Еерсте Дівізі - Нідерланди
пʼятниця, 27.01.2023
19:00
19:00

Зволле

ФК Осс
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Зволле |
| В гостях: | Осс |
| Відстань: | 92.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | IJsseldelta Stadion |
| Вміщує: | 12 500 (10 000) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 8.00 | 17.00 | 1 | 1.02 | 5.50 | |||
| 66% | 19% | 15% | 1.14 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.40 | 2.88 | 2.00 | 1.73 | ||||||
| 82% | 18% | 66% | 34% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-11-04 | ФК Осс | 0 - 5 | Зволле |
| 2014-09-24 | Зволле | 3 - 2 | ФК Осс |
| 2012-03-19 | ФК Осс | 1 - 0 | Зволле |
| 2011-08-12 | Зволле | 2 - 1 | ФК Осс |
| 2010-04-02 | Зволле | 0 - 0 | ФК Осс |
| 2009-08-21 | ФК Осс | 2 - 1 | Зволле |
| 2009-04-10 | Зволле | 0 - 0 | ФК Осс |
| 2008-09-12 | ФК Осс | 3 - 1 | Зволле |
| 2008-02-15 | ФК Осс | 2 - 4 | Зволле |
| 2007-09-21 | Зволле | 1 - 0 | ФК Осс |
| 2006-12-15 | Зволле | 2 - 2 | ФК Осс |
| 2006-10-20 | ФК Осс | 3 - 1 | Зволле |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 8 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 67% | 50% |
Зволле останні 12 матчі
| 2023-01-20 | Зволле | 2 - 0 | ВВВ Венло |
| 2023-01-15 | Хераклес | 0 - 3 | Зволле |
| 2023-01-12 | Феєнорд | 3 - 1 | Зволле |
| 2023-01-06 | Зволле | 3 - 2 | Алмере Сіті |
| 2022-12-12 | Зволле | 1 - 0 | Хелмонд |
| 2022-12-07 | Бохум | 1 - 3 | Зволле |
| 2022-12-03 | Зволле | 0 - 1 | Остенде |
| 2022-11-19 | НАК Бреда | 0 - 2 | Зволле |
| 2022-11-11 | Зволле | 5 - 2 | ФК Ейндховен |
| 2022-11-04 | ФК Осс | 0 - 5 | Зволле |
| 2022-10-28 | Зволле | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-10-24 | Йонг Утрехт | 0 - 1 | Зволле |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 75% | 0% | 25% | 67% | 50% | 42% |
ФК Осс останні 12 матчі
| 2023-01-20 | ФК Осс | 1 - 2 | НАК Бреда |
| 2023-01-16 | ФК Осс | 1 - 3 | Йонг АЗ Алкмар |
| 2023-01-13 | Рода | 1 - 1 | ФК Осс |
| 2023-01-06 | ФК Осс | 2 - 1 | Телстар |
| 2022-12-16 | Ден Гааг | 0 - 0 | ФК Осс |
| 2022-12-11 | ФК Осс | 0 - 1 | Дордрехт |
| 2022-11-19 | Хераклес | 3 - 0 | ФК Осс |
| 2022-11-04 | ФК Осс | 0 - 5 | Зволле |
| 2022-10-28 | Де Графсхап | 2 - 0 | ФК Осс |
| 2022-10-21 | ФК Осс | 3 - 0 | Рода |
| 2022-10-18 | Алмере Сіті | 2 - 0 | ФК Осс |
| 2022-10-14 | ФК Ейндховен | 2 - 1 | ФК Осс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 10 | 7 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 83% | 58% | 17% |
Таблиця Еерсте Дівізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зволле | 20 | +28 | 47 |
| 2 | Хераклес | 20 | +30 | 44 |
| 3 | ФК Ейндховен | 20 | +10 | 36 |
| 4 | Алмере Сіті | 21 | +6 | 36 |
| 5 | ВВВ Венло | 21 | +1 | 35 |
| 6 | МВВ Маастрихт | 20 | +4 | 34 |
| 7 | Йонг АЗ Алкмар | 21 | +8 | 32 |
| 8 | Віллем ІІ | 20 | +6 | 30 |
| 9 | Телстар | 21 | -5 | 29 |
| 10 | Рода | 20 | +2 | 28 |
| 11 | НАК Бреда | 21 | -6 | 28 |
| 12 | Де Графсхап | 21 | -1 | 26 |
| 13 | Йонг ПСВ | 21 | -2 | 24 |
| 14 | Ден Гааг | 21 | -8 | 24 |
| 15 | Йонг Аякс | 21 | -3 | 23 |
| 16 | Дордрехт | 21 | -12 | 23 |
| 17 | Ден Босх | 21 | -12 | 22 |
| 18 | Хелмонд | 21 | -17 | 21 |
| 19 | ФК Осс | 21 | -15 | 18 |
| 20 | Йонг Утрехт | 21 | -14 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Зволле | |
| ФК Осс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Зволле | ФК Осс |
|---|---|---|---|
| 1 | Зволле | - | |
| 2 | Хераклес | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | ФК Ейндховен | 5 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Алмере Сіті | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | ВВВ Венло | 2 - 0 | |
| 6 | МВВ Маастрихт | 0 - 1 | |
| 7 | Йонг АЗ Алкмар | ||
| 8 | Віллем ІІ | 2 - 2 | |
| 9 | Телстар | ||
| 10 | Рода | 1 - 1 | |
| 11 | НАК Бреда | 1 - 0 | |
| 12 | Де Графсхап | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Йонг ПСВ | 4 - 2 | 0 - 3 |
| 14 | Ден Гааг | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 15 | Йонг Аякс | 1 - 1 | |
| 16 | Дордрехт | ||
| 17 | Ден Босх | 4 - 1 | |
| 18 | Хелмонд | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | ФК Осс | - | |
| 20 | Йонг Утрехт |
Позиція в лізі
| Зволле | ФК Осс | |
| Позиція | 1 | 19 |
| Очки | 47 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 18 |
| Очки | 23 | 8 |
Форма в лізі
| Зволле | ФК Осс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
15
2 3 |
5
3 13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
2 2 |
2
2 6 |
Голи в лізі
| Зволле | ФК Осс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
49
21 |
21
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
24
15 |
8
17 |
Загальна статистика для Еерсте Дівізі
| Матчі (207) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (621) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.67 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 33% |
Зволле наступні 6 матчі
| 2023-01-30 | Рода | - | Зволле |
| 2023-02-06 | Йонг Аякс | - | Зволле |
| 2023-02-10 | Зволле | - | Йонг АЗ Алкмар |
| 2023-02-17 | Ден Гааг | - | Зволле |
| 2023-02-27 | МВВ Маастрихт | - | Зволле |
| 2023-03-03 | Зволле | - | Ден Босх |
ФК Осс наступні 6 матчі
| 2023-02-03 | ФК Осс | - | Ден Босх |
| 2023-02-10 | МВВ Маастрихт | - | ФК Осс |
| 2023-02-17 | ФК Осс | - | ФК Ейндховен |
| 2023-02-24 | ВВВ Венло | - | ФК Осс |
| 2023-03-06 | Йонг Аякс | - | ФК Осс |
| 2023-03-10 | ФК Осс | - | Ден Гааг |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 8.00 | 17.00 |
| Ймовірність | 66% | 19% | 15% |
| 1 @ 1.14 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.02 | 5.50 |
| Ймовірність | 81% | 19% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 6.50 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.11 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.88 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 2.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.73 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.62 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 2.20 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-27 16:05. На даний момент можливі зміни!