Категорія Прімера A - Колумбія
субота, 27.07.2019
21:15
21:15

Енвігадо

Кукута
4 - 1
(1 - 1, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Енвігадо |
| В гостях: | Кукута |
| Відстань: | 390.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Polideportivo Sur |
| Вміщує: | 12 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 21:15 (15:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.66 | |||
| 38% | 33% | 29% | 1.25 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 67% | 33% | 46% | 54% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-02-03 | Кукута | 1 - 1 | Енвігадо |
| 2015-10-05 | Енвігадо | 4 - 1 | Кукута |
| 2015-04-13 | Кукута | 0 - 0 | Енвігадо |
| 2013-09-26 | Енвігадо | 2 - 0 | Кукута |
| 2013-04-19 | Кукута | 3 - 0 | Енвігадо |
| 2012-07-28 | Кукута | 2 - 1 | Енвігадо |
| 2012-01-28 | Енвігадо | 2 - 2 | Кукута |
| 2011-09-25 | Енвігадо | 1 - 1 | Кукута |
| 2011-03-27 | Кукута | 1 - 1 | Енвігадо |
| 2010-09-12 | Енвігадо | 1 - 1 | Кукута |
| 2010-07-18 | Кукута | 2 - 0 | Енвігадо |
| 2010-03-21 | Кукута | 2 - 2 | Енвігадо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 11 | 5 | 3 | |
| 17% | 58% | 25% | 92% | 42% | 25% |
Енвігадо останні 12 матчі
| 2019-07-20 | Енвігадо | 1 - 1 | Деп. Пасто |
| 2019-07-14 | Мільйонаріос | 1 - 2 | Енвігадо |
| 2019-05-08 | Ягуарес Кордоба | 2 - 2 | Енвігадо |
| 2019-05-05 | Деп. Калі | 1 - 0 | Енвігадо |
| 2019-05-01 | Енвігадо | 4 - 0 | Атл. Насьйональ |
| 2019-04-27 | Inter Bogota | 0 - 1 | Енвігадо |
| 2019-04-24 | Енвігадо | 1 - 1 | Леонес |
| 2019-04-21 | Енвігадо | 1 - 1 | У. Магдалена |
| 2019-04-17 | Ягуарес Кордоба | 2 - 2 | Енвігадо |
| 2019-04-14 | Енвігадо | 1 - 1 | Ind. Yumbo |
| 2019-04-11 | Деп. Перейра | 3 - 1 | Енвігадо |
| 2019-04-09 | Онсе Кальдас | 1 - 0 | Енвігадо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 5 | 4 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 42% | 33% |
Кукута останні 12 матчі
| 2019-07-20 | Кукута | 1 - 0 | Санта-Фе |
| 2019-07-16 | Агілас | 1 - 3 | Кукута |
| 2019-05-05 | Кукута | 2 - 1 | Хуніор |
| 2019-05-03 | Америка де Калі | 2 - 0 | Кукута |
| 2019-04-29 | Кукута | 0 - 2 | Депортес Толіма |
| 2019-04-26 | Букараманга | 2 - 2 | Кукута |
| 2019-04-21 | Патріотас | 1 - 0 | Кукута |
| 2019-04-14 | Альянса Вальєдупар | 0 - 1 | Кукута |
| 2019-04-10 | Кукута | 0 - 0 | Букараманга |
| 2019-04-08 | Мільйонаріос | 1 - 0 | Кукута |
| 2019-04-04 | Кукута | 1 - 3 | Деп. Пасто |
| 2019-03-31 | Деп. Калі | 2 - 0 | Кукута |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 33% | 25% |
Таблиця Категорія Прімера A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Америка де Калі | 3 | +2 | 7 |
| 2 | Деп. Калі | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Інд. Медельїн | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Кукута | 2 | +3 | 6 |
| 5 | Ind. Yumbo | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Енвігадо | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Атл. Насьйональ | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Патріотас | 3 | -1 | 4 |
| 9 | Мільйонаріос | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Хуніор | 2 | -1 | 3 |
| 11 | Ягуарес Кордоба | 2 | -3 | 3 |
| 12 | Деп. Пасто | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Альянса Вальєдупар | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Букараманга | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Санта-Фе | 2 | -1 | 1 |
| 14 | У. Магдалена | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Агілас | 2 | -2 | 1 |
| 18 | Inter Bogota | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Онсе Кальдас | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Депортес Толіма | 2 | -2 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Енвігадо | |
| Кукута | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Енвігадо | Кукута |
|---|---|---|---|
| 1 | Америка де Калі | ||
| 2 | Деп. Калі | ||
| 3 | Інд. Медельїн | ||
| 4 | Кукута | - | |
| 5 | Ind. Yumbo | ||
| 5 | Енвігадо | - | |
| 7 | Атл. Насьйональ | ||
| 8 | Патріотас | ||
| 9 | Мільйонаріос | ||
| 10 | Хуніор | ||
| 11 | Ягуарес Кордоба | ||
| 12 | Деп. Пасто | 1 - 1 | |
| 13 | Альянса Вальєдупар | ||
| 14 | Букараманга | ||
| 14 | Санта-Фе | ||
| 14 | У. Магдалена | ||
| 17 | Агілас | 1 - 3 | |
| 18 | Inter Bogota | ||
| 19 | Онсе Кальдас | ||
| 20 | Депортес Толіма |
Позиція в лізі
| Енвігадо | Кукута | |
| Позиція | 5 | 4 |
| Очки | 4 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 1 |
| Очки | 1 | 3 |
Форма в лізі
| Енвігадо | Кукута | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
2
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Енвігадо | Кукута | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
2 |
4
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
3
1 |
Загальна статистика для Категорія Прімера A
| Матчі (21) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (42) | |
| Голи за матч | 2.00 |
| Голи вдома за матч | 1.19 |
| Голи в гостях за матч | 0.81 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 52% |
| Обидві Команди Заб'ють | 38% |
| Більше 1.5 | 52% |
| Більше 2.5 | 38% |
| Більше 3.5 | 19% |
Енвігадо наступні 6 матчі
| 2019-08-04 | Альянса Вальєдупар | - | Енвігадо |
| 2019-08-11 | Енвігадо | - | Депортес Толіма |
| 2019-08-17 | Патріотас | - | Енвігадо |
| 2019-08-22 | Енвігадо | - | Хуніор |
| 2019-08-26 | Америка де Калі | - | Енвігадо |
| 2019-09-01 | Енвігадо | - | Агілас |
Кукута наступні 6 матчі
| 2019-08-04 | Кукута | - | Онсе Кальдас |
| 2019-08-12 | Букараманга | - | Кукута |
| 2019-08-17 | Кукута | - | Ягуарес Кордоба |
| 2019-08-24 | Кукута | - | Inter Bogota |
| 2019-08-31 | У. Магдалена | - | Кукута |
| 2019-09-05 | Ind. Yumbo | - | Кукута |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.10 | 3.75 |
| Ймовірність | 38% | 33% | 29% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.66 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-27 20:01. На даний момент можливі зміни!