Категорія Прімера A - Колумбія
вівторок, 03.04.2018
02:00
02:00

Енвігадо

Альянса Вальєдупар
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Енвігадо |
| В гостях: | Valledupar |
| Відстань: | 543.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Polideportivo Sur |
| Вміщує: | 12 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 02:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.10 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.72 | |||
| 39% | 35% | 26% | 1.28 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 19% | 81% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2017-09-16 | Альянса Вальєдупар | 1 - 2 | Енвігадо |
| 2017-04-08 | Енвігадо | 0 - 0 | Альянса Вальєдупар |
| 2016-08-07 | Альянса Вальєдупар | 1 - 0 | Енвігадо |
| 2016-02-28 | Енвігадо | 0 - 1 | Альянса Вальєдупар |
| 2015-10-18 | Енвігадо | 2 - 1 | Альянса Вальєдупар |
| 2015-04-18 | Альянса Вальєдупар | 1 - 2 | Енвігадо |
| 2014-11-09 | Енвігадо | 2 - 3 | Альянса Вальєдупар |
| 2014-04-20 | Альянса Вальєдупар | 0 - 2 | Енвігадо |
| 2013-08-26 | Енвігадо | 0 - 0 | Альянса Вальєдупар |
| 2013-03-10 | Альянса Вальєдупар | 1 - 2 | Енвігадо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 3 | 6 | 5 | 1 | |
| 50% | 20% | 30% | 60% | 50% | 10% |
Енвігадо останні 12 матчі
| 2018-03-28 | Америка де Калі | 0 - 1 | Енвігадо |
| 2018-03-25 | Енвігадо | 2 - 2 | Атл. Насьйональ |
| 2018-03-22 | Хуніор | 0 - 3 | Енвігадо |
| 2018-03-18 | Патріотас | 1 - 0 | Енвігадо |
| 2018-03-14 | Енвігадо | 0 - 3 | Санта-Фе |
| 2018-03-09 | Депортес Толіма | 2 - 1 | Енвігадо |
| 2018-03-03 | Енвігадо | 1 - 1 | Леонес |
| 2018-02-25 | Inter Bogota | 1 - 0 | Енвігадо |
| 2018-02-18 | Енвігадо | 1 - 0 | Онсе Кальдас |
| 2018-02-10 | Енвігадо | 2 - 0 | Агілас |
| 2018-02-04 | Деп. Калі | 0 - 0 | Енвігадо |
| 2017-11-18 | Енвігадо | 0 - 0 | Патріотас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 8% |
Альянса Вальєдупар останні 12 матчі
| 2018-03-30 | Альянса Вальєдупар | 0 - 2 | Деп. Пасто |
| 2018-03-25 | Букараманга | 4 - 1 | Альянса Вальєдупар |
| 2018-03-22 | Мільйонаріос | 1 - 1 | Альянса Вальєдупар |
| 2018-03-18 | Альянса Вальєдупар | 4 - 0 | Ягуарес Кордоба |
| 2018-03-03 | Альянса Вальєдупар | 1 - 2 | Атл. Насьйональ |
| 2018-02-24 | Патріотас | 2 - 1 | Альянса Вальєдупар |
| 2018-02-18 | Альянса Вальєдупар | 2 - 1 | Санта-Фе |
| 2018-02-14 | Депортес Толіма | 3 - 1 | Альянса Вальєдупар |
| 2018-02-10 | Альянса Вальєдупар | 1 - 0 | Леонес |
| 2018-02-06 | Inter Bogota | 0 - 0 | Альянса Вальєдупар |
| 2017-11-18 | Альянса Вальєдупар | 0 - 0 | Санта-Фе |
| 2017-11-12 | Кортулуа | 0 - 0 | Альянса Вальєдупар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Таблиця Категорія Прімера A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атл. Насьйональ | 12 | +7 | 25 |
| 2 | Хуніор | 12 | +4 | 23 |
| 3 | Деп. Калі | 12 | +11 | 22 |
| 4 | Інд. Медельїн | 12 | +7 | 22 |
| 5 | Ind. Yumbo | 11 | +6 | 20 |
| 6 | Патріотас | 12 | +1 | 20 |
| 7 | Онсе Кальдас | 12 | +2 | 19 |
| 8 | Агілас | 12 | -1 | 19 |
| 9 | Мільйонаріос | 12 | 0 | 16 |
| 10 | Санта-Фе | 12 | +1 | 15 |
| 11 | Депортес Толіма | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Енвігадо | 11 | +1 | 15 |
| 13 | Букараманга | 12 | -1 | 15 |
| 14 | Ягуарес Кордоба | 12 | -7 | 15 |
| 15 | Inter Bogota | 12 | +1 | 13 |
| 16 | Деп. Пасто | 12 | -2 | 13 |
| 17 | Альянса Вальєдупар | 10 | -3 | 11 |
| 18 | Америка де Калі | 11 | -11 | 10 |
| 19 | Леонес | 12 | -5 | 9 |
| 20 | Бояка Чіко | 12 | -12 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Енвігадо | |
| Альянса Вальєдупар | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Енвігадо | Альянса Вальєдупар |
|---|---|---|---|
| 1 | Атл. Насьйональ | 2 - 2 | |
| 2 | Хуніор | ||
| 3 | Деп. Калі | ||
| 4 | Інд. Медельїн | ||
| 5 | Ind. Yumbo | ||
| 6 | Патріотас | 2 - 1 | |
| 7 | Онсе Кальдас | 1 - 0 | |
| 8 | Агілас | 2 - 0 | |
| 9 | Мільйонаріос | 1 - 1 | |
| 10 | Санта-Фе | 0 - 3 | |
| 11 | Депортес Толіма | 3 - 1 | |
| 12 | Енвігадо | - | |
| 13 | Букараманга | 4 - 1 | |
| 14 | Ягуарес Кордоба | ||
| 15 | Inter Bogota | 0 - 0 | |
| 16 | Деп. Пасто | ||
| 17 | Альянса Вальєдупар | - | |
| 18 | Америка де Калі | ||
| 19 | Леонес | 1 - 1 | |
| 20 | Бояка Чіко |
Позиція в лізі
| Енвігадо | Альянса Вальєдупар | |
| Позиція | 12 | 17 |
| Очки | 15 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 18 |
| Очки | 8 | 2 |
Форма в лізі
| Енвігадо | Альянса Вальєдупар | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 4 |
3
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 1 |
0
2 3 |
Голи в лізі
| Енвігадо | Альянса Вальєдупар | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
10 |
12
15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
4
10 |
Загальна статистика для Категорія Прімера A
| Матчі (117) | |
| Перемоги вдома | 59% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 18% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (252) | |
| Голи за матч | 2.15 |
| Голи вдома за матч | 1.48 |
| Голи в гостях за матч | 0.68 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 49% |
| Обидві Команди Заб'ють | 38% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 19% |
Енвігадо наступні 6 матчі
| 2018-04-07 | Ягуарес Кордоба | - | Енвігадо |
| 2018-04-11 | Енвігадо | - | Букараманга |
| 2018-04-15 | Деп. Пасто | - | Енвігадо |
| 2018-04-22 | Енвігадо | - | Ind. Yumbo |
| 2018-04-28 | Бояка Чіко | - | Енвігадо |
| 2018-05-03 | Мільйонаріос | - | Енвігадо |
Альянса Вальєдупар наступні 6 матчі
| 2018-04-08 | Альянса Вальєдупар | - | Ind. Yumbo |
| 2018-04-11 | Бояка Чіко | - | Альянса Вальєдупар |
| 2018-04-15 | Альянса Вальєдупар | - | Інд. Медельїн |
| 2018-04-20 | Деп. Калі | - | Альянса Вальєдупар |
| 2018-04-23 | Альянса Вальєдупар | - | Агілас |
| 2018-04-27 | Америка де Калі | - | Альянса Вальєдупар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 3.10 | 3.60 |
| Ймовірність | 39% | 35% | 26% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.72 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.57 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.19 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-03 00:02. На даний момент можливі зміни!