Суперліга - Данія
понеділок, 01.08.2022
18:00
18:00

Норшелланн

Люнгбю
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Фарум |
| В гостях: | Kongens Lyngby |
| Відстань: | 9.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фарум Парк |
| Вміщує: | 10 100 (9 800) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.80 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 41% | 32% | 27% | 1.85 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 49% | 51% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-02-06 | Норшелланн | 0 - 0 | Люнгбю |
| 2021-03-12 | Люнгбю | 0 - 3 | Норшелланн |
| 2020-09-28 | Норшелланн | 4 - 1 | Люнгбю |
| 2019-11-29 | Люнгбю | 1 - 1 | Норшелланн |
| 2019-10-04 | Норшелланн | 1 - 1 | Люнгбю |
| 2018-01-20 | Норшелланн | 6 - 3 | Люнгбю |
| 2017-11-04 | Норшелланн | 2 - 2 | Люнгбю |
| 2017-08-06 | Люнгбю | 1 - 4 | Норшелланн |
| 2017-05-12 | Люнгбю | 2 - 1 | Норшелланн |
| 2017-03-31 | Норшелланн | 2 - 0 | Люнгбю |
| 2017-02-17 | Норшелланн | 0 - 1 | Люнгбю |
| 2016-08-26 | Люнгбю | 0 - 1 | Норшелланн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Норшелланн останні 12 матчі
| 2022-07-24 | Брондбю | 1 - 3 | Норшелланн |
| 2022-07-18 | Оденсе | 0 - 2 | Норшелланн |
| 2022-07-03 | Твенте | 1 - 0 | Норшелланн |
| 2022-06-26 | Норшелланн | 3 - 0 | Кеге |
| 2022-05-21 | Орхус | 2 - 2 | Норшелланн |
| 2022-05-15 | Норшелланн | 2 - 1 | Вайле |
| 2022-05-11 | Сеннерйюск | 1 - 1 | Норшелланн |
| 2022-05-08 | Норшелланн | 1 - 1 | Оденсе |
| 2022-04-29 | Віборг | 1 - 1 | Норшелланн |
| 2022-04-24 | Норшелланн | 2 - 0 | Віборг |
| 2022-04-18 | Вайле | 0 - 0 | Норшелланн |
| 2022-04-15 | Норшелланн | 2 - 0 | Сеннерйюск |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 4 | 2 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 33% | 17% |
Люнгбю останні 12 матчі
| 2022-07-25 | Хорсенс | 1 - 0 | Люнгбю |
| 2022-07-17 | Люнгбю | 2 - 2 | Сількеборг |
| 2022-07-08 | Люнгбю | 2 - 1 | Кеге |
| 2022-07-05 | Брондбю | 1 - 0 | Люнгбю |
| 2022-07-02 | Люнгбю | 2 - 0 | Нюкебінг |
| 2022-05-29 | Люнгбю | 1 - 0 | Фредерісія |
| 2022-05-23 | Нюкебінг | 1 - 1 | Люнгбю |
| 2022-05-18 | Хельсінгер | 1 - 2 | Люнгбю |
| 2022-05-12 | Люнгбю | 1 - 0 | Відовре |
| 2022-05-06 | Хорсенс | 2 - 1 | Люнгбю |
| 2022-04-30 | Люнгбю | 2 - 1 | Хельсінгер |
| 2022-04-22 | Фредерісія | 1 - 3 | Люнгбю |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 6 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 50% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сількеборг | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Хорсенс | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Норшелланн | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Віборг | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Мідтьюлланн | 3 | +2 | 4 |
| 6 | Орхус | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Раннерс | 3 | 0 | 3 |
| 8 | Копенгаген | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Брондбю | 3 | -3 | 3 |
| 10 | Люнгбю | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Ольборг | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Оденсе | 3 | -6 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Норшелланн | |
| Люнгбю | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Норшелланн | Люнгбю |
|---|---|---|---|
| 1 | Сількеборг | ||
| 2 | Хорсенс | 1 - 0 | |
| 3 | Норшелланн | - | |
| 4 | Віборг | ||
| 5 | Мідтьюлланн | ||
| 6 | Орхус | ||
| 7 | Раннерс | ||
| 8 | Копенгаген | ||
| 9 | Брондбю | ||
| 10 | Люнгбю | - | |
| 11 | Ольборг | ||
| 12 | Оденсе |
Позиція в лізі
| Норшелланн | Люнгбю | |
| Позиція | 3 | 10 |
| Очки | 6 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 9 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Норшелланн | Люнгбю | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
0
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Норшелланн | Люнгбю | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
1 |
2
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
1 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (17) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (48) | |
| Голи за матч | 2.82 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.53 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 47% |
Норшелланн наступні 6 матчі
| 2022-08-06 | Норшелланн | - | Віборг |
| 2022-08-14 | Ольборг | - | Норшелланн |
| 2022-08-21 | Норшелланн | - | Сількеборг |
| 2022-08-28 | Норшелланн | - | Копенгаген |
| 2022-08-31 | Frem Copenhagen | - | Норшелланн |
| 2022-09-05 | Орхус | - | Норшелланн |
Люнгбю наступні 6 матчі
| 2022-08-05 | Люнгбю | - | Мідтьюлланн |
| 2022-08-15 | Орхус | - | Люнгбю |
| 2022-08-19 | Люнгбю | - | Копенгаген |
| 2022-08-24 | Хельсінгер | - | Люнгбю |
| 2022-08-28 | Віборг | - | Люнгбю |
| 2022-09-04 | Люнгбю | - | Раннерс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.80 | 4.00 |
| Ймовірність | 41% | 32% | 27% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 73% | 27% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.15 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-01 16:04. На даний момент можливі зміни!