Перша ліга - Шотландія
субота, 10.08.2019
15:00
15:00

Фолкерк

Дамбартон
6 - 0
(5 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Фолкерк |
| В гостях: | Дамбартон |
| Відстань: | 49.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Falkirk Stadium |
| Вміщує: | 9 200 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.20 | 6.50 | 1 | 1.10 | 2.50 | |||
| 42% | 33% | 25% | 1.50 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 20% | 80% | 6% | 94% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-04-21 | Дамбартон | 2 - 5 | Фолкерк |
| 2018-02-24 | Фолкерк | 0 - 0 | Дамбартон |
| 2017-12-23 | Дамбартон | 0 - 0 | Фолкерк |
| 2017-08-12 | Фолкерк | 1 - 1 | Дамбартон |
| 2017-05-06 | Дамбартон | 0 - 1 | Фолкерк |
| 2017-02-25 | Фолкерк | 2 - 2 | Дамбартон |
| 2016-12-17 | Дамбартон | 2 - 1 | Фолкерк |
| 2016-08-27 | Фолкерк | 1 - 0 | Дамбартон |
| 2016-03-12 | Дамбартон | 1 - 1 | Фолкерк |
| 2015-12-26 | Фолкерк | 1 - 0 | Дамбартон |
| 2015-10-24 | Дамбартон | 0 - 5 | Фолкерк |
| 2015-08-28 | Фолкерк | 2 - 1 | Дамбартон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 58% | 42% | 25% |
Фолкерк останні 12 матчі
| 2019-08-03 | Пітерхед | 0 - 0 | Фолкерк |
| 2019-07-23 | Бервік Рейн. | 0 - 3 | Фолкерк |
| 2019-07-20 | Ейр Юнайтед | 2 - 1 | Фолкерк |
| 2019-07-16 | Фолкерк | 1 - 0 | Странрар |
| 2019-07-13 | Фолкерк | 1 - 1 | Лівнгстон |
| 2019-07-09 | Бріхин | 0 - 3 | Фолкерк |
| 2019-05-04 | Фолкерк | 3 - 2 | Росс Каунті |
| 2019-04-27 | Данді Юнайтед | 2 - 0 | Фолкерк |
| 2019-04-20 | Фолкерк | 0 - 2 | Мортон |
| 2019-04-13 | Данфермлін | 0 - 1 | Фолкерк |
| 2019-04-06 | Фолкерк | 1 - 2 | Аллоа Атлетік |
| 2019-04-02 | Квін оф Саут | 1 - 1 | Фолкерк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 5 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 42% | 8% |
Дамбартон останні 12 матчі
| 2019-08-03 | Дамбартон | 0 - 1 | Рейт Роверз |
| 2019-07-23 | Дамбартон | 0 - 2 | Мотервелл |
| 2019-07-20 | Дамбартон | 1 - 4 | Квін оф Саут |
| 2019-07-16 | Мортон | 6 - 1 | Дамбартон |
| 2019-07-13 | Аннан | 0 - 1 | Дамбартон |
| 2019-07-09 | Дамбартон | 0 - 2 | Гемілтон |
| 2019-07-06 | Дамбартон | 3 - 2 | Данді Юнайтед |
| 2019-05-04 | Арброт | 1 - 1 | Дамбартон |
| 2019-04-27 | Дамбартон | 2 - 1 | Странрар |
| 2019-04-20 | Дамбартон | 3 - 0 | Іст Файф |
| 2019-04-13 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Дамбартон |
| 2019-04-06 | Дамбартон | 2 - 1 | Бріхин |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетік | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Рейт Роверз | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Монтроз | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Странрар | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Іст Файф | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Клайд | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Пітерхед | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Фолкерк | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Дамбартон | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Ейрдріоніанс | 1 | -2 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Фолкерк | |
| Дамбартон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Фолкерк | Дамбартон | |
| Позиція | 7 | 9 |
| Очки | 1 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 6 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Фолкерк | Дамбартон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Фолкерк | Дамбартон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (5) | |
| Перемоги вдома | 0% |
| Нічиї | 60% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (9) | |
| Голи за матч | 1.80 |
| Голи вдома за матч | 0.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 40% |
| Команда гостей забила в | 80% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 20% |
| Більше 3.5 | 20% |
Фолкерк наступні 6 матчі
| 2019-08-17 | Фолкерк | - | Монтроз |
| 2019-08-24 | Клайд | - | Фолкерк |
| 2019-08-31 | Ейрдріоніанс | - | Фолкерк |
| 2019-09-07 | Рейт Роверз | - | Фолкерк |
| 2019-09-14 | Фолкерк | - | Форфар Атлетік |
| 2019-09-21 | Странрар | - | Фолкерк |
Дамбартон наступні 6 матчі
| 2019-08-17 | Пітерхед | - | Дамбартон |
| 2019-08-24 | Дамбартон | - | Странрар |
| 2019-08-31 | Монтроз | - | Дамбартон |
| 2019-09-14 | Дамбартон | - | Ейрдріоніанс |
| 2019-09-21 | Іст Файф | - | Дамбартон |
| 2019-09-28 | Дамбартон | - | Клайд |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 4.20 | 6.50 |
| Ймовірність | 42% | 33% | 25% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 2.50 |
| Ймовірність | 77% | 23% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 1.5 @ 4.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.20 | |
| Ймовірність | 6% | 94% | |
| Менше 2.5 @ 2.20 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 13% | 87% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-10 12:02. На даний момент можливі зміни!