1. ліга - Росія
субота, 21.04.2018
14:00
14:00

Факел Воронеж

Нижній Новгород
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Воронеж |
| В гостях: | Нижній Новгород |
| Відстань: | 605.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Центральний стадіон профспілок |
| Вміщує: | 32 750 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.10 | 2.10 | X2 | 1.66 | 1.30 | |||
| 33% | 23% | 44% | 1.30 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 2.49 | 2.42 | 1.52 | 4.42 | 1.16 | ||||||
| 60% | 40% | 43% | 57% | 19% | 81% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2017-09-30 | Нижній Новгород | 2 - 1 | Факел Воронеж |
Факел Воронеж останні 12 матчі
| 2018-04-15 | Факел Воронеж | 3 - 1 | Луч |
| 2018-04-11 | Факел Воронеж | 0 - 2 | Кубань |
| 2018-04-07 | Ротор В. | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| 2018-03-31 | Факел Воронеж | 0 - 4 | Курськ |
| 2018-03-24 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Зеніт 2 |
| 2018-03-17 | Єнісей | 1 - 0 | Факел Воронеж |
| 2018-03-10 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Балтика |
| 2018-03-05 | Спартак Москва 2 | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| 2018-02-13 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Крилья Совєтов |
| 2017-11-25 | Факел Воронеж | 1 - 2 | ФК Тамбов |
| 2017-11-18 | Оренбург | 5 - 0 | Факел Воронеж |
| 2017-11-12 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Сибір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 42% | 33% | 25% |
Нижній Новгород останні 12 матчі
| 2018-04-15 | Нижній Новгород | 0 - 1 | Зеніт 2 |
| 2018-04-11 | Єнісей | 1 - 0 | Нижній Новгород |
| 2018-04-07 | Нижній Новгород | 1 - 2 | Балтика |
| 2018-04-01 | Спартак Москва 2 | 2 - 2 | Нижній Новгород |
| 2018-03-24 | Нижній Новгород | 1 - 1 | ФК Тамбов |
| 2018-03-17 | Оренбург | 3 - 0 | Нижній Новгород |
| 2018-03-10 | Нижній Новгород | 1 - 1 | Сибір |
| 2018-03-04 | Тюмень | 0 - 0 | Нижній Новгород |
| 2017-11-25 | Нижній Новгород | 2 - 2 | Сочі |
| 2017-11-18 | Шинник Ярославль | 1 - 2 | Нижній Новгород |
| 2017-11-12 | Нижній Новгород | 2 - 1 | Волгар-Астрахань |
| 2017-11-08 | Хімки | 0 - 2 | Нижній Новгород |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 6 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця 1. ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Єнісей | 33 | +34 | 71 |
| 2 | Оренбург | 33 | +28 | 71 |
| 3 | Крилья Совєтов | 33 | +33 | 70 |
| 4 | ФК Тамбов | 33 | +16 | 57 |
| 5 | Балтика | 33 | +8 | 56 |
| 6 | Сибір | 33 | +12 | 52 |
| 7 | Сочі | 33 | +5 | 50 |
| 8 | Шинник Ярославль | 33 | +2 | 48 |
| 9 | Кубань | 33 | +4 | 46 |
| 10 | Курськ | 33 | -3 | 40 |
| 11 | Хімки | 33 | -12 | 39 |
| 12 | Волгар-Астрахань | 33 | -5 | 39 |
| 13 | Спартак Москва 2 | 33 | -15 | 38 |
| 14 | Луч | 33 | -11 | 35 |
| 15 | Ротор В. | 33 | -7 | 34 |
| 16 | Нижній Новгород | 33 | -13 | 34 |
| 17 | Томськ | 33 | -20 | 34 |
| 18 | Тюмень | 33 | -11 | 33 |
| 19 | Зеніт 2 | 33 | -16 | 31 |
| 20 | Факел Воронеж | 33 | -29 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Факел Воронеж | |
| Нижній Новгород | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Факел Воронеж | Нижній Новгород |
|---|---|---|---|
| 1 | Єнісей | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | Оренбург | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Крилья Совєтов | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | ФК Тамбов | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Балтика | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Сибір | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Сочі | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Шинник Ярославль | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Кубань | 0 - 2 | |
| 10 | Курськ | 0 - 4 | |
| 11 | Хімки | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 12 | Волгар-Астрахань | 2 - 1 | |
| 13 | Спартак Москва 2 | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 14 | Луч | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Ротор В. | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Нижній Новгород | - | |
| 17 | Томськ | 1 - 2 | |
| 18 | Тюмень | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 19 | Зеніт 2 | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 20 | Факел Воронеж | - |
Позиція в лізі
| Факел Воронеж | Нижній Новгород | |
| Позиція | 20 | 16 |
| Очки | 26 | 34 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 20 | 11 |
| Очки | 14 | 19 |
Форма в лізі
| Факел Воронеж | Нижній Новгород | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
8 19 |
8
10 15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 10 |
5
4 7 |
Голи в лізі
| Факел Воронеж | Нижній Новгород | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
46 |
31
44 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
22 |
17
21 |
Загальна статистика для 1. ліга
| Матчі (330) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (756) | |
| Голи за матч | 2.29 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 0.97 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 20% |
Факел Воронеж наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Крилья Совєтов | - | Факел Воронеж |
| 2018-05-02 | Факел Воронеж | - | Томськ |
| 2018-05-06 | Хімки | - | Факел Воронеж |
| 2018-05-12 | Факел Воронеж | - | Волгар-Астрахань |
| 2018-07-17 | Томськ | - | Факел Воронеж |
| 2018-07-22 | Факел Воронеж | - | Сочі |
Нижній Новгород наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Нижній Новгород | - | Ротор В. |
| 2018-05-02 | Кубань | - | Нижній Новгород |
| 2018-05-06 | Нижній Новгород | - | Луч |
| 2018-05-12 | Курськ | - | Нижній Новгород |
| 2018-07-17 | Мордовія | - | Нижній Новгород |
| 2018-07-22 | Нижній Новгород | - | Тюмень |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.39 | 3.10 | 2.10 |
| Ймовірність | 33% | 23% | 44% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 1.30 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 2.49 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 1.5 @ 1.48 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.42 | 1.52 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 1.52 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.42 | 1.16 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.66 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-21 12:02. На даний момент можливі зміни!