Пе́рша лі́га - Україна
субота, 22.04.2023
10:00
10:00

Чернігів

Діназ Вишгород
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Чернігів |
| В гостях: | Vyshhorod |
| Відстань: | 116.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (12:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.25 | 2.85 | 12 | 1.37 | 1.61 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.29 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.10 | 1.93 | 1.75 | 3.30 | 1.28 | ||||||
| 77% | 23% | 64% | 36% | 20% | 80% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Чернігів останні 12 матчі
| 2023-04-14 | Буковина | 3 - 1 | Чернігів |
| 2023-04-08 | Чернігів | 2 - 1 | ФСК Маріуполь |
| 2022-11-27 | Кремінь | 3 - 0 | Чернігів |
| 2022-11-24 | Гірник-Спорт | 0 - 2 | Чернігів |
| 2022-11-20 | Чернігів | 0 - 1 | СК Полтава |
| 2022-11-12 | ЛНЗ Черкаси | 2 - 2 | Чернігів |
| 2022-11-05 | Чернігів | 0 - 0 | СК Металург |
| 2022-10-30 | Оболонь Київ | 3 - 1 | Чернігів |
| 2022-10-23 | Чернігів | 2 - 1 | Гірник-Спорт |
| 2022-10-15 | Скорук Томаківка | 0 - 2 | Чернігів |
| 2022-10-07 | Чернігів | 0 - 2 | Кремінь |
| 2022-10-01 | СК Полтава | 1 - 1 | Чернігів |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 25% |
Діназ Вишгород останні 12 матчі
| 2023-04-15 | Діназ Вишгород | 1 - 0 | Гірник-Спорт |
| 2023-04-09 | Скорук Томаківка | 3 - 0 | Діназ Вишгород |
| 2022-11-26 | Діназ Вишгород | 1 - 4 | ФСК Маріуполь |
| 2022-11-19 | Полісся Житомир | 3 - 0 | Діназ Вишгород |
| 2022-11-13 | Діназ Вишгород | 2 - 2 | Прикарпаття |
| 2022-11-06 | Карпати Львів | 3 - 2 | Діназ Вишгород |
| 2022-10-28 | Епіцентр | 3 - 2 | Діназ Вишгород |
| 2022-10-22 | Діназ Вишгород | 1 - 1 | Буковина |
| 2022-10-15 | Нива Тернопіль | 1 - 0 | Діназ Вишгород |
| 2022-10-08 | ФСК Маріуполь | 0 - 2 | Діназ Вишгород |
| 2022-10-01 | Діназ Вишгород | 0 - 5 | Полісся Житомир |
| 2022-09-24 | Прикарпаття | 0 - 1 | Діназ Вишгород |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 42% |
Таблиця Пе́рша лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Полісся Житомир | 2 | +1 | 19 |
| 2 | Оболонь Київ | 2 | 0 | 18 |
| 3 | ЛНЗ Черкаси | 2 | +3 | 14 |
| 4 | Карпати Львів | 2 | +3 | 12 |
| 5 | СК Металург | 2 | 0 | 10 |
| 6 | Епіцентр | 2 | -2 | 9 |
| 7 | Нива Тернопіль | 2 | -1 | 4 |
| 8 | Кремінь | 2 | -4 | 2 |
| 1 | Буковина | 2 | +3 | 14 |
| 2 | Чернігів | 2 | -1 | 14 |
| 3 | Скорук Томаківка | 2 | +3 | 13 |
| 4 | Діназ Вишгород | 2 | -2 | 12 |
| 5 | СК Полтава | 2 | +1 | 11 |
| 6 | Прикарпаття | 2 | 0 | 11 |
| 7 | ФСК Маріуполь | 2 | -3 | 5 |
| 8 | Гірник-Спорт | 2 | -1 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Чернігів | |
| Діназ Вишгород | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Чернігів | Діназ Вишгород |
|---|---|---|---|
| 1 | Полісся Житомир | ||
| 2 | Оболонь Київ | ||
| 3 | ЛНЗ Черкаси | ||
| 4 | Карпати Львів | ||
| 5 | СК Металург | ||
| 6 | Епіцентр | ||
| 7 | Нива Тернопіль | ||
| 8 | Кремінь | ||
| 1 | Буковина | ||
| 2 | Чернігів | - | |
| 3 | Скорук Томаківка | 3 - 0 | |
| 4 | Діназ Вишгород | - | |
| 5 | СК Полтава | ||
| 6 | Прикарпаття | ||
| 7 | ФСК Маріуполь | 2 - 1 | |
| 8 | Гірник-Спорт |
Позиція в лізі
| Чернігів | Діназ Вишгород | |
| Позиція | 2 | 4 |
| Очки | 14 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 16 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| Чернігів | Діназ Вишгород | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
1
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Чернігів | Діназ Вишгород | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
4 |
1
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
0
3 |
Загальна статистика для Пе́рша лі́га
| Матчі (16) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (39) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.31 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 12% |
Чернігів наступні 6 матчі
| 2023-04-28 | Прикарпаття | - | Чернігів |
| 2023-05-07 | ФСК Маріуполь | - | Чернігів |
| 2023-05-14 | Чернігів | - | Буковина |
| 2023-05-20 | Діназ Вишгород | - | Чернігів |
| 2023-05-26 | Чернігів | - | Прикарпаття |
| 2023-07-10 | Колос | - | Чернігів |
Діназ Вишгород наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Діназ Вишгород | - | СК Полтава |
| 2023-05-06 | Діназ Вишгород | - | Скорук Томаківка |
| 2023-05-13 | Гірник-Спорт | - | Діназ Вишгород |
| 2023-05-20 | Діназ Вишгород | - | Чернігів |
| 2023-05-26 | СК Полтава | - | Діназ Вишгород |
| 2023-07-29 | Чернігів | - | Діназ Вишгород |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.25 | 2.85 |
| Ймовірність | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 1.61 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.31 | 3.10 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.31 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.75 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.93 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.30 | 1.28 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-22 08:01. На даний момент можливі зміни!