Прімера Дивізіон - Чилі
субота, 26.10.2019
16:30
16:30

Евертон ВМ

Палестіно
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Vina del Mar |
| В гостях: | Сантьяго |
| Відстань: | 96.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Sausalito |
| Вміщує: | 25 000 (18 037) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (12:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.30 | 3.09 | 1X | 1.30 | 1.67 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.30 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.95 | 1.75 | 3.34 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-03 | Палестіно | 1 - 0 | Евертон ВМ |
| 2018-11-24 | Евертон ВМ | 3 - 0 | Палестіно |
| 2018-04-14 | Палестіно | 2 - 1 | Евертон ВМ |
| 2017-09-10 | Евертон ВМ | 3 - 1 | Палестіно |
| 2017-05-21 | Палестіно | 1 - 0 | Евертон ВМ |
| 2016-10-07 | Палестіно | 0 - 1 | Евертон ВМ |
| 2016-08-29 | Евертон ВМ | 1 - 2 | Палестіно |
| 2014-01-04 | Палестіно | 4 - 0 | Евертон ВМ |
| 2013-07-27 | Евертон ВМ | 0 - 2 | Палестіно |
| 2013-04-20 | Палестіно | 2 - 1 | Евертон ВМ |
| 2010-11-06 | Евертон ВМ | 1 - 1 | Палестіно |
| 2010-04-24 | Палестіно | 2 - 2 | Евертон ВМ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 25% |
Евертон ВМ останні 12 матчі
| 2019-10-17 | Евертон ВМ | 2 - 1 | Куріко Унідо |
| 2019-10-12 | Евертон ВМ | 1 - 2 | Коло-Коло |
| 2019-10-06 | Депортес Ікіке | 0 - 0 | Евертон ВМ |
| 2019-09-28 | Евертон ВМ | 1 - 0 | У. де Консепсьйон |
| 2019-09-15 | Кобресаль | 2 - 1 | Евертон ВМ |
| 2019-09-07 | Коло-Коло | 2 - 1 | Евертон ВМ |
| 2019-08-31 | Уніон Ла Калера | 0 - 0 | Евертон ВМ |
| 2019-08-24 | Евертон ВМ | 0 - 2 | Кокімбо |
| 2019-08-17 | У. Католіка | 1 - 0 | Евертон ВМ |
| 2019-08-10 | Евертон ВМ | 1 - 0 | У. Еспаньйола |
| 2019-08-04 | Антофагаста | 1 - 1 | Евертон ВМ |
| 2019-07-28 | Коло-Коло | 0 - 0 | Евертон ВМ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 4 | 0 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 33% | 0% |
Палестіно останні 12 матчі
| 2019-10-15 | Кобресаль | 3 - 2 | Палестіно |
| 2019-10-06 | Палестіно | 4 - 2 | Куріко Унідо |
| 2019-09-28 | У. де Чилі | 2 - 3 | Палестіно |
| 2019-09-14 | Палестіно | 2 - 0 | Кокімбо |
| 2019-09-01 | У. де Консепсьйон | 0 - 0 | Палестіно |
| 2019-08-24 | Палестіно | 2 - 2 | Коло-Коло |
| 2019-08-18 | Аудакс Італьяно | 2 - 3 | Палестіно |
| 2019-08-11 | Палестіно | 1 - 1 | Уніон Ла Калера |
| 2019-08-03 | Уачіпато | 0 - 2 | Палестіно |
| 2019-07-27 | Палестіно | 1 - 1 | У. де Чилі |
| 2019-06-09 | Santiago Morning | 1 - 1 | Палестіно |
| 2019-06-05 | Палестіно | 4 - 3 | Santiago Morning |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 11 | 6 | 6 | |
| 50% | 42% | 8% | 92% | 50% | 50% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | У. Католіка | 24 | +30 | 53 |
| 2 | Коло-Коло | 24 | +7 | 40 |
| 3 | Палестіно | 24 | +11 | 38 |
| 4 | Уніон Ла Калера | 24 | +6 | 36 |
| 5 | Кокімбо | 24 | +2 | 34 |
| 6 | Уачіпато | 24 | +1 | 34 |
| 7 | Аудакс Італьяно | 24 | 0 | 34 |
| 8 | О'Хіггінс | 24 | -1 | 34 |
| 9 | У. Еспаньйола | 24 | -2 | 34 |
| 10 | Кобресаль | 24 | -9 | 31 |
| 11 | Евертон ВМ | 24 | -3 | 29 |
| 12 | Антофагаста | 24 | -1 | 27 |
| 13 | Куріко Унідо | 24 | -7 | 26 |
| 14 | У. де Чилі | 24 | -6 | 24 |
| 15 | Депортес Ікіке | 24 | -16 | 24 |
| 16 | У. де Консепсьйон | 24 | -12 | 23 |
Хронологія матчів у лізі
| Евертон ВМ | |
| Палестіно | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Евертон ВМ | Палестіно |
|---|---|---|---|
| 1 | У. Католіка | 1 - 2 | |
| 2 | Коло-Коло | 2 - 1 | |
| 3 | Палестіно | - | |
| 4 | Уніон Ла Калера | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Кокімбо | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Уачіпато | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 7 | Аудакс Італьяно | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 8 | О'Хіггінс | ||
| 9 | У. Еспаньйола | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Кобресаль | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 11 | Евертон ВМ | - | |
| 12 | Антофагаста | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Куріко Унідо | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | У. де Чилі | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 15 | Депортес Ікіке | 2 - 0 | 3 - 3 |
| 16 | У. де Консепсьйон | 1 - 0 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Евертон ВМ | Палестіно | |
| Позиція | 11 | 3 |
| Очки | 29 | 38 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 3 |
| Очки | 20 | 16 |
Форма в лізі
| Евертон ВМ | Палестіно | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
8 9 |
10
8 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 4 |
4
4 4 |
Голи в лізі
| Евертон ВМ | Палестіно | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
24 |
42
31 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
11 |
18
18 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (192) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (509) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.51 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 29% |
Евертон ВМ наступні 6 матчі
| 2019-11-09 | Евертон ВМ | - | Коло-Коло |
| 2019-11-16 | У. де Чилі | - | Евертон ВМ |
| 2019-11-24 | Евертон ВМ | - | Палестіно |
| 2019-11-30 | Евертон ВМ | - | О'Хіггінс |
| 2020-01-18 | Евертон ВМ | - | Уніон Ла Калера |
| 2020-01-24 | Евертон ВМ | - | У. де Консепсьйон |
Палестіно наступні 6 матчі
| 2019-11-02 | Палестіно | - | Антофагаста |
| 2019-11-09 | У. Католіка | - | Палестіно |
| 2019-11-15 | Палестіно | - | У. Еспаньйола |
| 2019-11-24 | Евертон ВМ | - | Палестіно |
| 2019-11-30 | Палестіно | - | Депортес Ікіке |
| 2020-01-28 | Коло-Коло | - | Палестіно |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 3.30 | 3.09 |
| Ймовірність | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.67 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.20 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.75 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.34 | 1.28 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 2.10 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-26 12:03. На даний момент можливі зміни!