Ліга конференцій УЄФА - Кваліфікація
четвер, 21.07.2022
17:00
Копер
(Словенія)
Вадуц
(Швейцарія)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Копер (Слн) |
| В гостях: |
Вадуц (Ліхтенштейн) / Швейцарія (Ліх) |
| Відстань: |
368.4 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Боніфіка
(Копер / Слн)
|
| Вміщує: |
4 047 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.60 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.22 |
1.90 |
| 41% |
32% |
27% |
1.80 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.93 |
1.88 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Копер останні 12 матчі
|
2022-07-15 |
Копер
|
2 - 1 |
Табор Сежана
|
|
2022-07-10 |
Копер
|
2 - 1 |
Примор'є
|
|
2022-07-09 |
Рієка
|
1 - 2 |
Копер
|
|
2022-06-30 |
Црвена Звезда
|
0 - 1 |
Копер
|
|
2022-06-26 |
Копер
|
0 - 0 |
Войводіна
|
|
2022-06-18 |
Копер
|
0 - 2 |
ЧФР Клуж
|
|
2022-05-22 |
НК Браво
|
0 - 0 |
Копер
|
|
2022-05-16 |
Копер
|
1 - 3 |
Радомлє
|
|
2022-05-11 |
Копер
|
3 - 1 |
НК Браво
|
|
2022-05-06 |
Копер
|
1 - 0 |
Табор Сежана
|
|
2022-04-30 |
Марибор
|
1 - 1 |
Копер
|
|
2022-04-24 |
Копер
|
1 - 0 |
Олімпія Любляна
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
7 |
5 |
2 |
| 58% |
25% |
17% |
|
58% |
42% |
17% |
Вадуц останні 12 матчі
|
2022-07-15 |
Арау
|
1 - 1 |
Вадуц
|
|
2022-07-09 |
Вадуц
|
3 - 1 |
Дорнбірн
|
|
2022-07-02 |
Люцерн
|
4 - 1 |
Вадуц
|
|
2022-06-28 |
Вадуц
|
1 - 1 |
Вінтертур
|
|
2022-05-21 |
Арау
|
1 - 2 |
Вадуц
|
|
2022-05-14 |
Вадуц
|
2 - 2 |
Лозанна Уші
|
|
2022-05-10 |
Крінс
|
0 - 1 |
Вадуц
|
|
2022-05-06 |
Вадуц
|
5 - 2 |
Віль
|
|
2022-04-30 |
Тун
|
3 - 0 |
Вадуц
|
|
2022-04-22 |
Вадуц
|
2 - 0 |
Ксамакс
|
|
2022-04-16 |
Вінтертур
|
4 - 2 |
Вадуц
|
|
2022-04-10 |
Вадуц
|
2 - 3 |
Шаффхаузен
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
8 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
67% |
50% |
Таблиця Перша ліга (Словенія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Радомлє |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Горіца |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Олімпія Любляна |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Копер |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Домжале |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 5 |
Цельє |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 7 |
Табор Сежана |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 8 |
НК Браво |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 8 |
Мура |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 10 |
Марибор |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Таблиця Суперліга (Швейцарія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Янг Бойз |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 2 |
Сьон |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 3 |
Серветт |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Базель |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 4 |
Вінтертур |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Лугано |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 7 |
Санкт-Галлен |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 8 |
Цюрих |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 9 |
Грассхопперс |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Люцерн |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Копер наступні 6 матчі
|
2022-07-24 |
НК Браво
|
- |
Копер
|
|
2022-07-28 |
Вадуц
|
- |
Копер
|
|
2022-07-31 |
Копер
|
- |
Марибор
|
|
2022-08-08 |
Горіца
|
- |
Копер
|
|
2022-08-13 |
Копер
|
- |
Радомлє
|
|
2022-08-20 |
Копер
|
- |
Олімпія Любляна
|
Вадуц наступні 6 матчі
|
2022-07-24 |
Вадуц
|
- |
Івердон
|
|
2022-07-28 |
Вадуц
|
- |
Копер
|
|
2022-07-31 |
Віль
|
- |
Вадуц
|
|
2022-08-04 |
Вадуц
|
- |
Коньяспор
|
|
2022-08-07 |
Вадуц
|
- |
Беллінцона
|
|
2022-08-11 |
Коньяспор
|
- |
Вадуц
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.80 |
3.60 |
4.00 |
| Ймовірність |
41% |
32% |
27% |
|
1 @ 1.80 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.22 |
1.90 |
| Ймовірність |
71% |
29% |
|
1X @ 1.22 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.28 |
3.50 |
| Ймовірність |
|
73% |
27% |
|
Більше 1.5 @ 1.28 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.93 |
1.88 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.88 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.25 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
28% |
72% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.83 |
1.83 |
| Ймовірність |
|
51% |
49% |
|
Так @ 1.83 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-21 16:00. На даний момент можливі зміни!