Прімера Дивізіон - Чилі
четвер, 17.10.2019
22:30
22:30

Евертон ВМ

Куріко Унідо
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Vina del Mar |
| В гостях: | Куріко |
| Відстань: | 219.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Sausalito |
| Вміщує: | 25 000 (18 037) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 22:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.57 | |||
| 41% | 29% | 30% | 1.36 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 71% | 29% | 48% | 52% | 28% | 72% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2019-04-13 | Куріко Унідо | 2 - 2 | Евертон ВМ |
| 2018-10-07 | Куріко Унідо | 3 - 1 | Евертон ВМ |
| 2018-05-13 | Евертон ВМ | 1 - 1 | Куріко Унідо |
| 2017-10-14 | Евертон ВМ | 1 - 1 | Куріко Унідо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 | |
| 0% | 75% | 25% | 100% | 50% | 50% |
Евертон ВМ останні 12 матчі
| 2019-10-12 | Евертон ВМ | 1 - 2 | Коло-Коло |
| 2019-10-06 | Депортес Ікіке | 0 - 0 | Евертон ВМ |
| 2019-09-28 | Евертон ВМ | 1 - 0 | У. де Консепсьйон |
| 2019-09-15 | Кобресаль | 2 - 1 | Евертон ВМ |
| 2019-09-07 | Коло-Коло | 2 - 1 | Евертон ВМ |
| 2019-08-31 | Уніон Ла Калера | 0 - 0 | Евертон ВМ |
| 2019-08-24 | Евертон ВМ | 0 - 2 | Кокімбо |
| 2019-08-17 | У. Католіка | 1 - 0 | Евертон ВМ |
| 2019-08-10 | Евертон ВМ | 1 - 0 | У. Еспаньйола |
| 2019-08-04 | Антофагаста | 1 - 1 | Евертон ВМ |
| 2019-07-28 | Коло-Коло | 0 - 0 | Евертон ВМ |
| 2019-07-20 | О'Хіггінс | 1 - 1 | Евертон ВМ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 3 | 0 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 25% | 0% |
Куріко Унідо останні 12 матчі
| 2019-10-06 | Палестіно | 4 - 2 | Куріко Унідо |
| 2019-09-28 | Куріко Унідо | 1 - 4 | У. Католіка |
| 2019-09-13 | Уачіпато | 2 - 0 | Куріко Унідо |
| 2019-08-31 | Куріко Унідо | 1 - 2 | Депортес Ікіке |
| 2019-08-25 | Куріко Унідо | 2 - 2 | Аудакс Італьяно |
| 2019-08-17 | Кокімбо | 2 - 1 | Куріко Унідо |
| 2019-08-10 | Куріко Унідо | 4 - 2 | У. де Консепсьйон |
| 2019-08-04 | Коло-Коло | 0 - 1 | Куріко Унідо |
| 2019-07-29 | Уніон Ла Калера | 2 - 0 | Куріко Унідо |
| 2019-06-13 | Куріко Унідо | 1 - 2 | Ньюбленсе |
| 2019-06-09 | Ньюбленсе | 0 - 1 | Куріко Унідо |
| 2019-05-26 | Куріко Унідо | 1 - 1 | Палестіно |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 7 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 58% | 33% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | У. Католіка | 23 | +31 | 53 |
| 2 | Коло-Коло | 23 | +7 | 39 |
| 3 | Палестіно | 24 | +11 | 38 |
| 4 | Кокімбо | 24 | +2 | 34 |
| 5 | Аудакс Італьяно | 24 | 0 | 34 |
| 6 | О'Хіггінс | 24 | -1 | 34 |
| 7 | У. Еспаньйола | 24 | -2 | 34 |
| 8 | Уніон Ла Калера | 23 | +5 | 33 |
| 9 | Уачіпато | 23 | +1 | 33 |
| 10 | Кобресаль | 24 | -9 | 31 |
| 11 | Антофагаста | 24 | -1 | 27 |
| 12 | Евертон ВМ | 23 | -4 | 26 |
| 13 | Куріко Унідо | 23 | -6 | 26 |
| 14 | Депортес Ікіке | 23 | -15 | 24 |
| 15 | У. де Консепсьйон | 24 | -12 | 23 |
| 16 | У. де Чилі | 23 | -7 | 21 |
Хронологія матчів у лізі
| Евертон ВМ | |
| Куріко Унідо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Евертон ВМ | Куріко Унідо |
|---|---|---|---|
| 1 | У. Католіка | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | Коло-Коло | 0 - 1 | |
| 3 | Палестіно | 4 - 2 | |
| 4 | Кокімбо | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Аудакс Італьяно | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 6 | О'Хіггінс | ||
| 7 | У. Еспаньйола | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Уніон Ла Калера | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Уачіпато | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Кобресаль | 2 - 1 | |
| 11 | Антофагаста | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Евертон ВМ | - | |
| 13 | Куріко Унідо | - | |
| 14 | Депортес Ікіке | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 15 | У. де Консепсьйон | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | У. де Чилі | 1 - 1 | 3 - 3 |
Позиція в лізі
| Евертон ВМ | Куріко Унідо | |
| Позиція | 12 | 13 |
| Очки | 26 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 12 |
| Очки | 17 | 10 |
Форма в лізі
| Евертон ВМ | Куріко Унідо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
8 9 |
6
8 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 4 |
2
4 6 |
Голи в лізі
| Евертон ВМ | Куріко Унідо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
23 |
35
41 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
10 |
12
20 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (188) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (498) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 29% |
Евертон ВМ наступні 6 матчі
| 2019-10-22 | У. де Чилі | - | Евертон ВМ |
| 2019-10-26 | Евертон ВМ | - | Палестіно |
| 2019-11-09 | Евертон ВМ | - | Коло-Коло |
| 2019-11-16 | У. де Чилі | - | Евертон ВМ |
| 2019-11-24 | Евертон ВМ | - | Палестіно |
| 2019-11-30 | Евертон ВМ | - | О'Хіггінс |
Куріко Унідо наступні 6 матчі
| 2019-10-21 | Куріко Унідо | - | Антофагаста |
| 2019-11-09 | Кобресаль | - | Куріко Унідо |
| 2019-11-16 | Куріко Унідо | - | Антофагаста |
| 2019-11-23 | О'Хіггінс | - | Куріко Унідо |
| 2019-11-30 | Куріко Унідо | - | У. де Чилі |
| 2020-01-11 | У. Католіка | - | Куріко Унідо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 3.20 | 3.20 |
| Ймовірність | 41% | 29% | 30% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.57 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.60 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-17 20:02. На даний момент можливі зміни!