Кубок Італії - Італія
неділя, 11.08.2019
19:30
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Чіаварі |
| В гостях: |
Больцано |
| Відстань: |
288.3 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Стадіо Комунале К'яварі
|
| Вміщує: |
2 510 (955) |
| Розміри: |
103 x 62 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
3.80 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.25 |
| 43% |
34% |
23% |
1.53 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 69% |
31% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Останні 4 прямі зустрічі
|
2014-02-23 |
Ентелла
|
2 - 0 |
Зюдтіроль
|
|
2013-10-20 |
Зюдтіроль
|
1 - 2 |
Ентелла
|
|
2013-04-21 |
Зюдтіроль
|
3 - 0 |
Ентелла
|
|
2012-12-02 |
Ентелла
|
1 - 1 |
Зюдтіроль
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
4 |
2 |
0 |
| 50% |
25% |
25% |
|
100% |
50% |
0% |
Ентелла останні 12 матчі
|
2019-07-24 |
Лаціо
|
5 - 0 |
Ентелла
|
|
2019-05-18 |
Юве Стабія
|
2 - 2 |
Ентелла
|
|
2019-05-11 |
Ентелла
|
0 - 0 |
Порденоне
|
|
2019-05-04 |
Ентелла
|
1 - 0 |
Каррарезе
|
|
2019-04-27 |
Ювентус U23
|
0 - 2 |
Ентелла
|
|
2019-04-23 |
П'яченца
|
1 - 0 |
Ентелла
|
|
2019-04-18 |
Ентелла
|
2 - 1 |
Ареццо
|
|
2019-04-13 |
Про Патрія
|
2 - 0 |
Ентелла
|
|
2019-04-06 |
Ентелла
|
4 - 0 |
Альбіссола
|
|
2019-04-01 |
Новара
|
1 - 2 |
Ентелла
|
|
2019-03-26 |
Ентелла
|
1 - 1 |
Луккезе
|
|
2019-03-23 |
Ентелла
|
0 - 0 |
Сієна
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
42% |
25% |
Зюдтіроль останні 12 матчі
|
2019-07-27 |
Сассуоло
|
2 - 0 |
Зюдтіроль
|
|
2019-05-15 |
Монца
|
3 - 3 |
Зюдтіроль
|
|
2019-05-12 |
Зюдтіроль
|
1 - 0 |
Самбенедеттезе
|
|
2019-05-05 |
Зюдтіроль
|
0 - 3 |
Монца
|
|
2019-04-28 |
Імолезе
|
2 - 0 |
Зюдтіроль
|
|
2019-04-20 |
Зюдтіроль
|
0 - 1 |
Ренате
|
|
2019-04-14 |
Тернана
|
1 - 1 |
Зюдтіроль
|
|
2019-04-07 |
Зюдтіроль
|
2 - 1 |
Самбенедеттезе
|
|
2019-03-31 |
Порденоне
|
0 - 0 |
Зюдтіроль
|
|
2019-03-24 |
Зюдтіроль
|
2 - 2 |
Віченца
|
|
2019-03-17 |
Вис Пезаро
|
0 - 1 |
Зюдтіроль
|
|
2019-03-10 |
Зюдтіроль
|
1 - 2 |
Джана Ермініо
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
5 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
42% |
17% |
Таблиця Серія B
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Брешія |
36 |
18 |
13 |
5 |
69 |
42 |
+27 |
67 |
| 2 |
Лечче |
36 |
19 |
9 |
8 |
66 |
45 |
+21 |
66 |
| 3 |
Беневенто |
36 |
17 |
9 |
10 |
61 |
45 |
+16 |
60 |
| 4 |
Пескара |
36 |
14 |
13 |
9 |
50 |
46 |
+4 |
55 |
| 5 |
Верона |
36 |
13 |
13 |
10 |
49 |
46 |
+3 |
52 |
| 6 |
Спеція |
36 |
14 |
9 |
13 |
53 |
46 |
+7 |
51 |
| 7 |
Чіттаделла |
36 |
12 |
15 |
9 |
49 |
38 |
+11 |
51 |
| 8 |
Перуджа |
36 |
14 |
8 |
14 |
49 |
49 |
0 |
50 |
| 9 |
Кремонезе |
36 |
12 |
13 |
11 |
37 |
33 |
+4 |
49 |
| 10 |
Козенца |
36 |
11 |
13 |
12 |
34 |
42 |
-8 |
46 |
| 11 |
Палермо |
36 |
16 |
15 |
5 |
57 |
38 |
+19 |
43 |
| 12 |
Кротоне |
36 |
11 |
10 |
15 |
40 |
42 |
-2 |
43 |
| 13 |
Асколі |
36 |
10 |
13 |
13 |
40 |
56 |
-16 |
43 |
| 14 |
Ліворно |
36 |
9 |
12 |
15 |
38 |
51 |
-13 |
39 |
| 15 |
Венеція |
36 |
8 |
14 |
14 |
35 |
46 |
-11 |
38 |
| 16 |
Салернітана |
36 |
10 |
8 |
18 |
41 |
57 |
-16 |
38 |
| 17 |
Фоджа |
36 |
10 |
13 |
13 |
44 |
49 |
-5 |
37 |
| 18 |
Падова |
36 |
5 |
16 |
15 |
36 |
49 |
-13 |
31 |
| 19 |
Карпі |
36 |
7 |
8 |
21 |
39 |
67 |
-28 |
29 |
Ентелла наступні 6 матчі
|
2019-08-24 |
Ентелла
|
- |
Ліворно
|
|
2019-08-31 |
Кремонезе
|
- |
Ентелла
|
|
2019-09-06 |
Ентелла
|
- |
Дженоа
|
|
2019-09-14 |
Ентелла
|
- |
Фрозіноне
|
|
2019-09-21 |
Пескара
|
- |
Ентелла
|
|
2019-09-24 |
Ентелла
|
- |
Венеція
|
Зюдтіроль наступні 6 матчі
|
2019-08-18 |
Удінезе
|
- |
Зюдтіроль
|
|
2019-08-25 |
Вис Пезаро
|
- |
Зюдтіроль
|
|
2019-09-01 |
Зюдтіроль
|
- |
Карпі
|
|
2019-09-08 |
Ріміні
|
- |
Зюдтіроль
|
|
2019-09-15 |
Зюдтіроль
|
- |
Реджана 1919
|
|
2019-09-21 |
АрціньяноК'ямпо
|
- |
Зюдтіроль
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.53 |
3.80 |
5.25 |
| Ймовірність |
43% |
34% |
23% |
|
1 @ 1.53 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.14 |
2.25 |
| Ймовірність |
81% |
19% |
|
1X @ 1.14 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.30 |
3.40 |
| Ймовірність |
|
69% |
31% |
|
Більше 1.5 @ 1.30 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.00 |
1.80 |
| Ймовірність |
|
45% |
55% |
|
Менше 2.5 @ 1.80 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.50 |
1.28 |
| Ймовірність |
|
25% |
75% |
|
Менше 3.5 @ 1.28 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.00 |
1.75 |
| Ймовірність |
|
41% |
59% |
|
Ні @ 1.75 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-11 16:04. На даний момент можливі зміни!