Прем'єр-ліга - Україна
середа, 24.08.2022
11:00
11:00

Минай

Львів
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Мінай |
| В гостях: | Львів |
| Відстань: | 187.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.99 | 3.50 | 2.33 | 12 | 1.61 | 1.39 | |||
| 33% | 31% | 36% | 1.30 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 3.05 | 2.11 | 1.73 | 3.70 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 45% | 55% | 25% | 75% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2021-11-13 | Минай | 2 - 2 | Львів |
| 2021-09-26 | Минай | 1 - 2 | Львів |
| 2021-04-21 | Львів | 1 - 0 | Минай |
| 2021-02-13 | Минай | 1 - 2 | Львів |
| 2019-10-30 | Минай | 2 - 0 | Львів |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | |
| 20% | 20% | 60% | 80% | 60% | 20% |
Минай останні 12 матчі
| 2022-07-29 | Верес Рівне | 1 - 3 | Минай |
| 2022-02-10 | Минай | 2 - 1 | Діла Горі |
| 2021-12-12 | Колос | 2 - 1 | Минай |
| 2021-12-05 | Олександрія | 3 - 0 | Минай |
| 2021-11-27 | Минай | 0 - 2 | Динамо К. |
| 2021-11-24 | Минай | 1 - 1 | Колос |
| 2021-11-21 | Минай | 2 - 2 | Інгулець |
| 2021-11-13 | Минай | 2 - 2 | Львів |
| 2021-11-06 | Минай | 0 - 2 | Маріуполь |
| 2021-11-01 | Дніпро-1 | 4 - 0 | Минай |
| 2021-10-24 | Рух | 2 - 2 | Минай |
| 2021-10-17 | Минай | 0 - 0 | Десна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Львів останні 12 матчі
| 2022-02-11 | Львів | 1 - 0 | Динамо Батумі |
| 2022-01-28 | Тепліце | 1 - 1 | Львів |
| 2022-01-26 | Львів | 0 - 0 | Динамо Тбілісі |
| 2022-01-22 | Львів | 0 - 0 | Хартберг |
| 2021-12-11 | Львів | 1 - 1 | Ворскла |
| 2021-12-03 | Шахтар Д. | 6 - 1 | Львів |
| 2021-11-26 | Маріуполь | 0 - 1 | Львів |
| 2021-11-20 | Львів | 2 - 1 | Зоря |
| 2021-11-13 | Минай | 2 - 2 | Львів |
| 2021-11-07 | Львів | 0 - 2 | Десна |
| 2021-10-31 | Колос | 0 - 1 | Львів |
| 2021-10-28 | Альянс | 1 - 1 | Львів |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 25% | 17% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зоря | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Верес Рівне | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Колос | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Kharkiv | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Шахтар Д. | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Кривбас | 1 | -1 | 0 |
| 6 | Чорноморець | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Ворскла | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Олександрія | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Динамо К. | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Дніпро-1 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Інгулець | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Металіст Харків | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Рух | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Львів | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Минай | 0 | 0 | 0 |
Позиція в лізі
| Минай | Львів | |
| Позиція | 9 | 9 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 5 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Минай | Львів | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Минай | Львів | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (4) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (6) | |
| Голи за матч | 1.50 |
| Голи вдома за матч | 1.00 |
| Голи в гостях за матч | 0.50 |
| Домашня команда забила в | 50% |
| Команда гостей забила в | 50% |
| Обидві Команди Заб'ють | 25% |
| Більше 1.5 | 25% |
| Більше 2.5 | 25% |
| Більше 3.5 | 25% |
Минай наступні 6 матчі
| 2022-08-29 | Олександрія | - | Минай |
| 2022-09-05 | Минай | - | Колос |
| 2022-09-12 | Інгулець | - | Минай |
| 2022-09-25 | Минай | - | Львів |
| 2022-10-02 | Минай | - | Динамо К. |
| 2022-10-09 | Кривбас | - | Минай |
Львів наступні 6 матчі
| 2022-08-27 | Львів | - | Зоря |
| 2022-09-04 | Кривбас | - | Львів |
| 2022-09-11 | Динамо К. | - | Львів |
| 2022-09-25 | Минай | - | Львів |
| 2022-10-01 | Львів | - | Дніпро-1 |
| 2022-10-08 | Львів | - | Шахтар Д. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.99 | 3.50 | 2.33 |
| Ймовірність | 33% | 31% | 36% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.39 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.35 | 3.05 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.35 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.11 | 1.73 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.73 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.70 | 1.25 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.87 | 1.87 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.87 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-24 08:04. На даний момент можливі зміни!