Ліга Європи УЄФА - 1/8 фіналу
четвер, 16.03.2023
17:45
Фенербахче
(Туреччина)
Севілья
(Іспанія)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Переможець Севілья
загальний результат 1 - 2
Результат першого матчу
Севілья2 - 0Фенербахче
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Стамбул (Тур) |
| В гостях: |
Севілья (Ісп) |
| Відстань: |
3 016.3 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Шюкрю Сараджоглу
(Стамбул / Тур)
|
| Вміщує: |
50 509 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| В гостях: |
Луїс Гарсія Плаза (Ісп) |
| Час початку |
| Година: |
17:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
3.60 |
3.80 |
1X |
|
|
|
1.25 |
1.80 |
| 37% |
32% |
31% |
1.25 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.75 |
|
|
|
1.98 |
1.92 |
|
|
|
3.40 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Останні 4 прямі зустрічі
|
2023-03-09 |
Севілья
|
2 - 0 |
Фенербахче
|
|
2014-08-02 |
Фенербахче
|
0 - 2 |
Севілья
|
|
2008-03-04 |
Севілья
|
3 - 2 |
Фенербахче
|
|
2008-02-20 |
Фенербахче
|
3 - 2 |
Севілья
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
3 |
|
4 |
2 |
2 |
| 25% |
0% |
75% |
|
100% |
50% |
50% |
Фенербахче останні 12 матчі
|
2023-03-09 |
Севілья
|
2 - 0 |
Фенербахче
|
|
2023-03-04 |
Кайсеріспор
|
1 - 2 |
Фенербахче
|
|
2023-02-25 |
Фенербахче
|
4 - 0 |
Коньяспор
|
|
2023-02-18 |
Фенербахче
|
4 - 2 |
Карагюмрюк
|
|
2023-02-02 |
Аданадемірспор
|
1 - 1 |
Фенербахче
|
|
2023-01-29 |
Фенербахче
|
5 - 1 |
Касимпаша
|
|
2023-01-23 |
Умранієспор
|
1 - 2 |
Фенербахче
|
|
2023-01-19 |
Фенербахче
|
2 - 1 |
Різеспор
|
|
2023-01-15 |
Газіантеп
|
1 - 2 |
Фенербахче
|
|
2023-01-08 |
Фенербахче
|
0 - 3 |
Галатасарай
|
|
2023-01-03 |
Антальяспор
|
1 - 2 |
Фенербахче
|
|
2022-12-27 |
Фенербахче
|
4 - 0 |
Хатайспор
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
12 |
10 |
4 |
| 75% |
8% |
17% |
|
100% |
83% |
33% |
Севілья останні 12 матчі
|
2023-03-12 |
Севілья
|
2 - 1 |
Альмерія
|
|
2023-03-09 |
Севілья
|
2 - 0 |
Фенербахче
|
|
2023-03-04 |
Атлетіко М,
|
6 - 1 |
Севілья
|
|
2023-02-26 |
Севілья
|
2 - 3 |
Осасуна
|
|
2023-02-23 |
ПСВ Ейндговен
|
2 - 0 |
Севілья
|
|
2023-02-19 |
Райо Вальєкано
|
1 - 1 |
Севілья
|
|
2023-02-16 |
Севілья
|
3 - 0 |
ПСВ Ейндговен
|
|
2023-02-11 |
Севілья
|
2 - 0 |
Мальорка
|
|
2023-02-05 |
Барселона
|
3 - 0 |
Севілья
|
|
2023-01-28 |
Севілья
|
3 - 0 |
Ельче
|
|
2023-01-25 |
Осасуна
|
1 - 1 |
Севілья
|
|
2023-01-21 |
Севілья
|
1 - 0 |
Кадіс
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
6 |
2 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
50% |
17% |
Таблиця Суперліга (Туреччина)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Галатасарай |
24 |
19 |
3 |
2 |
51 |
17 |
+34 |
60 |
| 2 |
Фенербахче |
23 |
16 |
3 |
4 |
58 |
25 |
+33 |
51 |
| 3 |
Бешикташ |
24 |
13 |
7 |
4 |
42 |
24 |
+18 |
46 |
| 4 |
Аданадемірспор |
24 |
11 |
9 |
4 |
45 |
27 |
+18 |
42 |
| 5 |
Трабзонспор |
24 |
12 |
5 |
7 |
39 |
32 |
+7 |
41 |
| 6 |
Башакшехір |
23 |
12 |
4 |
7 |
32 |
24 |
+8 |
40 |
| 7 |
Кайсеріспор |
24 |
11 |
2 |
11 |
36 |
36 |
0 |
32 |
| 8 |
Коньяспор |
24 |
7 |
10 |
7 |
27 |
26 |
+1 |
31 |
| 9 |
Карагюмрюк |
23 |
7 |
9 |
7 |
49 |
45 |
+4 |
30 |
| 10 |
Антальяспор |
24 |
8 |
4 |
12 |
32 |
38 |
-6 |
28 |
| 11 |
Аланіяспор |
24 |
7 |
7 |
10 |
34 |
43 |
-9 |
28 |
| 12 |
Газіантеп |
24 |
6 |
7 |
11 |
31 |
36 |
-5 |
25 |
| 13 |
Анкарагюджю |
23 |
7 |
4 |
12 |
27 |
35 |
-8 |
25 |
| 14 |
Касимпаша |
24 |
7 |
4 |
13 |
30 |
43 |
-13 |
25 |
| 15 |
Істанбулспор |
23 |
7 |
3 |
13 |
26 |
45 |
-19 |
24 |
| 16 |
Сівасспор |
24 |
6 |
6 |
12 |
29 |
38 |
-9 |
24 |
| 17 |
Гіресунспор |
24 |
5 |
8 |
11 |
23 |
42 |
-19 |
23 |
| 18 |
Хатайспор |
23 |
6 |
5 |
12 |
19 |
44 |
-25 |
23 |
| 19 |
Умранієспор |
24 |
5 |
6 |
13 |
32 |
42 |
-10 |
21 |
Таблиця Ла Ліга (Іспанія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Барселона |
25 |
21 |
2 |
2 |
47 |
8 |
+39 |
65 |
| 2 |
Реал Мадрид |
25 |
17 |
5 |
3 |
50 |
19 |
+31 |
56 |
| 3 |
Атлетіко М, |
25 |
14 |
6 |
5 |
39 |
19 |
+20 |
48 |
| 4 |
Реал Сосьєдад |
25 |
13 |
6 |
6 |
33 |
24 |
+9 |
45 |
| 5 |
Бетіс |
25 |
12 |
6 |
7 |
33 |
26 |
+7 |
42 |
| 6 |
Вільярреал |
25 |
11 |
5 |
9 |
29 |
24 |
+5 |
38 |
| 7 |
Райо Вальєкано |
25 |
9 |
8 |
8 |
29 |
28 |
+1 |
35 |
| 8 |
Осасуна |
25 |
9 |
7 |
9 |
22 |
24 |
-2 |
34 |
| 9 |
Атлетік Б. |
25 |
9 |
6 |
10 |
33 |
27 |
+6 |
33 |
| 10 |
Мальорка |
25 |
9 |
5 |
11 |
22 |
26 |
-4 |
32 |
| 11 |
Сельта Віго |
25 |
8 |
7 |
10 |
29 |
34 |
-5 |
31 |
| 12 |
Жирона |
25 |
8 |
6 |
11 |
38 |
39 |
-1 |
30 |
| 13 |
Севілья |
25 |
7 |
7 |
11 |
29 |
40 |
-11 |
28 |
| 14 |
Вальядолід |
25 |
8 |
4 |
13 |
19 |
35 |
-16 |
28 |
| 15 |
Еспаньйол |
25 |
6 |
9 |
10 |
31 |
39 |
-8 |
27 |
| 16 |
Кадіс |
25 |
6 |
9 |
10 |
20 |
37 |
-17 |
27 |
| 17 |
Валенсія |
25 |
7 |
5 |
13 |
28 |
28 |
0 |
26 |
| 18 |
Хетафе |
25 |
6 |
8 |
11 |
25 |
34 |
-9 |
26 |
| 19 |
Альмерія |
25 |
7 |
4 |
14 |
29 |
44 |
-15 |
25 |
| 20 |
Ельче |
25 |
2 |
7 |
16 |
19 |
49 |
-30 |
13 |
Фенербахче наступні 6 матчі
|
2023-03-19 |
Аланіяспор
|
- |
Фенербахче
|
|
2023-03-23 |
Фенербахче
|
- |
Зеніт
|
|
2023-03-26 |
Фенербахче
|
- |
Бешикташ
|
|
2023-04-02 |
Фенербахче
|
- |
Бешикташ
|
|
2023-04-06 |
Фенербахче
|
- |
Кайсеріспор
|
|
2023-04-10 |
Карагюмрюк
|
- |
Фенербахче
|
Севілья наступні 6 матчі
|
2023-03-19 |
Хетафе
|
- |
Севілья
|
|
2023-04-01 |
Кадіс
|
- |
Севілья
|
|
2023-04-07 |
Севілья
|
- |
Сельта Віго
|
|
2023-04-13 |
Ман. Юнайтед
|
- |
Севілья
|
|
2023-04-16 |
Валенсія
|
- |
Севілья
|
|
2023-04-20 |
Севілья
|
- |
Ман. Юнайтед
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.95 |
3.60 |
3.80 |
| Ймовірність |
37% |
32% |
31% |
|
1X @ 1.25 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.25 |
1.80 |
| Ймовірність |
59% |
41% |
|
1X @ 1.25 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.29 |
3.75 |
| Ймовірність |
|
73% |
27% |
|
Більше 1.5 @ 1.29 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.98 |
1.92 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.92 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.40 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
28% |
72% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.80 |
1.95 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Так @ 1.80 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-16 16:03. На даний момент можливі зміни!