Професійна ліга 1 - Туніс
неділя, 08.04.2018
19:10
19:10

Есперанс Туніс

Мітлаві
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Туніс |
| В гостях: | Metlaoui |
| Відстань: | 320.3 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:10 (19:10 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.75 | 13.00 | 1 | 1.01 | 5.00 | |||
| 59% | 16% | 25% | 1.14 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.86 | 1.80 | 2.00 | 2.76 | 1.38 | ||||||
| 70% | 30% | 42% | 58% | 18% | 82% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2017-11-16 | Мітлаві | 0 - 3 | Есперанс Туніс |
| 2017-04-23 | Есперанс Туніс | 3 - 0 | Мітлаві |
| 2017-02-26 | Мітлаві | 0 - 2 | Есперанс Туніс |
| 2017-02-15 | Есперанс Туніс | 3 - 0 | Мітлаві |
| 2016-11-20 | Мітлаві | 0 - 1 | Есперанс Туніс |
| 2016-02-20 | Мітлаві | 1 - 2 | Есперанс Туніс |
| 2015-09-20 | Есперанс Туніс | 1 - 0 | Мітлаві |
| 2015-04-08 | Мітлаві | 0 - 1 | Есперанс Туніс |
| 2014-10-19 | Есперанс Туніс | 1 - 0 | Мітлаві |
| 2014-02-22 | Есперанс Туніс | 3 - 1 | Мітлаві |
| 2013-11-09 | Мітлаві | 1 - 2 | Есперанс Туніс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 0 | 0 | 7 | 6 | 1 | |
| 100% | 0% | 0% | 64% | 55% | 9% |
Есперанс Туніс останні 12 матчі
| 2018-03-31 | Сфаксьєн Сфакс | 0 - 2 | Есперанс Туніс |
| 2018-03-11 | Есперанс Туніс | 3 - 0 | Стад Тунізьєн |
| 2018-03-02 | Монастір | 0 - 2 | Есперанс Туніс |
| 2018-02-18 | Африкан Туніс | 2 - 1 | Есперанс Туніс |
| 2018-02-15 | Есперанс Туніс | 3 - 2 | Етуаль Сахель |
| 2018-01-31 | Габес | 1 - 1 | Есперанс Туніс |
| 2018-01-27 | Есперанс Туніс | 1 - 0 | Бізертен Бізерта |
| 2018-01-21 | Бен Кардан | 2 - 2 | Есперанс Туніс |
| 2017-12-27 | Есперанс Туніс | 3 - 1 | КО Меденін |
| 2017-12-23 | Есперанс Туніс | 1 - 1 | Сфаксьєн Сфакс |
| 2017-12-16 | Стад Тунізьєн | 2 - 2 | Есперанс Туніс |
| 2017-12-07 | Кайруан | 1 - 2 | Есперанс Туніс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 92% | 58% | 33% |
Мітлаві останні 12 матчі
| 2018-04-01 | Мітлаві | 2 - 2 | Зарзіс |
| 2018-03-10 | Бізертен Бізерта | 1 - 2 | Мітлаві |
| 2018-03-02 | Мітлаві | 1 - 0 | Габес |
| 2018-02-18 | Етуаль Сахель | 3 - 0 | Мітлаві |
| 2018-02-10 | Мітлаві | 0 - 0 | Сфаксьєн Сфакс |
| 2018-01-31 | Бен Кардан | 2 - 1 | Мітлаві |
| 2018-01-27 | Стад Габезьєн | 0 - 0 | Мітлаві |
| 2018-01-21 | Мітлаві | 0 - 0 | Кайруан |
| 2017-12-28 | Стад Тунізьєн | 4 - 2 | Мітлаві |
| 2017-12-17 | Мітлаві | 2 - 0 | Бізертен Бізерта |
| 2017-12-06 | Монастір | 2 - 1 | Мітлаві |
| 2017-12-03 | Мітлаві | 1 - 1 | Етуаль Сахель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 50% | 17% |
Таблиця Професійна ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Туніс | 22 | +27 | 53 |
| 2 | Африкан Туніс | 22 | +14 | 43 |
| 3 | Етуаль Сахель | 22 | +14 | 40 |
| 4 | Сфаксьєн Сфакс | 22 | +11 | 37 |
| 5 | Монастір | 22 | +6 | 35 |
| 6 | Кайруан | 22 | -5 | 30 |
| 7 | Мітлаві | 22 | -5 | 28 |
| 8 | Стад Тунізьєн | 22 | -8 | 26 |
| 9 | Бізертен Бізерта | 22 | +3 | 25 |
| 10 | Габес | 22 | -4 | 25 |
| 11 | Стад Габезьєн | 22 | -7 | 23 |
| 12 | Бен Кардан | 22 | -13 | 19 |
| 13 | КО Меденін | 22 | -15 | 17 |
| 14 | Зарзіс | 22 | -18 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Есперанс Туніс | |
| Мітлаві | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Есперанс Туніс | Мітлаві |
|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Туніс | - | |
| 2 | Африкан Туніс | 1 - 0 | |
| 3 | Етуаль Сахель | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Сфаксьєн Сфакс | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Монастір | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Кайруан | 0 - 2 | |
| 7 | Мітлаві | - | |
| 8 | Стад Тунізьєн | 3 - 0 | 4 - 2 |
| 9 | Бізертен Бізерта | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Габес | 1 - 0 | 5 - 1 |
| 11 | Стад Габезьєн | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Бен Кардан | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | КО Меденін | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Зарзіс | 2 - 0 | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Есперанс Туніс | Мітлаві | |
| Позиція | 1 | 7 |
| Очки | 53 | 28 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 7 |
| Очки | 31 | 10 |
Форма в лізі
| Есперанс Туніс | Мітлаві | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
16
5 1 |
7
7 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
1 0 |
3
1 7 |
Голи в лізі
| Есперанс Туніс | Мітлаві | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
42
15 |
23
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
5 |
12
20 |
Загальна статистика для Професійна ліга 1
| Матчі (154) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (313) | |
| Голи за матч | 2.03 |
| Голи вдома за матч | 1.24 |
| Голи в гостях за матч | 0.79 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 51% |
| Обидві Команди Заб'ють | 38% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 37% |
| Більше 3.5 | 14% |
Есперанс Туніс наступні 6 матчі
| 2018-04-15 | Стад Габезьєн | - | Есперанс Туніс |
| 2018-04-27 | Зарзіс | - | Есперанс Туніс |
| 2018-05-04 | Аль-Ахлі | - | Есперанс Туніс |
| 2018-05-10 | Есперанс Туніс | - | Кайруан |
| 2018-08-17 | Есперанс Туніс | - | Аль-Ахлі |
| 2018-08-22 | Есперанс Туніс | - | ЮС Татауїн |
Мітлаві наступні 6 матчі
| 2018-04-15 | Мітлаві | - | КО Меденін |
| 2018-04-27 | Африкан Туніс | - | Мітлаві |
| 2018-05-10 | Мітлаві | - | Монастір |
| 2018-08-19 | Стад Габезьєн | - | Мітлаві |
| 2018-09-05 | Мітлаві | - | Есперанс Туніс |
| 2018-09-16 | Мітлаві | - | Сфаксьєн Сфакс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.75 | 13.00 |
| Ймовірність | 59% | 16% | 25% |
| 1 @ 1.14 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.01 | 5.00 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.21 | 3.86 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.21 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.76 | 1.38 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.38 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.65 | 1.43 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Ні @ 1.43 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-08 16:01. На даний момент можливі зміни!