Серія C - Група A - Бразилія
субота, 16.07.2022
19:00
19:00

Фігейренсе

Ботафогу СП
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Флоріанополіс |
| В гостях: | Ribeirao Preto |
| Відстань: | 717.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Orlando Scarpelli |
| Вміщує: | 19 908 |
| Розміри: | 100 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 2.90 | 3.50 | 12 | 1.27 | 1.68 | |||
| 37% | 26% | 37% | 1.36 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 2.50 | 2.40 | 1.51 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 64% | 36% | 37% | 63% | 23% | 77% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2021-09-18 | Ботафогу СП | 1 - 2 | Фігейренсе |
| 2021-07-17 | Фігейренсе | 0 - 0 | Ботафогу СП |
| 2020-11-27 | Фігейренсе | 0 - 0 | Ботафогу СП |
| 2020-08-22 | Ботафогу СП | 0 - 1 | Фігейренсе |
| 2019-10-08 | Ботафогу СП | 0 - 0 | Фігейренсе |
| 2019-06-11 | Фігейренсе | 2 - 1 | Ботафогу СП |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | |
| 50% | 50% | 0% | 33% | 33% | 0% |
Фігейренсе останні 12 матчі
| 2022-07-09 | Фігейренсе | 4 - 0 | Кампіненсе |
| 2022-07-02 | Віторія | 2 - 0 | Фігейренсе |
| 2022-06-28 | Фігейренсе | 0 - 0 | Ремо |
| 2022-06-18 | Манаус | 1 - 1 | Фігейренсе |
| 2022-06-12 | Фігейренсе | 0 - 0 | Конфьянса |
| 2022-06-04 | Іпіранга | 3 - 3 | Фігейренсе |
| 2022-05-28 | Фігейренсе | 1 - 0 | Ферровіаріу |
| 2022-05-21 | Бразіл Пелотас | 0 - 1 | Фігейренсе |
| 2022-05-15 | Фігейренсе | 2 - 1 | Апаресіденсе |
| 2022-05-08 | Атлетіку СЕ | 1 - 1 | Фігейренсе |
| 2022-05-01 | Фігейренсе | 0 - 2 | Мірасол |
| 2022-04-24 | Флореста | 0 - 0 | Фігейренсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 25% | 17% |
Ботафогу СП останні 12 матчі
| 2022-07-10 | Ботафогу СП | 1 - 0 | Іпіранга |
| 2022-07-03 | Кампіненсе | 1 - 3 | Ботафогу СП |
| 2022-06-26 | Ботафогу СП | 1 - 0 | Манаус |
| 2022-06-19 | Віторія | 0 - 1 | Ботафогу СП |
| 2022-06-13 | Ботафогу СП | 0 - 2 | Апаресіденсе |
| 2022-06-04 | Конфьянса | 2 - 1 | Ботафогу СП |
| 2022-05-29 | Ботафогу СП | 2 - 2 | Мірасол |
| 2022-05-21 | Ферровіаріу | 1 - 0 | Ботафогу СП |
| 2022-05-14 | Ботафогу СП | 2 - 0 | АБС |
| 2022-05-08 | Пайсанду | 4 - 1 | Ботафогу СП |
| 2022-05-03 | Ботафогу СП | 0 - 1 | Флореста |
| 2022-04-23 | Бразіл Пелотас | 1 - 1 | Ботафогу СП |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 4 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 33% | 25% |
Таблиця Серія C - Група A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пайсанду | 14 | +11 | 26 |
| 2 | Мірасол | 13 | +11 | 26 |
| 3 | АБС | 14 | +6 | 24 |
| 4 | Ботафогу СП | 14 | +2 | 23 |
| 5 | Фігейренсе | 14 | +6 | 22 |
| 6 | Ботафогу ПБ | 13 | +4 | 22 |
| 7 | Манаус | 14 | +2 | 21 |
| 8 | Сан-Жозе | 14 | +5 | 20 |
| 9 | Волта-Редонда | 14 | +4 | 20 |
| 10 | Апаресіденсе | 14 | +4 | 19 |
| 11 | Іпіранга | 14 | 0 | 19 |
| 12 | Віторія | 14 | +2 | 18 |
| 13 | Ремо | 14 | +1 | 18 |
| 14 | АЕ Алтуш | 14 | -3 | 18 |
| 15 | Флореста | 14 | -6 | 16 |
| 16 | Ферровіаріу | 14 | -7 | 15 |
| 17 | Конфьянса | 14 | -5 | 14 |
| 18 | Атлетіку СЕ | 14 | -16 | 13 |
| 19 | Кампіненсе | 14 | -11 | 12 |
| 20 | Бразіл Пелотас | 14 | -10 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Фігейренсе | |
| Ботафогу СП | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Фігейренсе | Ботафогу СП |
|---|---|---|---|
| 1 | Пайсанду | 4 - 1 | |
| 2 | Мірасол | 0 - 2 | |
| 3 | АБС | ||
| 4 | Ботафогу СП | - | |
| 5 | Фігейренсе | - | |
| 6 | Ботафогу ПБ | ||
| 7 | Манаус | ||
| 8 | Сан-Жозе | ||
| 9 | Волта-Редонда | ||
| 10 | Апаресіденсе | 2 - 1 | |
| 11 | Іпіранга | ||
| 12 | Віторія | 0 - 1 | |
| 13 | Ремо | 0 - 0 | |
| 14 | АЕ Алтуш | 4 - 1 | 1 - 3 |
| 15 | Флореста | ||
| 16 | Ферровіаріу | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Конфьянса | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 18 | Атлетіку СЕ | ||
| 19 | Кампіненсе | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 20 | Бразіл Пелотас | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Фігейренсе | Ботафогу СП | |
| Позиція | 5 | 4 |
| Очки | 22 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 2 |
| Очки | 14 | 10 |
Форма в лізі
| Фігейренсе | Ботафогу СП | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
7 2 |
7
2 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 1 |
3
1 3 |
Голи в лізі
| Фігейренсе | Ботафогу СП | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
12 |
18
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
4 |
10
10 |
Загальна статистика для Серія C - Група A
| Матчі (139) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (313) | |
| Голи за матч | 2.25 |
| Голи вдома за матч | 1.40 |
| Голи в гостях за матч | 0.85 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 21% |
Фігейренсе наступні 6 матчі
| 2022-07-25 | Пайсанду | - | Фігейренсе |
| 2022-07-31 | Фігейренсе | - | Сан-Жозе |
| 2022-08-09 | Ботафогу ПБ | - | Фігейренсе |
| 2022-08-13 | Фігейренсе | - | АБС |
| 2022-08-20 | АБС | - | Фігейренсе |
| 2022-08-28 | Фігейренсе | - | Віторія |
Ботафогу СП наступні 6 матчі
| 2022-07-19 | Sertaozinho SP | - | Ботафогу СП |
| 2022-07-23 | Сан-Жозе | - | Ботафогу СП |
| 2022-07-31 | Ботафогу СП | - | Волта-Редонда |
| 2022-08-06 | Атлетіку СЕ | - | Ботафогу СП |
| 2022-08-13 | Ботафогу СП | - | Ремо |
| 2022-08-21 | Ботафогу СП | - | Волта-Редонда |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 2.90 | 3.50 |
| Ймовірність | 37% | 26% | 37% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.27 | 1.68 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| 1X @ 1.27 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 2.50 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.51 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.51 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-16 16:05. На даний момент можливі зміни!