Перша ліга - Словенія
вівторок, 21.02.2023
14:00
14:00

Копер

Радомлє
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Копер |
| В гостях: | Радомлє |
| Відстань: | 97.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Боніфіка |
| Вміщує: | 4 047 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.00 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 57% | 27% | 16% | 1.53 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.75 | 1.70 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 77% | 23% | 45% | 55% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-24 | Радомлє | 2 - 2 | Копер |
| 2022-08-13 | Копер | 5 - 0 | Радомлє |
| 2022-05-16 | Копер | 1 - 3 | Радомлє |
| 2022-03-09 | Радомлє | 0 - 1 | Копер |
| 2021-11-21 | Копер | 3 - 2 | Радомлє |
| 2021-09-12 | Радомлє | 1 - 4 | Копер |
| 2017-05-12 | Радомлє | 0 - 4 | Копер |
| 2017-03-11 | Копер | 4 - 1 | Радомлє |
| 2016-10-30 | Радомлє | 1 - 3 | Копер |
| 2016-08-20 | Копер | 3 - 0 | Радомлє |
| 2015-04-18 | Копер | 2 - 0 | Радомлє |
| 2014-11-30 | Радомлє | 2 - 1 | Копер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 10 | 8 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 83% | 67% |
Копер останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Горіца | 2 - 2 | Копер |
| 2023-02-12 | Копер | 0 - 1 | Марибор |
| 2023-02-03 | Копер | 1 - 1 | Дун. Стреда |
| 2023-01-27 | Шахтар Д. | 2 - 2 | Копер |
| 2023-01-21 | Црвена Звезда | 1 - 0 | Копер |
| 2022-12-10 | НК Браво | 0 - 1 | Копер |
| 2022-12-07 | Копер | 5 - 1 | Табор Сежана |
| 2022-11-30 | Копер | 0 - 0 | Мура |
| 2022-11-13 | Цельє | 1 - 1 | Копер |
| 2022-11-04 | Копер | 1 - 1 | Домжале |
| 2022-10-30 | Олімпія Любляна | 2 - 1 | Копер |
| 2022-10-24 | Радомлє | 2 - 2 | Копер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 17% | 58% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Радомлє останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Радомлє | 0 - 0 | Мура |
| 2023-02-12 | Горіца | 1 - 1 | Радомлє |
| 2023-01-28 | Радомлє | 3 - 3 | Рудеш Загреб |
| 2023-01-07 | Радомлє | 1 - 3 | Хайдук Спліт |
| 2022-12-11 | Радомлє | 0 - 3 | Цельє |
| 2022-12-06 | Марибор | 7 - 0 | Радомлє |
| 2022-11-30 | Радомлє | 0 - 2 | Домжале |
| 2022-11-12 | НК Браво | 1 - 1 | Радомлє |
| 2022-11-05 | Радомлє | 0 - 1 | Олімпія Любляна |
| 2022-10-29 | Табор Сежана | 2 - 1 | Радомлє |
| 2022-10-24 | Радомлє | 2 - 2 | Копер |
| 2022-10-16 | Мура | 3 - 0 | Радомлє |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 7 | 10 | 7 | 4 | |
| 0% | 42% | 58% | 83% | 58% | 33% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олімпія Любляна | 22 | +22 | 51 |
| 2 | Марибор | 22 | +21 | 39 |
| 3 | Цельє | 22 | +8 | 38 |
| 4 | Копер | 22 | +12 | 36 |
| 5 | Домжале | 22 | +5 | 34 |
| 6 | Мура | 22 | +5 | 32 |
| 7 | НК Браво | 22 | -2 | 22 |
| 8 | Табор Сежана | 22 | -28 | 16 |
| 9 | Горіца | 22 | -16 | 15 |
| 10 | Радомлє | 22 | -27 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Копер | |
| Радомлє | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Копер | Радомлє |
|---|---|---|---|
| 1 | Олімпія Любляна | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Марибор | 0 - 1 | 7 - 0 |
| 3 | Цельє | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Копер | - | 5 - 0 |
| 5 | Домжале | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Мура | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 7 | НК Браво | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Табор Сежана | 5 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Горіца | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Радомлє | 5 - 0 | - |
Позиція в лізі
| Копер | Радомлє | |
| Позиція | 4 | 10 |
| Очки | 36 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 18 | 8 |
Форма в лізі
| Копер | Радомлє | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
6 6 |
2
9 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 3 |
2
2 7 |
Голи в лізі
| Копер | Радомлє | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
21 |
16
43 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
10 |
10
26 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (110) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (294) | |
| Голи за матч | 2.67 |
| Голи вдома за матч | 1.37 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 64% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 28% |
Копер наступні 6 матчі
| 2023-02-25 | Копер | - | Олімпія Любляна |
| 2023-03-04 | Домжале | - | Копер |
| 2023-03-07 | Копер | - | Домжале |
| 2023-03-11 | Копер | - | Цельє |
| 2023-03-16 | Мура | - | Копер |
| 2023-03-19 | Табор Сежана | - | Копер |
Радомлє наступні 6 матчі
| 2023-02-25 | Радомлє | - | Табор Сежана |
| 2023-03-04 | Олімпія Любляна | - | Радомлє |
| 2023-03-12 | Радомлє | - | НК Браво |
| 2023-03-15 | Домжале | - | Радомлє |
| 2023-03-18 | Радомлє | - | Марибор |
| 2023-04-01 | Цельє | - | Радомлє |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 4.00 | 5.25 |
| Ймовірність | 57% | 27% | 16% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.37 |
| Ймовірність | 77% | 23% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 3.75 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.23 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.00 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.39 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.39 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.87 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.87 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-21 12:04. На даний момент можливі зміни!