Джей-Ліга Дивізіон 2 - Японія
субота, 22.04.2023
06:00
06:00

Окаяма

Ренова Ямагучі
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Окаяма |
| В гостях: | Ямагучі |
| Відстань: | 230.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Kanko |
| Вміщує: | 20 000 |
| Розміри: | 106 x 72 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 06:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 4.33 | 1X | 1.20 | 1.91 | |||
| 39% | 34% | 27% | 1.20 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 72% | 28% | 45% | 55% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-13 | Окаяма | 3 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2022-06-12 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Окаяма |
| 2021-08-09 | Окаяма | 1 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2021-03-21 | Ренова Ямагучі | 0 - 0 | Окаяма |
| 2020-09-27 | Ренова Ямагучі | 1 - 2 | Окаяма |
| 2020-06-27 | Окаяма | 2 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2019-09-01 | Ренова Ямагучі | 1 - 2 | Окаяма |
| 2019-06-15 | Окаяма | 1 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2018-11-04 | Окаяма | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2018-06-09 | Ренова Ямагучі | 1 - 0 | Окаяма |
| 2017-07-23 | Окаяма | 2 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2017-06-11 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Окаяма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 42% | 17% |
Окаяма останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Вегалта Сендай | 1 - 1 | Окаяма |
| 2023-04-12 | Окаяма | 0 - 0 | Роасо Кумамото |
| 2023-04-08 | Фудзієда | 2 - 2 | Окаяма |
| 2023-04-02 | Окаяма | 1 - 1 | Івакі |
| 2023-03-25 | Чіба | 1 - 1 | Окаяма |
| 2023-03-19 | Окаяма | 2 - 3 | Кофу |
| 2023-03-12 | Окаяма | 3 - 0 | Канадзава |
| 2023-03-05 | Міто | 1 - 1 | Окаяма |
| 2023-02-26 | Окаяма | 0 - 0 | Сімідзу Ес-Пулс |
| 2023-02-18 | Джубіло Івата | 2 - 3 | Окаяма |
| 2022-10-30 | Окаяма | 0 - 3 | Монтедіо Ямагата |
| 2022-10-23 | Токіо Верді | 2 - 0 | Окаяма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 10 | 5 | 3 | |
| 17% | 58% | 25% | 83% | 42% | 25% |
Ренова Ямагучі останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Ренова Ямагучі | 0 - 6 | Сімідзу Ес-Пулс |
| 2023-04-12 | Ойта Трініта | 3 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2023-04-08 | Ренова Ямагучі | 1 - 1 | Точігі |
| 2023-04-01 | Блаубліц | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2023-03-26 | Ренова Ямагучі | 0 - 3 | Фудзієда |
| 2023-03-19 | Канадзава | 5 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2023-03-11 | Ренова Ямагучі | 1 - 3 | Роасо Кумамото |
| 2023-03-05 | Івакі | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2023-02-26 | Ренова Ямагучі | 1 - 1 | Джубіло Івата |
| 2023-02-18 | Ренова Ямагучі | 1 - 0 | Омія Ардія |
| 2022-10-23 | Ренова Ямагучі | 1 - 3 | Чіба |
| 2022-10-15 | В-Варен Нагасакі | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 42% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мачіда | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Ойта Трініта | 10 | +4 | 22 |
| 3 | Токіо Верді | 10 | +10 | 19 |
| 4 | Блаубліц | 10 | +3 | 18 |
| 5 | В-Варен Нагасакі | 10 | +5 | 17 |
| 6 | Thespa Gunma | 10 | +2 | 17 |
| 7 | Кофу | 10 | +1 | 17 |
| 8 | Фудзієда | 10 | +3 | 16 |
| 9 | Канадзава | 10 | +1 | 15 |
| 10 | Роасо Кумамото | 11 | +1 | 14 |
| 11 | Джубіло Івата | 10 | +4 | 13 |
| 12 | Окаяма | 10 | +3 | 13 |
| 13 | Вегалта Сендай | 10 | +2 | 13 |
| 14 | Сімідзу Ес-Пулс | 10 | +4 | 12 |
| 15 | Омія Ардія | 10 | -1 | 12 |
| 16 | Івакі | 10 | -5 | 11 |
| 17 | Ренова Ямагучі | 10 | -13 | 11 |
| 18 | Чіба | 11 | -6 | 10 |
| 19 | Міто | 10 | -9 | 10 |
| 20 | Точігі | 10 | -4 | 9 |
| 21 | Монтедіо Ямагата | 10 | -7 | 6 |
| 22 | Токусіма | 10 | -10 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Окаяма | |
| Ренова Ямагучі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Окаяма | Ренова Ямагучі |
|---|---|---|---|
| 1 | Мачіда | ||
| 2 | Ойта Трініта | 3 - 1 | |
| 3 | Токіо Верді | ||
| 4 | Блаубліц | 0 - 1 | |
| 5 | В-Варен Нагасакі | ||
| 6 | Thespa Gunma | ||
| 7 | Кофу | 2 - 3 | |
| 8 | Фудзієда | ||
| 9 | Канадзава | 3 - 0 | 5 - 2 |
| 10 | Роасо Кумамото | 0 - 0 | |
| 11 | Джубіло Івата | ||
| 12 | Окаяма | - | |
| 13 | Вегалта Сендай | ||
| 14 | Сімідзу Ес-Пулс | 0 - 0 | |
| 15 | Омія Ардія | ||
| 16 | Івакі | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Ренова Ямагучі | - | |
| 18 | Чіба | ||
| 19 | Міто | ||
| 20 | Точігі | ||
| 21 | Монтедіо Ямагата | ||
| 22 | Токусіма |
Позиція в лізі
| Окаяма | Ренова Ямагучі | |
| Позиція | 12 | 17 |
| Очки | 13 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 15 |
| Очки | 6 | 6 |
Форма в лізі
| Окаяма | Ренова Ямагучі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
7 1 |
3
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 1 |
2
0 2 |
Голи в лізі
| Окаяма | Ренова Ямагучі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
11 |
9
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
4 |
5
8 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 2
| Матчі (111) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (271) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.22 |
| Голи в гостях за матч | 1.23 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 23% |
Окаяма наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Блаубліц | - | Окаяма |
| 2023-05-03 | Окаяма | - | Монтедіо Ямагата |
| 2023-05-07 | Мачіда | - | Окаяма |
| 2023-05-13 | Окаяма | - | Омія Ардія |
| 2023-05-17 | В-Варен Нагасакі | - | Окаяма |
| 2023-05-21 | Окаяма | - | Thespa Gunma |
Ренова Ямагучі наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Монтедіо Ямагата | - | Ренова Ямагучі |
| 2023-05-03 | Ренова Ямагучі | - | Чіба |
| 2023-05-07 | Thespa Gunma | - | Ренова Ямагучі |
| 2023-05-13 | Ренова Ямагучі | - | Токусіма |
| 2023-05-17 | Мачіда | - | Ренова Ямагучі |
| 2023-05-21 | Ренова Ямагучі | - | Токіо Верді |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.50 | 4.33 |
| Ймовірність | 39% | 34% | 27% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.91 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.85 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-22 04:03. На даний момент можливі зміни!