Пе́рша лі́га - Україна
пʼятниця, 28.10.2022
12:00
12:00

Епіцентр

Діназ Вишгород
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Kamianets-Podilskyi |
| В гостях: | Vyshhorod |
| Відстань: | 351.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.62 | 3.50 | 4.60 | 1X | 1.17 | 2.15 | |||
| 38% | 35% | 27% | 1.17 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.30 | 1.85 | 1.82 | 3.10 | 1.31 | ||||||
| 68% | 32% | 38% | 62% | 16% | 84% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-09-10 | Діназ Вишгород | 1 - 3 | Епіцентр |
Епіцентр останні 9 матчі
| 2022-10-22 | Полісся Житомир | 3 - 0 | Епіцентр |
| 2022-10-15 | Епіцентр | 0 - 0 | Буковина |
| 2022-10-08 | Прикарпаття | 1 - 0 | Епіцентр |
| 2022-10-02 | Епіцентр | 1 - 1 | Нива Тернопіль |
| 2022-09-24 | Карпати Львів | 0 - 2 | Епіцентр |
| 2022-09-16 | Епіцентр | 1 - 0 | ФСК Маріуполь |
| 2022-09-10 | Діназ Вишгород | 1 - 3 | Епіцентр |
| 2022-09-03 | Епіцентр | 1 - 2 | Полісся Житомир |
| 2022-08-27 | Буковина | 1 - 2 | Епіцентр |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 3 | 6 | 4 | 1 | |
| 44% | 22% | 33% | 67% | 44% | 11% |
Діназ Вишгород останні 9 матчі
| 2022-10-22 | Діназ Вишгород | 1 - 1 | Буковина |
| 2022-10-15 | Нива Тернопіль | 1 - 0 | Діназ Вишгород |
| 2022-10-08 | ФСК Маріуполь | 0 - 2 | Діназ Вишгород |
| 2022-10-01 | Діназ Вишгород | 0 - 5 | Полісся Житомир |
| 2022-09-24 | Прикарпаття | 0 - 1 | Діназ Вишгород |
| 2022-09-18 | Діназ Вишгород | 1 - 2 | Карпати Львів |
| 2022-09-10 | Діназ Вишгород | 1 - 3 | Епіцентр |
| 2022-09-04 | Буковина | 0 - 0 | Діназ Вишгород |
| 2022-08-27 | Діназ Вишгород | 1 - 1 | Нива Тернопіль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 22% | 33% | 44% | 67% | 33% | 22% |
Таблиця Пе́рша лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Полісся Житомир | 9 | +20 | 25 |
| 2 | Карпати Львів | 9 | +7 | 19 |
| 3 | Епіцентр | 9 | +1 | 14 |
| 4 | Нива Тернопіль | 9 | +1 | 12 |
| 5 | Прикарпаття | 9 | -4 | 11 |
| 6 | Діназ Вишгород | 9 | -6 | 9 |
| 7 | Буковина | 9 | -7 | 6 |
| 8 | ФСК Маріуполь | 9 | -12 | 3 |
| 1 | Оболонь Київ | 9 | +8 | 19 |
| 2 | ЛНЗ Черкаси | 9 | +8 | 19 |
| 3 | Кремінь | 8 | +4 | 11 |
| 4 | Чернігів | 8 | 0 | 11 |
| 5 | СК Металург | 8 | -3 | 11 |
| 6 | СК Полтава | 8 | -2 | 8 |
| 7 | Скорук Томаківка | 9 | -7 | 7 |
| 8 | Гірник-Спорт | 7 | -8 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Епіцентр | |
| Діназ Вишгород | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Епіцентр | Діназ Вишгород |
|---|---|---|---|
| 1 | Полісся Житомир | 1 - 2 | |
| 2 | Карпати Львів | ||
| 3 | Епіцентр | - | |
| 4 | Нива Тернопіль | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Прикарпаття | 0 - 1 | |
| 6 | Діназ Вишгород | - | |
| 7 | Буковина | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | ФСК Маріуполь | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 1 | Оболонь Київ | ||
| 2 | ЛНЗ Черкаси | ||
| 3 | Кремінь | ||
| 4 | Чернігів | ||
| 5 | СК Металург | ||
| 6 | СК Полтава | ||
| 7 | Скорук Томаківка | ||
| 8 | Гірник-Спорт |
Позиція в лізі
| Епіцентр | Діназ Вишгород | |
| Позиція | 3 | 6 |
| Очки | 14 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 4 |
| Очки | 5 | 7 |
Форма в лізі
| Епіцентр | Діназ Вишгород | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 3 |
2
3 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 1 |
2
1 1 |
Голи в лізі
| Епіцентр | Діназ Вишгород | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
9 |
7
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
3 |
3
1 |
Загальна статистика для Пе́рша лі́га
| Матчі (69) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (164) | |
| Голи за матч | 2.38 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 17% |
Епіцентр наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | ФСК Маріуполь | - | Епіцентр |
| 2022-11-11 | Епіцентр | - | Карпати Львів |
| 2022-11-19 | Нива Тернопіль | - | Епіцентр |
| 2022-11-27 | Епіцентр | - | Прикарпаття |
| 2023-04-08 | Епіцентр | - | Оболонь Київ |
| 2023-04-14 | ЛНЗ Черкаси | - | Епіцентр |
Діназ Вишгород наступні 6 матчі
| 2022-11-06 | Карпати Львів | - | Діназ Вишгород |
| 2022-11-13 | Діназ Вишгород | - | Прикарпаття |
| 2022-11-19 | Полісся Житомир | - | Діназ Вишгород |
| 2022-11-26 | Діназ Вишгород | - | ФСК Маріуполь |
| 2023-04-09 | Скорук Томаківка | - | Діназ Вишгород |
| 2023-04-15 | Діназ Вишгород | - | Гірник-Спорт |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 3.50 | 4.60 |
| Ймовірність | 38% | 35% | 27% |
| 1X @ 1.17 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 2.15 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.30 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.82 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.82 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 1.31 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.31 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.87 | 1.80 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-28 08:06. На даний момент можливі зміни!