Ліга Португалії 2 - Португалія
пʼятниця, 23.12.2022
21:15
21:15

Фейренсе

Тондела
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Санта-Марія-да-Фейра |
| В гостях: | Тондела |
| Відстань: | 59.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ештадіу Марколіну де Кастру |
| Вміщує: | 4 667 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 21:15 (21:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 3.30 | 1X | 1.30 | 1.62 | |||
| 20% | 63% | 17% | 1.30 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 74% | 26% | 34% | 66% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-10-19 | Фейренсе | 3 - 0 | Тондела |
| 2019-03-17 | Тондела | 1 - 1 | Фейренсе |
| 2018-11-04 | Фейренсе | 2 - 4 | Тондела |
| 2018-01-14 | Тондела | 3 - 1 | Фейренсе |
| 2017-08-07 | Фейренсе | 1 - 1 | Тондела |
| 2017-02-11 | Тондела | 0 - 1 | Фейренсе |
| 2016-10-09 | Фейренсе | 3 - 0 | Тондела |
| 2016-09-12 | Фейренсе | 2 - 1 | Тондела |
| 2015-02-25 | Фейренсе | 0 - 0 | Тондела |
| 2014-09-07 | Тондела | 1 - 0 | Фейренсе |
| 2014-02-02 | Фейренсе | 2 - 0 | Тондела |
| 2013-09-08 | Тондела | 2 - 0 | Фейренсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Фейренсе останні 12 матчі
| 2022-12-16 | Фейренсе | 2 - 1 | Лейшоеш |
| 2022-12-08 | Фейренсе | 4 - 3 | Санта-Клара |
| 2022-11-26 | Олівейренсе | 0 - 0 | Фейренсе |
| 2022-11-18 | Ароука | 1 - 1 | Фейренсе |
| 2022-11-12 | СК Фаренсе | 0 - 0 | Фейренсе |
| 2022-11-06 | Фейренсе | 1 - 1 | Насьонал Мадейра |
| 2022-10-29 | Порту B | 0 - 0 | Фейренсе |
| 2022-10-23 | Пенафієл | 0 - 1 | Фейренсе |
| 2022-10-18 | Фейренсе | 1 - 2 | Морейренсе |
| 2022-10-10 | Трофенсе | 0 - 3 | Фейренсе |
| 2022-10-01 | Варзім | 1 - 0 | Фейренсе |
| 2022-09-19 | Фейренсе | 3 - 2 | Олівейренсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 42% | 17% |
Тондела останні 12 матчі
| 2022-12-15 | Академіко Візеу | 4 - 1 | Тондела |
| 2022-12-09 | Фамалікан | 0 - 0 | Тондела |
| 2022-11-24 | Тондела | 1 - 1 | Торреенсе |
| 2022-11-19 | Тондела | 0 - 0 | Ешторіл |
| 2022-11-14 | Тондела | 1 - 1 | Морейренсе |
| 2022-11-09 | Насьонал Мадейра | 1 - 0 | Тондела |
| 2022-11-05 | Вілафранкенсе | 1 - 1 | Тондела |
| 2022-10-30 | Тондела | 0 - 0 | Трофенсе |
| 2022-10-24 | Лейшоеш | 1 - 1 | Тондела |
| 2022-10-19 | Тондела | 1 - 3 | Олівейренсе |
| 2022-10-15 | Тондела | 2 - 0 | Санта-Клара |
| 2022-10-09 | Мафра | 1 - 1 | Тондела |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 8 | 3 | 8 | 2 | 2 | |
| 8% | 67% | 25% | 67% | 17% | 17% |
Таблиця Ліга Португалії 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Морейренсе | 13 | +17 | 32 |
| 2 | СК Фаренсе | 13 | +12 | 28 |
| 3 | Бенфіка B | 13 | +10 | 22 |
| 4 | Ештрела Амадора | 13 | +5 | 22 |
| 5 | Вілафранкенсе | 13 | +2 | 21 |
| 6 | Академіко Візеу | 13 | +4 | 20 |
| 7 | Фейренсе | 13 | +5 | 19 |
| 8 | Порту B | 13 | +2 | 19 |
| 9 | Тондела | 13 | +4 | 18 |
| 10 | Лейшоеш | 13 | +4 | 18 |
| 11 | Пенафієл | 13 | +1 | 18 |
| 12 | Мафра | 13 | -5 | 16 |
| 13 | Насьонал Мадейра | 13 | -4 | 13 |
| 14 | Олівейренсе | 13 | -6 | 11 |
| 15 | Торреенсе | 13 | -10 | 10 |
| 16 | Б-САД | 13 | -8 | 9 |
| 17 | Трофенсе | 13 | -18 | 8 |
| 18 | Спортінг К. | 13 | -15 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Фейренсе | |
| Тондела | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Фейренсе | Тондела |
|---|---|---|---|
| 1 | Морейренсе | 1 - 2 | |
| 2 | СК Фаренсе | ||
| 3 | Бенфіка B | ||
| 4 | Ештрела Амадора | 1 - 1 | |
| 5 | Вілафранкенсе | 1 - 1 | |
| 6 | Академіко Візеу | 2 - 2 | |
| 7 | Фейренсе | - | |
| 8 | Порту B | ||
| 9 | Тондела | - | |
| 10 | Лейшоеш | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Пенафієл | ||
| 12 | Мафра | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Насьонал Мадейра | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Олівейренсе | 3 - 2 | |
| 15 | Торреенсе | 0 - 3 | |
| 16 | Б-САД | ||
| 17 | Трофенсе | ||
| 18 | Спортінг К. |
Позиція в лізі
| Фейренсе | Тондела | |
| Позиція | 7 | 9 |
| Очки | 19 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 7 |
| Очки | 7 | 10 |
Форма в лізі
| Фейренсе | Тондела | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
7 2 |
3
9 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
4 1 |
2
4 0 |
Голи в лізі
| Фейренсе | Тондела | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
9 |
17
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
7 |
9
5 |
Загальна статистика для Ліга Португалії 2
| Матчі (117) | |
| Перемоги вдома | 32% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (305) | |
| Голи за матч | 2.61 |
| Голи вдома за матч | 1.31 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 79% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 28% |
Фейренсе наступні 6 матчі
| 2023-01-08 | Бенфіка B | - | Фейренсе |
| 2023-01-15 | Фейренсе | - | Академіко Візеу |
| 2023-01-23 | Торреенсе | - | Фейренсе |
| 2023-01-29 | Ештрела Амадора | - | Фейренсе |
| 2023-02-06 | Фейренсе | - | Спортінг К. |
| 2023-02-11 | Лейшоеш | - | Фейренсе |
Тондела наступні 6 матчі
| 2023-01-09 | Тондела | - | Пенафієл |
| 2023-01-15 | Порту B | - | Тондела |
| 2023-01-22 | Тондела | - | СК Фаренсе |
| 2023-01-29 | Тондела | - | Насьонал Мадейра |
| 2023-02-05 | Бенфіка B | - | Тондела |
| 2023-02-11 | Спортінг К. | - | Тондела |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.00 | 3.30 |
| Ймовірність | 20% | 63% | 17% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.62 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.63 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.57 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-23 20:00. На даний момент можливі зміни!