Урвалсдейлд - Ісландія
неділя, 13.05.2018
18:00
18:00

Фйолнір

Хапнарфйордур
2 - 3
(1 - 0, 1 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рейк'явік |
| В гостях: | Хафнарфьордур |
| Відстань: | 7.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фйолнісвеллюр |
| Вміщує: | 1 030 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.75 | 1.90 | X2 | 1.80 | 1.28 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.28 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 44% | 56% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-09-21 | Фйолнір | 2 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2017-05-22 | Хапнарфйордур | 1 - 2 | Фйолнір |
| 2016-08-15 | Фйолнір | 0 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2016-05-16 | Хапнарфйордур | 2 - 0 | Фйолнір |
| 2015-09-26 | Хапнарфйордур | 2 - 1 | Фйолнір |
| 2015-06-28 | Фйолнір | 1 - 3 | Хапнарфйордур |
| 2014-08-31 | Хапнарфйордур | 4 - 0 | Фйолнір |
| 2014-06-11 | Фйолнір | 0 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2014-04-03 | Фйолнір | 2 - 3 | Хапнарфйордур |
| 2013-02-16 | Фйолнір | 2 - 4 | Хапнарфйордур |
| 2009-08-15 | Фйолнір | 1 - 4 | Хапнарфйордур |
| 2009-06-01 | Хапнарфйордур | 3 - 0 | Фйолнір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 10 | 10 | 9 | 5 | |
| 17% | 0% | 83% | 83% | 75% | 42% |
Фйолнір останні 12 матчі
| 2018-05-06 | Вестманнаейяр | 1 - 1 | Фйолнір |
| 2018-05-01 | Магні | 1 - 3 | Фйолнір |
| 2018-04-28 | Фйолнір | 2 - 2 | КА Акурейрі |
| 2018-03-17 | Хаукар | 1 - 1 | Фйолнір |
| 2018-03-14 | Фйолнір | 2 - 3 | Олафсвік |
| 2018-03-10 | Фйолнір | 4 - 0 | Лейкнір |
| 2018-03-04 | Фйолнір | 5 - 2 | Стьярнан |
| 2018-02-16 | Кеплавік | 2 - 2 | Фйолнір |
| 2018-02-05 | Фйолнір | 3 - 2 | Філкір Рейк'явік |
| 2018-02-01 | Фйолнір | 5 - 0 | Лейкнір |
| 2018-01-27 | Фрам | 1 - 2 | Фйолнір |
| 2018-01-12 | ІР Рейк'явік | 1 - 3 | Фйолнір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 12 | 10 | 9 | |
| 58% | 33% | 8% | 100% | 83% | 75% |
Хапнарфйордур останні 12 матчі
| 2018-05-07 | Хапнарфйордур | 1 - 3 | Брейдаблік К. |
| 2018-05-01 | ІР Рейк'явік | 0 - 5 | Хапнарфйордур |
| 2018-04-28 | Гріндавік | 0 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2018-03-17 | Тор Акюрейрі | 2 - 3 | Хапнарфйордур |
| 2018-03-11 | Хапнарфйордур | 0 - 3 | Гріндавік |
| 2018-02-27 | Ранхейм | 1 - 2 | Хапнарфйордур |
| 2018-02-23 | ХК Коупавогур | 1 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2018-02-18 | Хапнарфйордур | 3 - 1 | Сельфосс |
| 2018-02-11 | Філкір Рейк'явік | 2 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2018-01-24 | Кеплавік | 1 - 3 | Хапнарфйордур |
| 2018-01-19 | ХК Коупавогур | 2 - 1 | Хапнарфйордур |
| 2017-09-30 | Хапнарфйордур | 0 - 1 | Брейдаблік К. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 9 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 75% | 42% |
Таблиця Урвалсдейлд
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брейдаблік К. | 3 | +6 | 9 |
| 2 | КА Акурейрі | 3 | +1 | 4 |
| 3 | Гріндавік | 3 | +1 | 4 |
| 4 | Валюр Рейк'явік | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Вікінгур Р. | 2 | +1 | 4 |
| 6 | КР Рейк'явік | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Філкір Рейк'явік | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Хапнарфйордур | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Фйолнір | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Стьярнан | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Кеплавік | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Вестманнаейяр | 3 | -5 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Фйолнір | |
| Хапнарфйордур | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Фйолнір | Хапнарфйордур |
|---|---|---|---|
| 1 | Брейдаблік К. | ||
| 2 | КА Акурейрі | 2 - 2 | |
| 3 | Гріндавік | 0 - 1 | |
| 4 | Валюр Рейк'явік | ||
| 5 | Вікінгур Р. | ||
| 6 | КР Рейк'явік | ||
| 7 | Філкір Рейк'явік | ||
| 8 | Хапнарфйордур | - | |
| 9 | Фйолнір | - | |
| 10 | Стьярнан | ||
| 11 | Кеплавік | ||
| 12 | Вестманнаейяр |
Позиція в лізі
| Фйолнір | Хапнарфйордур | |
| Позиція | 9 | 8 |
| Очки | 2 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 4 |
| Очки | 1 | 3 |
Форма в лізі
| Фйолнір | Хапнарфйордур | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 0 |
1
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Фйолнір | Хапнарфйордур | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
3 |
2
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
2 |
1
0 |
Загальна статистика для Урвалсдейлд
| Матчі (15) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (39) | |
| Голи за матч | 2.60 |
| Голи вдома за матч | 1.40 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 33% |
Фйолнір наступні 6 матчі
| 2018-05-18 | Кеплавік | - | Фйолнір |
| 2018-05-21 | Фйолнір | - | КР Рейк'явік |
| 2018-05-27 | Вікінгур Р. | - | Фйолнір |
| 2018-05-30 | Фйолнір | - | Тор Акюрейрі |
| 2018-06-04 | Фйолнір | - | Валюр Рейк'явік |
| 2018-06-10 | Стьярнан | - | Фйолнір |
Хапнарфйордур наступні 6 матчі
| 2018-05-17 | Хапнарфйордур | - | КА Акурейрі |
| 2018-05-21 | Вестманнаейяр | - | Хапнарфйордур |
| 2018-05-28 | Хапнарфйордур | - | Філкір Рейк'явік |
| 2018-05-31 | Хапнарфйордур | - | КА Акурейрі |
| 2018-06-04 | Хапнарфйордур | - | Кеплавік |
| 2018-06-10 | КР Рейк'явік | - | Хапнарфйордур |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 3.75 | 1.90 |
| Ймовірність | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.28 |
| Ймовірність | 32% | 68% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.04 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 2.04 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.39 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.39 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-13 16:03. На даний момент можливі зміни!