Перша ліга - Англія
субота, 15.10.2022
15:00
15:00

Ексетер

Оксфорд Юнайтед
2 - 4
(0 - 3, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ексетер |
| В гостях: | Оксфорд |
| Відстань: | 195.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Сент-Джеймс Парк |
| Вміщує: | 8 541 (3 500) |
| Розміри: | 104 x 64 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.40 | 2.90 | 1 | 1.40 | 1.53 | |||
| 59% | 21% | 20% | 2.40 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 68% | 32% | 47% | 53% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-12-04 | Ексетер | 0 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2016-08-30 | Оксфорд Юнайтед | 4 - 2 | Ексетер |
| 2016-02-23 | Ексетер | 1 - 4 | Оксфорд Юнайтед |
| 2015-12-26 | Оксфорд Юнайтед | 3 - 0 | Ексетер |
| 2015-01-24 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 2 | Ексетер |
| 2014-09-13 | Ексетер | 1 - 1 | Оксфорд Юнайтед |
| 2014-01-28 | Ексетер | 0 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2013-10-22 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 0 | Ексетер |
| 2012-12-26 | Ексетер | 1 - 3 | Оксфорд Юнайтед |
| 2012-09-08 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 4 | Ексетер |
| 2008-01-20 | Ексетер | 2 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2007-09-04 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 2 | Ексетер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 7 | 6 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 58% | 50% |
Ексетер останні 12 матчі
| 2022-10-11 | Чарльтон | 4 - 2 | Ексетер |
| 2022-10-08 | Барнслі | 0 - 2 | Ексетер |
| 2022-10-01 | Ексетер | 2 - 2 | Бристоль Роверс |
| 2022-09-24 | Форест Грін | 0 - 4 | Ексетер |
| 2022-09-17 | Ексетер | 0 - 2 | Бертон |
| 2022-09-13 | Шрусбері | 3 - 2 | Ексетер |
| 2022-09-03 | Ексетер | 1 - 0 | Мілтон Кінз Донз |
| 2022-08-30 | Ексетер | 1 - 2 | Ньюпорт |
| 2022-08-27 | Аккрингтон | 0 - 0 | Ексетер |
| 2022-08-23 | Гіллінгем | 0 - 0 | Ексетер |
| 2022-08-20 | Ексетер | 0 - 1 | Челтнем |
| 2022-08-16 | Ексетер | 3 - 1 | Віком |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Оксфорд Юнайтед останні 12 матчі
| 2022-10-08 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 1 | Віком |
| 2022-10-01 | Чарльтон | 1 - 1 | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-09-17 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 2 | Мілтон Кінз Донз |
| 2022-09-13 | Плімут | 1 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-09-03 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 1 | Бертон |
| 2022-08-30 | Оксфорд Юнайтед | 5 - 0 | Лейтон Орієнт |
| 2022-08-27 | Челтнем | 1 - 2 | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-08-23 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 2 | Кристал Пелес |
| 2022-08-20 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 1 | Моркем |
| 2022-08-16 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 2 | Лінкольн |
| 2022-08-13 | Бристоль Роверс | 1 - 0 | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-08-09 | Оксфорд Юнайтед | 2 - 2 | Свонсі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Плімут | 13 | +11 | 31 |
| 2 | Іпсвіч | 13 | +16 | 30 |
| 3 | Шеффілд Венсдей | 13 | +13 | 26 |
| 4 | Пітерборо | 13 | +11 | 22 |
| 5 | Портсмут | 11 | +10 | 22 |
| 6 | Барнслі | 12 | +5 | 20 |
| 7 | Болтон | 12 | +5 | 20 |
| 8 | Ексетер | 13 | +6 | 18 |
| 9 | Шрусбері | 12 | -1 | 18 |
| 10 | Дербі | 11 | +1 | 17 |
| 11 | Чарльтон | 13 | +2 | 16 |
| 12 | Флітвуд Таун | 12 | +1 | 16 |
| 13 | Аккрингтон | 12 | -2 | 16 |
| 14 | Кембридж Юн. | 13 | -8 | 16 |
| 15 | Бристоль Роверс | 13 | -5 | 15 |
| 16 | Порт Вейл | 12 | -5 | 15 |
| 17 | Лінкольн | 11 | -2 | 14 |
| 17 | Віком | 12 | -2 | 14 |
| 19 | Челтнем | 12 | -4 | 14 |
| 20 | Оксфорд Юнайтед | 11 | -3 | 11 |
| 21 | Форест Грін | 13 | -17 | 11 |
| 22 | Мілтон Кінз Донз | 12 | -5 | 10 |
| 23 | Бертон | 13 | -13 | 8 |
| 24 | Моркем | 12 | -14 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Ексетер | |
| Оксфорд Юнайтед | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ексетер | Оксфорд Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Плімут | 1 - 0 | |
| 2 | Іпсвіч | ||
| 3 | Шеффілд Венсдей | ||
| 4 | Пітерборо | ||
| 5 | Портсмут | ||
| 6 | Барнслі | ||
| 7 | Болтон | ||
| 8 | Ексетер | - | |
| 9 | Шрусбері | ||
| 10 | Дербі | 1 - 0 | |
| 11 | Чарльтон | 1 - 1 | |
| 12 | Флітвуд Таун | ||
| 13 | Аккрингтон | ||
| 14 | Кембридж Юн. | ||
| 15 | Бристоль Роверс | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Порт Вейл | 4 - 0 | |
| 17 | Лінкольн | ||
| 17 | Віком | 3 - 1 | |
| 19 | Челтнем | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Оксфорд Юнайтед | - | |
| 21 | Форест Грін | ||
| 22 | Мілтон Кінз Донз | 1 - 0 | |
| 23 | Бертон | 0 - 2 | |
| 24 | Моркем |
Позиція в лізі
| Ексетер | Оксфорд Юнайтед | |
| Позиція | 8 | 20 |
| Очки | 18 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 22 |
| Очки | 10 | 4 |
Форма в лізі
| Ексетер | Оксфорд Юнайтед | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 5 |
3
2 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
1
1 3 |
Голи в лізі
| Ексетер | Оксфорд Юнайтед | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
16 |
9
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
6 |
3
5 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (147) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (385) | |
| Голи за матч | 2.62 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 1.18 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 23% |
Ексетер наступні 6 матчі
| 2022-10-18 | Форест Грін | - | Ексетер |
| 2022-10-22 | Ексетер | - | Флітвуд Таун |
| 2022-10-25 | Дербі | - | Ексетер |
| 2022-10-31 | Плімут | - | Ексетер |
| 2022-11-05 | Порт Вейл | - | Ексетер |
| 2022-11-12 | Ексетер | - | Пітерборо |
Оксфорд Юнайтед наступні 6 матчі
| 2022-10-18 | Саттон | - | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-10-22 | Оксфорд Юнайтед | - | Пітерборо |
| 2022-10-25 | Портсмут | - | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-10-29 | Болтон | - | Оксфорд Юнайтед |
| 2022-11-01 | Оксфорд Юнайтед | - | Флітвуд Таун |
| 2022-11-06 | Вокінг | - | Оксфорд Юнайтед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 3.40 | 2.90 |
| Ймовірність | 59% | 21% | 20% |
| 1 @ 2.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.53 |
| Ймовірність | 74% | 26% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.85 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 2.05 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-15 12:05. На даний момент можливі зміни!