Націона́льний чемпіона́т I
Угорщина
неділя, 27.10.2019
16:15
16:15

Фехервар

Ференцварош
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Секесфехервар |
| В гостях: | Будапешт |
| Відстань: | 58.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Sostoi |
| Вміщує: | 15 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:15 (17:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 2.90 | 1 | 1.40 | 1.57 | |||
| 48% | 14% | 38% | 2.30 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 63% | 37% | 45% | 55% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-20 | Ференцварош | 4 - 1 | Фехервар |
| 2019-04-03 | Фехервар | 2 - 0 | Ференцварош |
| 2019-03-13 | Ференцварош | 1 - 2 | Фехервар |
| 2018-12-16 | Фехервар | 2 - 1 | Ференцварош |
| 2018-09-02 | Ференцварош | 2 - 2 | Фехервар |
| 2018-05-05 | Фехервар | 0 - 0 | Ференцварош |
| 2017-12-02 | Ференцварош | 3 - 1 | Фехервар |
| 2017-08-27 | Фехервар | 3 - 1 | Ференцварош |
| 2017-05-20 | Фехервар | 4 - 1 | Ференцварош |
| 2017-02-25 | Ференцварош | 0 - 0 | Фехервар |
| 2016-09-21 | Фехервар | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2016-04-20 | Фехервар | 1 - 0 | Ференцварош |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 58% | 42% |
Фехервар останні 12 матчі
| 2019-10-19 | Мезекевешд-Жорі | 0 - 0 | Фехервар |
| 2019-10-05 | Фехервар | 2 - 1 | Дебрецен |
| 2019-09-28 | Фехервар | 0 - 2 | Уйпешт |
| 2019-09-21 | Egri FC | 2 - 4 | Фехервар |
| 2019-09-14 | Гонвед | 0 - 1 | Фехервар |
| 2019-09-06 | Фехервар | 3 - 1 | Дьормот |
| 2019-08-31 | Фехервар | 3 - 0 | Кішварда |
| 2019-08-24 | Пакш | 0 - 2 | Фехервар |
| 2019-08-17 | Фехервар | 5 - 1 | ДВТК |
| 2019-08-11 | Пушкаш Академі | 0 - 2 | Фехервар |
| 2019-08-04 | Фехервар | 4 - 2 | Капошвар |
| 2019-08-01 | Вадуц | 1 - 0 | Фехервар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Ференцварош останні 12 матчі
| 2019-10-24 | ЦСКА Москва | 0 - 1 | Ференцварош |
| 2019-10-19 | Ференцварош | 1 - 0 | Уйпешт |
| 2019-10-06 | Гонвед | 0 - 0 | Ференцварош |
| 2019-10-03 | Ференцварош | 0 - 3 | Лудогорець |
| 2019-09-29 | Ференцварош | 1 - 0 | Кішварда |
| 2019-09-22 | Залаеґерсеґ | 1 - 2 | Ференцварош |
| 2019-09-19 | Еспаньйол | 1 - 1 | Ференцварош |
| 2019-09-14 | Пакш | 0 - 4 | Ференцварош |
| 2019-09-01 | Ференцварош | 1 - 0 | ДВТК |
| 2019-08-29 | Ференцварош | 4 - 2 | Судува |
| 2019-08-25 | Пушкаш Академі | 4 - 1 | Ференцварош |
| 2019-08-22 | Судува | 0 - 0 | Ференцварош |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 5 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 42% | 25% |
Таблиця Націона́льний чемпіона́т I
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 9 | +13 | 22 |
| 2 | Мезекевешд-Жорі | 10 | +7 | 22 |
| 3 | Пушкаш Академі | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Ференцварош | 8 | +6 | 19 |
| 5 | Кішварда | 10 | -2 | 13 |
| 5 | Гонвед | 10 | -2 | 13 |
| 7 | Дебрецен | 9 | 0 | 12 |
| 8 | Уйпешт | 10 | -3 | 11 |
| 9 | Пакш | 10 | -7 | 10 |
| 10 | ДВТК | 10 | -9 | 10 |
| 11 | Залаеґерсеґ | 10 | +1 | 9 |
| 12 | Капошвар | 10 | -12 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Фехервар | |
| Ференцварош | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Фехервар | Ференцварош |
|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | - | |
| 2 | Мезекевешд-Жорі | ||
| 3 | Пушкаш Академі | 4 - 1 | |
| 4 | Ференцварош | - | |
| 5 | Кішварда | 3 - 0 | |
| 5 | Гонвед | 0 - 0 | |
| 7 | Дебрецен | 2 - 1 | |
| 8 | Уйпешт | 0 - 2 | |
| 9 | Пакш | 0 - 4 | |
| 10 | ДВТК | 5 - 1 | |
| 11 | Залаеґерсеґ | 1 - 2 | |
| 12 | Капошвар | 4 - 2 |
Позиція в лізі
| Фехервар | Ференцварош | |
| Позиція | 1 | 4 |
| Очки | 22 | 19 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 5 |
| Очки | 12 | 7 |
Форма в лізі
| Фехервар | Ференцварош | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 1 |
6
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 1 |
2
1 1 |
Голи в лізі
| Фехервар | Ференцварош | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
6 |
11
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
6 |
7
5 |
Загальна статистика для Націона́льний чемпіона́т I
| Матчі (58) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 12% |
| Перемоги в гостях | 41% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (160) | |
| Голи за матч | 2.76 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 29% |
Фехервар наступні 6 матчі
| 2019-11-02 | Залаеґерсеґ | - | Фехервар |
| 2019-11-09 | Капошвар | - | Фехервар |
| 2019-11-23 | Фехервар | - | Пушкаш Академі |
| 2019-11-30 | ДВТК | - | Фехервар |
| 2019-12-07 | Фехервар | - | Пакш |
| 2019-12-14 | Кішварда | - | Фехервар |
Ференцварош наступні 6 матчі
| 2019-11-02 | Ференцварош | - | Мезекевешд-Жорі |
| 2019-11-07 | Ференцварош | - | ЦСКА Москва |
| 2019-11-10 | Дебрецен | - | Ференцварош |
| 2019-11-24 | Ференцварош | - | Залаеґерсеґ |
| 2019-11-28 | Ференцварош | - | Еспаньйол |
| 2019-12-01 | Капошвар | - | Ференцварош |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.40 | 2.90 |
| Ймовірність | 48% | 14% | 38% |
| 1 @ 2.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.57 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.85 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-27 12:03. На даний момент можливі зміни!