль-Ахлі 30 25 4 1 67 8 +59 79
2 Замалек 30 18 7 5 44 25 +19 58
3 Пайрамідс 29 16 6 7 47 29 +18 54
4 Араб Контракторс 29 14 7 8 35 27 +8 49
5 Смуха 30 9 16 5 39 31 +8 43
6 Енппі 29 10 11 8 29 27 +2 41
7 Міср Ельмакаса 29 10 10 9 38 34 +4 40
8 Аль-Іттіхад 28 8 14 6 28 26 +2 38
9 Ель-Гаїш 30 7 13 10 28 32 -4 34
10 Асуан 30 8 10 12 34 41 -7 34
11 Ель-Ентаг ЕХ 29 8 10 11 27 35 -8 34
12 Ель-Ісмаїлі 29 9 7 13 31 40 -9 34
13 Ель-Масрі 28 8 9 11 26 31 -5 33
14 Ваді Дегла 30 7 10 13 30 39 -9 31
15 Ель-Гуна 30 8 7 15 27 41 -14 31
16 Харас Ель-Ходуд 30 6 12 12 26 33 -7 30
17 ЗЕД ФК 28 3 11 14 17 43 -26 20
18 Танта 30 2 12 16 17 48 -31 18

Хронологія матчів у лізі

Енппі                              
Міср Ельмакаса                              
Вдома                              
В гостях                              

Матчі вдома/в гостях

М Команда Енппі Міср Ельмакаса
1 Аль-Ахлі   0 - 0
2 Замалек 2 - 1 1 - 0
3 Пайрамідс 0 - 1 3 - 1
4 Араб Контракторс 2 - 1 1 - 1
5 Смуха 0 - 0 1 - 1
6 Енппі -  
7 Міср Ельмакаса   -
8 Аль-Іттіхад 0 - 0 1 - 3
9 Ель-Гаїш 1 - 1  
10 Асуан 1 - 1 2 - 3
11 Ель-Ентаг ЕХ 0 - 1  
12 Ель-Ісмаїлі 1 - 0 2 - 0
13 Ель-Масрі 1 - 0 0 - 2
14 Ваді Дегла 2 - 1 2 - 2
15 Ель-Гуна 0 - 0 1 - 0
16 Харас Ель-Ходуд 0 - 0 1 - 1
17 ЗЕД ФК 2 - 1 2 - 2
18 Танта   0 - 2

Позиція в лізі

  Енппі Міср Ельмакаса
Позиція 6 7
Очки 41 40
  Вдома В гостях
Позиція 6 8
Очки 24 18

Форма в лізі

  Енппі Міср Ельмакаса
Перемоги
Нічиї
Поразки
10           
11            
8         
10           
10           
9          
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
6       
2   
4     
6       
4     

Голи в лізі

  Енппі Міср Ельмакаса
Забиті голи
Пропущені голи
29                              
27                            
38                                       
34                                   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
12             
8         
18                   
17                  

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (264)
Перемоги вдома 36%
Нічиї 33%
Перемоги в гостях 30%
Зіграні матчі 100%
Голи   (590)
Голи за матч 2.23
Голи вдома за матч 1.20
Голи в гостях за матч 1.04
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 64%
Обидві Команди Заб'ють 45%
Більше 1.5 66%
Більше 2.5 39%
Більше 3.5 21%

Енппі наступні 6 матчі

2020-10-03 ЗЕД ФК - Енппі
2020-10-07 Енппі - Аль-Ахлі
2020-10-15 Араб Контракторс - Енппі
2020-10-30 Енппі - Танта
2020-12-11 Енппі - Асуан
2020-12-18 Міср Ельмакаса - Енппі

Міср Ельмакаса наступні 6 матчі

2020-10-03 Міср Ельмакаса - Пайрамідс
2020-10-10 Ель-Гаїш - Міср Ельмакаса
2020-10-16 Міср Ельмакаса - Смуха
2020-10-29 Ель-Ентаг ЕХ - Міср Ельмакаса
2020-12-13 Аль-Ахлі - Міср Ельмакаса
2020-12-18 Міср Ельмакаса - Енппі

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.80 2.70 2.70
Ймовірність 30% 41% 29%
1X @ 1.40
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.40 1.36
Ймовірність 50% 50%
X2 @ 1.36
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.57 2.25
Ймовірність   66% 34%
Більше 1.5 @ 1.57
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.10 1.36
Ймовірність   35% 65%
Менше 2.5 @ 1.36
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.50 1.12
Ймовірність   20% 80%
Менше 3.5 @ 1.12
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.25 1.57
Ймовірність   49% 51%
Ні @ 1.57

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-09-29 12:03. На даний момент можливі зміни!