Вища ліга - Білорусь
неділя, 06.10.2019
16:00
16:00

Гомель

Дніпро М.
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гомель |
| В гостях: | Могильов |
| Відстань: | 170.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Центральний стадіон |
| Вміщує: | 14 307 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.60 | 2.87 | 12 | 1.40 | 1.66 | |||
| 40% | 23% | 37% | 1.28 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 54% | 46% | 30% | 70% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-24 | Дніпро М. | 1 - 1 | Гомель |
| 2018-07-21 | Гомель | 2 - 0 | Дніпро М. |
| 2018-04-06 | Дніпро М. | 1 - 0 | Гомель |
| 2017-09-22 | Гомель | 0 - 0 | Дніпро М. |
| 2017-05-15 | Дніпро М. | 0 - 4 | Гомель |
| 2014-07-20 | Дніпро М. | 1 - 1 | Гомель |
| 2014-05-10 | Гомель | 0 - 0 | Дніпро М. |
| 2014-03-22 | Гомель | 1 - 2 | Дніпро М. |
| 2013-06-15 | Гомель | 0 - 0 | Дніпро М. |
| 2013-03-30 | Дніпро М. | 2 - 1 | Гомель |
| 2011-10-30 | Гомель | 1 - 1 | Дніпро М. |
| 2011-06-12 | Дніпро М. | 0 - 0 | Гомель |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 7 | 3 | 1 | |
| 17% | 58% | 25% | 58% | 25% | 8% |
Гомель останні 12 матчі
| 2019-09-28 | Торпедо Жодіно | 2 - 0 | Гомель |
| 2019-09-22 | Гомель | 0 - 1 | Динамо М. |
| 2019-09-16 | Вітебськ | 1 - 2 | Гомель |
| 2019-08-31 | Гомель | 2 - 2 | Іслоч Мінськ |
| 2019-08-25 | Шахтар Солігорськ | 3 - 1 | Гомель |
| 2019-08-16 | Енергетик-БГУ | 1 - 1 | Гомель |
| 2019-08-10 | Гомель | 3 - 4 | Слуцьк |
| 2019-08-03 | Динамо М. | 1 - 1 | Гомель |
| 2019-07-27 | Сморгонь | 1 - 4 | Гомель |
| 2019-07-19 | Німан | 1 - 1 | Гомель |
| 2019-07-13 | Торпедо Мінськ | 1 - 2 | Гомель |
| 2019-07-07 | Гомель | 0 - 0 | Городея |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Дніпро М. останні 12 матчі
| 2019-09-27 | Дніпро М. | 2 - 0 | Слуцьк |
| 2019-09-21 | Німан | 1 - 0 | Дніпро М. |
| 2019-09-14 | Дніпро М. | 3 - 0 | Торпедо Мінськ |
| 2019-08-30 | Городея | 3 - 2 | Дніпро М. |
| 2019-08-23 | Дніпро М. | 1 - 0 | ФК Мінськ |
| 2019-08-17 | Славія Мозир | 1 - 0 | Дніпро М. |
| 2019-08-10 | Дніпро М. | 0 - 1 | Динамо Б. |
| 2019-08-04 | Дніпро М. | 2 - 1 | Слуцьк |
| 2019-07-12 | Дніпро М. | 3 - 4 | Енергетик-БГУ |
| 2019-07-05 | Торпедо Жодіно | 1 - 0 | Дніпро М. |
| 2019-06-30 | Дніпро М. | 0 - 2 | Динамо М. |
| 2019-06-23 | Вітебськ | 2 - 1 | Дніпро М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 0% | 67% | 58% | 42% | 17% |
Таблиця Вища ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Б. | 24 | +43 | 61 |
| 2 | Шахтар Солігорськ | 24 | +36 | 57 |
| 3 | БАТЕ | 23 | +36 | 56 |
| 4 | Динамо М. | 22 | +12 | 44 |
| 5 | Торпедо Жодіно | 24 | +6 | 41 |
| 6 | Іслоч Мінськ | 23 | +4 | 37 |
| 7 | Городея | 24 | -1 | 34 |
| 8 | Вітебськ | 23 | -9 | 27 |
| 9 | ФК Мінськ | 24 | -11 | 26 |
| 10 | Славія Мозир | 23 | -5 | 26 |
| 11 | Німан | 24 | -12 | 26 |
| 12 | Слуцьк | 24 | -19 | 26 |
| 13 | Дніпро М. | 22 | -9 | 19 |
| 14 | Енергетик-БГУ | 23 | -21 | 19 |
| 15 | Гомель | 23 | -9 | 18 |
| 16 | Торпедо Мінськ | 24 | -41 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Гомель | |
| Дніпро М. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гомель | Дніпро М. |
|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Б. | 3 - 1 | |
| 2 | Шахтар Солігорськ | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | БАТЕ | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Динамо М. | 0 - 1 | |
| 5 | Торпедо Жодіно | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Іслоч Мінськ | 2 - 2 | |
| 7 | Городея | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 8 | Вітебськ | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | ФК Мінськ | 0 - 0 | |
| 10 | Славія Мозир | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Німан | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 12 | Слуцьк | 3 - 4 | 2 - 2 |
| 13 | Дніпро М. | - | |
| 14 | Енергетик-БГУ | 3 - 0 | |
| 15 | Гомель | - | |
| 16 | Торпедо Мінськ | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Гомель | Дніпро М. | |
| Позиція | 15 | 13 |
| Очки | 18 | 19 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 15 |
| Очки | 6 | 5 |
Форма в лізі
| Гомель | Дніпро М. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
6 13 |
5
4 13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 7 |
1
2 8 |
Голи в лізі
| Гомель | Дніпро М. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
42 |
22
31 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
20 |
8
18 |
Загальна статистика для Вища ліга
| Матчі (187) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (494) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 26% |
Гомель наступні 6 матчі
| 2019-10-19 | БАТЕ | - | Гомель |
| 2019-10-26 | Гомель | - | Динамо Б. |
| 2019-11-04 | Славія Мозир | - | Гомель |
| 2019-11-09 | Гомель | - | ФК Мінськ |
| 2019-11-24 | Городея | - | Гомель |
| 2019-12-01 | Гомель | - | Торпедо Мінськ |
Дніпро М. наступні 6 матчі
| 2019-10-20 | Дніпро М. | - | Шахтар Солігорськ |
| 2019-10-26 | Іслоч Мінськ | - | Дніпро М. |
| 2019-10-30 | Дніпро М. | - | БАТЕ |
| 2019-11-03 | Дніпро М. | - | Вітебськ |
| 2019-11-08 | Динамо М. | - | Дніпро М. |
| 2019-11-24 | Дніпро М. | - | Торпедо Жодіно |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.60 | 2.87 |
| Ймовірність | 40% | 23% | 37% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.66 |
| Ймовірність | 52% | 48% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.07 | 1.72 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 2.07 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-06 12:01. На даний момент можливі зміни!