Плей-оф - Аргентина

субота, 16.01.2021
22:10
Ест. Ріо-Куарто

Ест. Ріо-Куарто

Сармьєнто Хунін

Сармьєнто Хунін

1 - 1
(1 - 1,  0 - 0,  3 - 4)
Переможець Сармьєнто Хунін
результат 3 - 4 після додаткового часу
Інформація
Місто
Вдома: Ріо-Куарто
В гостях: Хунін
Відстань: 353.5 км
Час початку
Година: 22:10 (19:10 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.45 2.87 2.90 X 1.36 1.50
33% 34% 33% 2.87 50% 50%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.66 2.10 3.10 1.36 7.00 1.10
54% 46% 29% 71% 15% 85%

Прямі зустрічі

Немає даних у системі

Ест. Ріо-Куарто останні 12 матчі

2021-01-10 Ест. Ріо-Куарто 4 - 0 Агропекуаріо
2021-01-03 Атлетіко Атланта 1 - 2 Ест. Ріо-Куарто
2020-12-28 Ест. Ріо-Куарто 2 - 1 Ферро
2020-12-20 Темперлей 0 - 0 Ест. Ріо-Куарто
2020-12-11 Ест. Ріо-Куарто 1 - 1 Платенсе
2020-12-05 КА Естудіантес 2 - 2 Ест. Ріо-Куарто
2020-11-30 Ест. Ріо-Куарто 0 - 0 Депортіво Морон
2020-03-14 Атлетіко Мітре 0 - 0 Ест. Ріо-Куарто
2020-03-10 Ферро 2 - 1 Ест. Ріо-Куарто
2020-03-02 Ест. Ріо-Куарто 1 - 0 Атлетіко Атланта
2020-02-22 Інд. Рівадавія 0 - 0 Ест. Ріо-Куарто
2020-02-18 Ест. Ріо-Куарто 3 - 2 Платенсе
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 6 1 7 6 3
42% 50% 8% 58% 50% 25%

Сармьєнто Хунін останні 12 матчі

2021-01-10 Атлетіко Рафаела 0 - 0 Сармьєнто Хунін
2021-01-06 Сармьєнто Хунін 1 - 0 Деф. де Бельграно
2021-01-03 Сармьєнто Хунін 1 - 1 Тігре
2020-12-28 Деп. Рієстра 1 - 2 Сармьєнто Хунін
2020-12-19 Сармьєнто Хунін 1 - 0 Сан-Мартін Т.
2020-12-05 Хімнасія Мендоса 2 - 3 Сармьєнто Хунін
2020-11-28 Сармьєнто Хунін 0 - 0 Вілла Дальміне
2020-03-12 Сармьєнто Хунін 3 - 0 Douglas Haig
2020-03-07 Вілла Дальміне 1 - 0 Сармьєнто Хунін
2020-03-03 Сармьєнто Хунін 0 - 1 Альмагро
2020-02-25 Сан-Мартін Т. 2 - 0 Сармьєнто Хунін
2020-02-16 Сармьєнто Хунін 2 - 1 Інстітуто
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 6 4 1
50% 25% 25% 50% 33% 8%
Реклама

Таблиця Професійна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Бока Хуніорс 23 14 6 3 35 8 +27 48
2 Рівер Плейт 23 14 5 4 41 18 +23 47
3 Велес Сарсфілд 23 11 6 6 27 14 +13 39
4 Расінг Клуб 23 9 12 2 28 23 +5 39
5 Архентинос Хун. 23 10 9 4 22 17 +5 39
6 Дефенса і Хуст. 23 10 6 7 26 18 +8 36
7 Ланус 23 9 9 5 32 29 +3 36
8 Сан-Лоренсо 23 11 3 9 32 30 +2 36
9 Росаріо Сентраль 23 9 9 5 31 29 +2 36
10 Ньюелз Олд Бойз 23 9 8 6 33 25 +8 35
11 Арсенал Саранді 23 9 7 7 37 32 +5 34
12 Тальєрес Кордоба 23 10 4 9 34 30 +4 34
13 Естудіантес ЛП 23 8 6 9 23 22 +1 30
14 Індепендьєнте 23 8 5 10 27 25 +2 29
15 Атлетіко Тукуман 23 7 8 8 22 25 -3 29
16 Уніон Санта-Фе 23 7 6 10 21 30 -9 27
17 Банфілд 23 6 8 9 19 23 -4 26
18 Сентраль Кордоба 23 6 8 9 21 29 -8 26
19 Хімнасія Л.-П. 23 6 5 12 22 23 -1 23
20 Патронато 23 5 8 10 22 34 -12 23
21 Уракан 23 5 7 11 17 27 -10 22
22 Альдосіві 23 6 4 13 20 35 -15 22
23 Колон Санта-Фе 23 5 3 15 17 39 -22 18
24 Годой Крус 23 6 0 17 22 46 -24 18

Ест. Ріо-Куарто наступні 6 матчі

2021-01-27 Ест. Ріо-Куарто - КА Естудіантес
2021-02-01 Ест. Ріо-Куарто - Платенсе
2021-03-14 Ест. Ріо-Куарто - Депортіво Майпу
2021-03-21 Агропекуаріо - Ест. Ріо-Куарто
2021-03-28 Ест. Ріо-Куарто - Кільмес
2021-04-03 Тігре - Ест. Ріо-Куарто

Сармьєнто Хунін наступні 6 матчі

2021-02-21 Сармьєнто Хунін - Велес Сарсфілд
2021-03-01 Бока Хуніорс - Сармьєнто Хунін
2021-03-06 Сармьєнто Хунін - Тальєрес Кордоба
2021-03-10 Платенсе - Сармьєнто Хунін
2021-03-16 Індепендьєнте - Сармьєнто Хунін
2021-03-21 Сармьєнто Хунін - Дефенса і Хуст.

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.45 2.87 2.90
Ймовірність 33% 34% 33%
X @ 2.87
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.50
Ймовірність 50% 50%
1X @ 1.36
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.66 2.10
Ймовірність   54% 46%
Більше 1.5 @ 1.66
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.10 1.36
Ймовірність   29% 71%
Менше 2.5 @ 1.36
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   7.00 1.10
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.10
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.50 1.50
Ймовірність   36% 64%
Ні @ 1.50

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-01-16 20:05. На даний момент можливі зміни!