Ліга Португалії 2 - Португалія
субота, 22.04.2023
15:30
15:30

СК Фаренсе

Пенафієл
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Фаро |
| В гостях: | Пенафіел |
| Відстань: | 466.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ештадіу де Сан-Луїш |
| Вміщує: | 15 000 |
| Розміри: | 103 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.25 | 3.75 | 1 | 1.22 | 1.80 | |||
| 47% | 30% | 23% | 1.85 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 73% | 27% | 49% | 51% | 23% | 77% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2022-11-05 | Пенафієл | 0 - 2 | СК Фаренсе |
| 2022-03-19 | Пенафієл | 1 - 3 | СК Фаренсе |
| 2021-11-01 | СК Фаренсе | 2 - 2 | Пенафієл |
| 2020-01-12 | Пенафієл | 3 - 0 | СК Фаренсе |
| 2019-04-19 | СК Фаренсе | 1 - 1 | Пенафієл |
| 2018-12-23 | Пенафієл | 2 - 3 | СК Фаренсе |
| 2018-07-21 | СК Фаренсе | 0 - 0 | Пенафієл |
| 2016-04-06 | СК Фаренсе | 0 - 0 | Пенафієл |
| 2015-11-25 | Пенафієл | 0 - 0 | СК Фаренсе |
| 2014-01-08 | Пенафієл | 3 - 1 | СК Фаренсе |
| 2013-08-17 | СК Фаренсе | 0 - 1 | Пенафієл |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 3 | 7 | 5 | 4 | |
| 27% | 45% | 27% | 64% | 45% | 36% |
СК Фаренсе останні 12 матчі
| 2023-04-14 | Олівейренсе | 1 - 2 | СК Фаренсе |
| 2023-04-07 | СК Фаренсе | 3 - 1 | Морейренсе |
| 2023-04-01 | Трофенсе | 2 - 1 | СК Фаренсе |
| 2023-03-19 | СК Фаренсе | 4 - 0 | Б-САД |
| 2023-03-11 | Вілафранкенсе | 1 - 1 | СК Фаренсе |
| 2023-03-05 | СК Фаренсе | 1 - 0 | Лейшоеш |
| 2023-02-26 | Спортінг К. | 1 - 0 | СК Фаренсе |
| 2023-02-19 | СК Фаренсе | 1 - 0 | Мафра |
| 2023-02-12 | Академіко Візеу | 2 - 0 | СК Фаренсе |
| 2023-02-03 | СК Фаренсе | 2 - 2 | Ештрела Амадора |
| 2023-01-29 | Торреенсе | 1 - 0 | СК Фаренсе |
| 2023-01-22 | Тондела | 1 - 0 | СК Фаренсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Пенафієл останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Пенафієл | 3 - 0 | Насьонал Мадейра |
| 2023-04-08 | Фейренсе | 2 - 1 | Пенафієл |
| 2023-04-03 | Пенафієл | 1 - 2 | Порту B |
| 2023-03-19 | Пенафієл | 1 - 1 | Вілафранкенсе |
| 2023-03-10 | Морейренсе | 3 - 1 | Пенафієл |
| 2023-03-04 | Пенафієл | 1 - 1 | Олівейренсе |
| 2023-02-24 | Трофенсе | 1 - 2 | Пенафієл |
| 2023-02-18 | Пенафієл | 1 - 1 | Спортінг К. |
| 2023-02-13 | Б-САД | 2 - 2 | Пенафієл |
| 2023-02-05 | Пенафієл | 1 - 0 | Мафра |
| 2023-01-29 | Лейшоеш | 2 - 1 | Пенафієл |
| 2023-01-22 | Ештрела Амадора | 3 - 0 | Пенафієл |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 17% |
Таблиця Ліга Португалії 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Морейренсе | 28 | +30 | 63 |
| 2 | Ештрела Амадора | 28 | +18 | 53 |
| 3 | СК Фаренсе | 28 | +15 | 51 |
| 4 | Академіко Візеу | 28 | +12 | 49 |
| 5 | Фейренсе | 29 | +6 | 42 |
| 6 | Вілафранкенсе | 28 | +8 | 41 |
| 7 | Порту B | 28 | +5 | 40 |
| 8 | Торреенсе | 28 | -2 | 37 |
| 9 | Тондела | 28 | +4 | 36 |
| 10 | Лейшоеш | 28 | -4 | 35 |
| 11 | Пенафієл | 28 | -2 | 35 |
| 12 | Олівейренсе | 28 | -2 | 34 |
| 13 | Мафра | 28 | -6 | 34 |
| 14 | Бенфіка B | 28 | -6 | 31 |
| 15 | Насьонал Мадейра | 29 | -13 | 29 |
| 16 | Б-САД | 28 | -18 | 27 |
| 17 | Трофенсе | 28 | -22 | 23 |
| 18 | Спортінг К. | 28 | -23 | 21 |
Хронологія матчів у лізі
| СК Фаренсе | |
| Пенафієл | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | СК Фаренсе | Пенафієл |
|---|---|---|---|
| 1 | Морейренсе | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Ештрела Амадора | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | СК Фаренсе | - | |
| 4 | Академіко Візеу | 2 - 2 | |
| 5 | Фейренсе | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Вілафранкенсе | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Порту B | 0 - 0 | |
| 8 | Торреенсе | 2 - 1 | |
| 9 | Тондела | 0 - 1 | |
| 10 | Лейшоеш | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Пенафієл | - | |
| 12 | Олівейренсе | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Мафра | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 14 | Бенфіка B | 5 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | Насьонал Мадейра | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Б-САД | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 17 | Трофенсе | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Спортінг К. | 2 - 2 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| СК Фаренсе | Пенафієл | |
| Позиція | 3 | 11 |
| Очки | 51 | 35 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 9 |
| Очки | 34 | 19 |
Форма в лізі
| СК Фаренсе | Пенафієл | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
15
6 7 |
8
11 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
4 0 |
5
4 5 |
Голи в лізі
| СК Фаренсе | Пенафієл | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
46
31 |
31
33 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
12 |
15
19 |
Загальна статистика для Ліга Португалії 2
| Матчі (253) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (656) | |
| Голи за матч | 2.59 |
| Голи вдома за матч | 1.40 |
| Голи в гостях за матч | 1.19 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 25% |
СК Фаренсе наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Фейренсе | - | СК Фаренсе |
| 2023-05-07 | СК Фаренсе | - | Порту B |
| 2023-05-14 | Насьонал Мадейра | - | СК Фаренсе |
| 2023-05-19 | Бенфіка B | - | СК Фаренсе |
| 2023-05-28 | СК Фаренсе | - | Тондела |
| 2023-07-14 | Аль-Наср | - | СК Фаренсе |
Пенафієл наступні 6 матчі
| 2023-04-30 | Пенафієл | - | Бенфіка B |
| 2023-05-07 | Академіко Візеу | - | Пенафієл |
| 2023-05-14 | Пенафієл | - | Тондела |
| 2023-05-21 | Торреенсе | - | Пенафієл |
| 2023-05-27 | Пенафієл | - | Ештрела Амадора |
| 2023-07-15 | Феррейра | - | Пенафієл |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.25 | 3.75 |
| Ймовірність | 47% | 30% | 23% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.80 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.65 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-22 12:06. На даний момент можливі зміни!