Перша ліга - Болгарія
субота, 05.10.2019
15:30
15:30

Етар

Лок. Пловдив
0 - 5
(0 - 3, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Велико Търново |
| В гостях: | Пловдив |
| Відстань: | 126.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ivaylo Stadium |
| Вміщує: | 18 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Dusan Kosic (Слн) |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.40 | 2.00 | X2 | 1.72 | 1.30 | |||
| 21% | 31% | 48% | 1.30 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 83% | 17% | 59% | 41% | 38% | 62% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2019-05-10 | Етар | 1 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2019-05-07 | Лок. Пловдив | 0 - 2 | Етар |
| 2019-04-02 | Етар | 1 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2019-02-24 | Етар | 2 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2018-09-30 | Лок. Пловдив | 0 - 0 | Етар |
| 2018-04-30 | Етар | 1 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2018-04-15 | Лок. Пловдив | 1 - 0 | Етар |
| 2017-10-30 | Лок. Пловдив | 2 - 0 | Етар |
| 2017-07-14 | Етар | 1 - 2 | Лок. Пловдив |
| 2013-04-20 | Лок. Пловдив | 3 - 0 | Етар |
| 2012-10-06 | Етар | 1 - 1 | Лок. Пловдив |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 4 | 8 | 2 | 0 | |
| 27% | 36% | 36% | 73% | 18% | 0% |
Етар останні 12 матчі
| 2019-09-30 | Арда | 2 - 1 | Етар |
| 2019-09-26 | Ботев Гилибово | 2 - 1 | Етар |
| 2019-09-23 | Етар | 1 - 0 | Бистріца |
| 2019-09-14 | Лудогорець | 2 - 0 | Етар |
| 2019-08-31 | Етар | 2 - 1 | Бероє |
| 2019-08-26 | Ботев Враца | 2 - 1 | Етар |
| 2019-08-16 | Етар | 1 - 1 | Царско Село |
| 2019-08-09 | Славія Софія | 2 - 1 | Етар |
| 2019-08-03 | Етар | 2 - 2 | Ботев Пловдив |
| 2019-07-27 | Черно Море | 1 - 1 | Етар |
| 2019-07-21 | Етар | 0 - 0 | Левскі |
| 2019-07-12 | ЦСКА Софія | 2 - 2 | Етар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 7 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 58% | 17% |
Лок. Пловдив останні 12 матчі
| 2019-09-30 | Бистріца | 2 - 3 | Лок. Пловдив |
| 2019-09-26 | Balkan Botevgrad | 0 - 3 | Лок. Пловдив |
| 2019-09-22 | Лок. Пловдив | 3 - 0 | Бероє |
| 2019-09-13 | Царско Село | 2 - 3 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-31 | Лок. Пловдив | 1 - 1 | Ботев Пловдив |
| 2019-08-24 | Левскі | 1 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-19 | Лок. Пловдив | 3 - 1 | Дунав Русе |
| 2019-08-15 | Страсбург | 1 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-11 | Арда | 2 - 5 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-08 | Лок. Пловдив | 0 - 1 | Страсбург |
| 2019-08-04 | Лок. Пловдив | 1 - 1 | Лудогорець |
| 2019-08-01 | Спартак Трнава | 3 - 1 | Лок. Пловдив |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лудогорець | 11 | +13 | 27 |
| 2 | Левскі | 11 | +17 | 26 |
| 3 | Лок. Пловдив | 11 | +11 | 23 |
| 4 | ЦСКА Софія | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Черно Море | 12 | +4 | 18 |
| 6 | Арда | 11 | +1 | 18 |
| 7 | Бероє | 12 | -1 | 18 |
| 8 | Славія Софія | 12 | -1 | 16 |
| 9 | Етар | 11 | -3 | 11 |
| 10 | Дунав Русе | 11 | -6 | 10 |
| 11 | Ботев Враца | 11 | -7 | 9 |
| 12 | Ботев Пловдив | 11 | -7 | 9 |
| 13 | Царско Село | 12 | -9 | 9 |
| 14 | Бистріца | 11 | -16 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Етар | |
| Лок. Пловдив | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Етар | Лок. Пловдив |
|---|---|---|---|
| 1 | Лудогорець | ||
| 2 | Левскі | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Лок. Пловдив | - | |
| 4 | ЦСКА Софія | ||
| 5 | Черно Море | 3 - 1 | |
| 6 | Арда | 2 - 5 | |
| 7 | Бероє | 2 - 1 | |
| 8 | Славія Софія | ||
| 9 | Етар | - | |
| 10 | Дунав Русе | ||
| 11 | Ботев Враца | 1 - 4 | |
| 12 | Ботев Пловдив | 2 - 2 | |
| 13 | Царско Село | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 14 | Бистріца | 1 - 0 | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Етар | Лок. Пловдив | |
| Позиція | 9 | 3 |
| Очки | 11 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 3 |
| Очки | 9 | 12 |
Форма в лізі
| Етар | Лок. Пловдив | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
5 4 |
7
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 0 |
4
0 2 |
Голи в лізі
| Етар | Лок. Пловдив | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
15 |
27
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
4 |
16
11 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (79) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (212) | |
| Голи за матч | 2.68 |
| Голи вдома за матч | 1.46 |
| Голи в гостях за матч | 1.23 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 34% |
Етар наступні 6 матчі
| 2019-10-18 | Дунав Русе | - | Етар |
| 2019-10-30 | Етар | - | ЦСКА Софія |
| 2019-11-06 | Левскі | - | Етар |
| 2019-11-09 | Етар | - | Черно Море |
| 2019-11-25 | Ботев Пловдив | - | Етар |
| 2019-11-29 | Етар | - | Славія Софія |
Лок. Пловдив наступні 6 матчі
| 2019-10-20 | Лок. Пловдив | - | ЦСКА Софія |
| 2019-10-29 | Лок. Пловдив | - | Черно Море |
| 2019-11-05 | Славія Софія | - | Лок. Пловдив |
| 2019-11-08 | Лок. Пловдив | - | Ботев Враца |
| 2019-11-16 | Лок. Пловдив | - | Струмска Слава |
| 2019-11-23 | Лудогорець | - | Лок. Пловдив |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 3.40 | 2.00 |
| Ймовірність | 21% | 31% | 48% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.30 |
| Ймовірність | 30% | 70% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 2.25 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-05 12:01. На даний момент можливі зміни!