Перша ліга - Англія
субота, 14.01.2023
15:00
15:00

Ексетер

Форест Грін
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ексетер |
| В гостях: | Найлсворт |
| Відстань: | 141.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Сент-Джеймс Парк |
| Вміщує: | 8 541 (3 500) |
| Розміри: | 104 x 64 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.67 | 4.00 | 5.00 | 1X | 1.17 | 2.15 | |||
| 46% | 31% | 23% | 1.17 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.88 | 1.98 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 50% | 50% | 30% | 70% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-18 | Форест Грін | 4 - 1 | Ексетер |
| 2022-09-24 | Форест Грін | 0 - 4 | Ексетер |
| 2022-01-04 | Форест Грін | 0 - 0 | Ексетер |
| 2021-09-04 | Ексетер | 0 - 0 | Форест Грін |
| 2021-04-20 | Форест Грін | 0 - 0 | Ексетер |
| 2020-12-26 | Ексетер | 1 - 1 | Форест Грін |
| 2020-09-08 | Ексетер | 3 - 2 | Форест Грін |
| 2020-01-01 | Форест Грін | 0 - 1 | Ексетер |
| 2019-10-12 | Ексетер | 1 - 0 | Форест Грін |
| 2019-05-04 | Форест Грін | 0 - 0 | Ексетер |
| 2018-10-27 | Ексетер | 1 - 2 | Форест Грін |
| 2018-01-31 | Ексетер | 2 - 0 | Форест Грін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 50% | 33% | 25% |
Ексетер останні 12 матчі
| 2023-01-01 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 1 | Ексетер |
| 2022-12-29 | Бристоль Роверс | 3 - 4 | Ексетер |
| 2022-12-26 | Ексетер | 0 - 0 | Портсмут |
| 2022-12-17 | Болтон | 2 - 0 | Ексетер |
| 2022-12-10 | Ексетер | 1 - 1 | Шеффілд Венсдей |
| 2022-12-02 | Моркем | 1 - 1 | Ексетер |
| 2022-11-26 | Оксфорд Юнайтед | 4 - 1 | Ексетер |
| 2022-11-19 | Ексетер | 0 - 2 | Іпсвіч |
| 2022-11-12 | Ексетер | 3 - 2 | Пітерборо |
| 2022-11-05 | Порт Вейл | 2 - 3 | Ексетер |
| 2022-10-31 | Плімут | 4 - 2 | Ексетер |
| 2022-10-25 | Дербі | 0 - 0 | Ексетер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 42% |
Форест Грін останні 12 матчі
| 2023-01-01 | Форест Грін | 1 - 3 | Порт Вейл |
| 2022-12-29 | Форест Грін | 1 - 2 | Бертон |
| 2022-12-26 | Мілтон Кінз Донз | 1 - 0 | Форест Грін |
| 2022-12-17 | Дербі | 4 - 0 | Форест Грін |
| 2022-12-10 | Форест Грін | 1 - 0 | Челтнем |
| 2022-12-03 | Форест Грін | 2 - 1 | Кембридж Юн. |
| 2022-11-22 | Форест Грін | 1 - 1 | Челтнем |
| 2022-11-19 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 1 | Форест Грін |
| 2022-11-12 | Форест Грін | 0 - 2 | Віком |
| 2022-10-29 | Барнслі | 2 - 0 | Форест Грін |
| 2022-10-25 | Флітвуд Таун | 1 - 1 | Форест Грін |
| 2022-10-22 | Форест Грін | 0 - 1 | Портсмут |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 4 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 33% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Плімут | 26 | +20 | 57 |
| 2 | Шеффілд Венсдей | 25 | +27 | 52 |
| 3 | Іпсвіч | 25 | +22 | 50 |
| 4 | Дербі | 24 | +16 | 41 |
| 5 | Болтон | 25 | +10 | 41 |
| 6 | Барнслі | 23 | +9 | 40 |
| 7 | Віком | 25 | +7 | 38 |
| 8 | Бристоль Роверс | 26 | -1 | 37 |
| 9 | Пітерборо | 24 | +8 | 35 |
| 10 | Порт Вейл | 24 | -5 | 35 |
| 11 | Ексетер | 25 | +2 | 34 |
| 12 | Чарльтон | 25 | +2 | 31 |
| 13 | Портсмут | 22 | +2 | 31 |
| 14 | Флітвуд Таун | 24 | +3 | 29 |
| 15 | Оксфорд Юнайтед | 24 | +2 | 29 |
| 16 | Лінкольн | 24 | -6 | 29 |
| 17 | Шрусбері | 24 | -6 | 29 |
| 18 | Челтнем | 24 | -8 | 28 |
| 19 | Моркем | 25 | -9 | 24 |
| 20 | Кембридж Юн. | 25 | -19 | 24 |
| 21 | Аккрингтон | 23 | -17 | 22 |
| 22 | Бертон | 25 | -18 | 22 |
| 23 | Мілтон Кінз Донз | 24 | -13 | 21 |
| 24 | Форест Грін | 25 | -28 | 20 |
Хронологія матчів у лізі
| Ексетер | |
| Форест Грін | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ексетер | Форест Грін |
|---|---|---|---|
| 1 | Плімут | ||
| 2 | Шеффілд Венсдей | 1 - 1 | 5 - 0 |
| 3 | Іпсвіч | 0 - 2 | |
| 4 | Дербі | 4 - 0 | |
| 5 | Болтон | ||
| 6 | Барнслі | 2 - 0 | |
| 7 | Віком | 3 - 1 | |
| 8 | Бристоль Роверс | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Пітерборо | 3 - 2 | 4 - 1 |
| 10 | Порт Вейл | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Ексетер | - | |
| 12 | Чарльтон | 1 - 1 | |
| 13 | Портсмут | 0 - 0 | |
| 14 | Флітвуд Таун | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 16 | Лінкольн | 1 - 1 | |
| 17 | Шрусбері | ||
| 18 | Челтнем | 0 - 1 | |
| 19 | Моркем | ||
| 20 | Кембридж Юн. | ||
| 21 | Аккрингтон | ||
| 22 | Бертон | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 23 | Мілтон Кінз Донз | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 24 | Форест Грін | - |
Позиція в лізі
| Ексетер | Форест Грін | |
| Позиція | 11 | 24 |
| Очки | 34 | 20 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 22 |
| Очки | 18 | 8 |
Форма в лізі
| Ексетер | Форест Грін | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
7 9 |
5
5 15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 4 |
1
5 6 |
Голи в лізі
| Ексетер | Форест Грін | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
38
36 |
21
49 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
16 |
11
26 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (293) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (745) | |
| Голи за матч | 2.54 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 23% |
Ексетер наступні 6 матчі
| 2023-01-21 | Портсмут | - | Ексетер |
| 2023-01-24 | Ексетер | - | Барнслі |
| 2023-01-28 | Мілтон Кінз Донз | - | Ексетер |
| 2023-02-04 | Ексетер | - | Чарльтон |
| 2023-02-11 | Бертон | - | Ексетер |
| 2023-02-14 | Ексетер | - | Шрусбері |
Форест Грін наступні 6 матчі
| 2023-01-17 | Форест Грін | - | Бірмінгем |
| 2023-01-21 | Форест Грін | - | Мілтон Кінз Донз |
| 2023-01-24 | Болтон | - | Форест Грін |
| 2023-01-28 | Шрусбері | - | Форест Грін |
| 2023-02-04 | Форест Грін | - | Пітерборо |
| 2023-02-11 | Моркем | - | Форест Грін |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 4.00 | 5.00 |
| Ймовірність | 46% | 31% | 23% |
| 1X @ 1.17 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 2.15 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.98 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.91 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.91 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-14 12:05. На даний момент можливі зміни!