Ередивізі - Нідерланди
неділя, 19.02.2023
13:30
13:30

Утрехт

ПСВ Ейндговен
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Утрехт |
| В гостях: | Ейндховен |
| Відстань: | 76.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Stadion Galgenwaard |
| Вміщує: | 23 750 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.80 | 2.00 | X2 | 1.80 | 1.29 | |||
| 33% | 25% | 42% | 1.29 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 72% | 28% | 57% | 43% | 40% | 60% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-16 | ПСВ Ейндговен | 6 - 1 | Утрехт |
| 2022-03-13 | Утрехт | 0 - 1 | ПСВ Ейндговен |
| 2021-12-04 | ПСВ Ейндговен | 4 - 1 | Утрехт |
| 2021-05-16 | Утрехт | 1 - 1 | ПСВ Ейндговен |
| 2020-12-13 | ПСВ Ейндговен | 2 - 1 | Утрехт |
| 2019-10-19 | Утрехт | 3 - 0 | ПСВ Ейндговен |
| 2019-02-10 | Утрехт | 2 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2018-08-11 | ПСВ Ейндговен | 4 - 0 | Утрехт |
| 2018-03-03 | ПСВ Ейндговен | 3 - 0 | Утрехт |
| 2017-09-24 | Утрехт | 1 - 7 | ПСВ Ейндговен |
| 2017-02-12 | ПСВ Ейндговен | 3 - 0 | Утрехт |
| 2016-08-06 | Утрехт | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 11 | 10 | 5 | |
| 8% | 17% | 75% | 92% | 83% | 42% |
Утрехт останні 12 матчі
| 2023-02-12 | Вітесс | 2 - 0 | Утрехт |
| 2023-02-07 | АЗ Алкмар | 1 - 1 | Утрехт |
| 2023-02-04 | Утрехт | 1 - 0 | Херенвен |
| 2023-01-28 | АЗ Алкмар | 5 - 5 | Утрехт |
| 2023-01-25 | Утрехт | 1 - 0 | Ексельсіор |
| 2023-01-22 | Твенте | 2 - 0 | Утрехт |
| 2023-01-15 | Гоу Ехед Іглс | 2 - 2 | Утрехт |
| 2023-01-08 | Утрехт | 1 - 1 | Феєнорд |
| 2022-12-23 | Утрехт | 0 - 3 | Гронінген |
| 2022-12-17 | Серветт | 1 - 0 | Утрехт |
| 2022-11-12 | Волендам | 0 - 4 | Утрехт |
| 2022-11-06 | Утрехт | 2 - 1 | Гронінген |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 25% |
ПСВ Ейндговен останні 12 матчі
| 2023-02-16 | Севілья | 3 - 0 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-02-11 | ПСВ Ейндговен | 6 - 0 | Гронінген |
| 2023-02-08 | ПСВ Ейндговен | 3 - 1 | ФК Еммен |
| 2023-02-05 | Феєнорд | 2 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-01-28 | ПСВ Ейндговен | 2 - 0 | Гоу Ехед Іглс |
| 2023-01-24 | ФК Еммен | 1 - 0 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-01-21 | ПСВ Ейндговен | 1 - 0 | Вітесс |
| 2023-01-15 | Фортуна Сіттард | 2 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-01-10 | Спарта Роттердам | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| 2023-01-07 | ПСВ Ейндговен | 0 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2022-12-30 | ПСВ Ейндговен | 3 - 0 | Мілан |
| 2022-12-17 | Сассуоло | 1 - 2 | ПСВ Ейндговен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 8 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 67% | 33% |
Таблиця Ередивізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Феєнорд | 22 | +29 | 49 |
| 2 | АЗ Алкмар | 22 | +20 | 44 |
| 3 | Аякс | 21 | +37 | 43 |
| 4 | ПСВ Ейндговен | 21 | +30 | 42 |
| 5 | Твенте | 21 | +22 | 40 |
| 6 | Спарта Роттердам | 21 | +14 | 37 |
| 7 | Утрехт | 21 | 0 | 33 |
| 8 | Валвейк | 22 | 0 | 29 |
| 9 | Херенвен | 21 | -3 | 27 |
| 10 | Фортуна Сіттард | 22 | -9 | 26 |
| 11 | НЕК Неймеген | 21 | +2 | 24 |
| 12 | Вітесс | 22 | -12 | 23 |
| 13 | Гоу Ехед Іглс | 21 | -8 | 22 |
| 14 | Волендам | 22 | -24 | 20 |
| 15 | Ексельсіор | 21 | -28 | 20 |
| 16 | ФК Еммен | 22 | -20 | 17 |
| 17 | Гронінген | 22 | -26 | 14 |
| 18 | Камбур | 21 | -24 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| Утрехт | |
| ПСВ Ейндговен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Утрехт | ПСВ Ейндговен |
|---|---|---|---|
| 1 | Феєнорд | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 2 | АЗ Алкмар | 1 - 2 | |
| 3 | Аякс | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | ПСВ Ейндговен | - | |
| 5 | Твенте | 2 - 1 | |
| 6 | Спарта Роттердам | 3 - 1 | |
| 7 | Утрехт | - | |
| 8 | Валвейк | ||
| 9 | Херенвен | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Фортуна Сіттард | 2 - 2 | |
| 11 | НЕК Неймеген | 0 - 0 | |
| 12 | Вітесс | 1 - 0 | |
| 13 | Гоу Ехед Іглс | 2 - 5 | |
| 14 | Волендам | ||
| 15 | Ексельсіор | 1 - 0 | 1 - 6 |
| 16 | ФК Еммен | 1 - 0 | |
| 17 | Гронінген | 2 - 1 | 4 - 2 |
| 18 | Камбур | 0 - 0 | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Утрехт | ПСВ Ейндговен | |
| Позиція | 7 | 4 |
| Очки | 33 | 42 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 5 |
| Очки | 18 | 14 |
Форма в лізі
| Утрехт | ПСВ Ейндговен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
6 6 |
13
3 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 2 |
4
2 4 |
Голи в лізі
| Утрехт | ПСВ Ейндговен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
33 |
55
25 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
7 |
21
18 |
Загальна статистика для Ередивізі
| Матчі (193) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (569) | |
| Голи за матч | 2.95 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 36% |
Утрехт наступні 6 матчі
| 2023-02-24 | Спарта Роттердам | - | Утрехт |
| 2023-03-03 | Утрехт | - | Фортуна Сіттард |
| 2023-03-12 | НЕК Неймеген | - | Утрехт |
| 2023-03-18 | Утрехт | - | Гоу Ехед Іглс |
| 2023-04-02 | Утрехт | - | Волендам |
| 2023-04-07 | Гронінген | - | Утрехт |
ПСВ Ейндговен наступні 6 матчі
| 2023-02-23 | ПСВ Ейндговен | - | Севілья |
| 2023-02-26 | ПСВ Ейндговен | - | Твенте |
| 2023-03-02 | ПСВ Ейндговен | - | Ден Гааг |
| 2023-03-05 | Валвейк | - | ПСВ Ейндговен |
| 2023-03-12 | ПСВ Ейндговен | - | Камбур |
| 2023-03-19 | Вітесс | - | ПСВ Ейндговен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 3.80 | 2.00 |
| Ймовірність | 33% | 25% | 42% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.29 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.20 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.63 | 1.44 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-19 12:00. На даний момент можливі зміни!