Перша ліга - Чорногорія

неділя, 11.04.2021
14:00
ФК Подгоріца

ФК Подгоріца

Петровац

Петровац

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Подго́риця
В гостях: Петровац
Відстань: 37.2 км
Час початку
Година: 14:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.56 3.68 5.95 1 1.11 2.16
49% 28% 23% 1.56 67% 33%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.00 2.01 1.73 3.50 1.25
63% 37% 33% 67% 16% 84%

Останні 7 прямі зустрічі

2021-02-19 Петровац 2 - 1 ФК Подгоріца
2020-10-31 ФК Подгоріца 1 - 3 Петровац
2020-08-23 Петровац 0 - 1 ФК Подгоріца
2020-06-16 ФК Подгоріца 1 - 1 Петровац
2019-12-11 Петровац 1 - 1 ФК Подгоріца
2019-09-28 ФК Подгоріца 1 - 0 Петровац
2019-08-03 Петровац 1 - 1 ФК Подгоріца
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 3 2 5 2 1
29% 43% 29% 71% 29% 14%

ФК Подгоріца останні 12 матчі

2021-04-07 Тітоград 0 - 1 ФК Подгоріца
2021-04-03 ФК Подгоріца 2 - 1 Рудар
2021-03-20 Сутьєска 1 - 1 ФК Подгоріца
2021-03-14 ФК Подгоріца 0 - 3 Дечич Тузі
2021-03-10 Зета 1 - 3 ФК Подгоріца
2021-03-06 ФК Подгоріца 2 - 1 Єзеро
2021-02-28 Іскра 1 - 0 ФК Подгоріца
2021-02-23 ФК Подгоріца 0 - 1 Будучност
2021-02-19 Петровац 2 - 1 ФК Подгоріца
2020-12-13 ФК Подгоріца 2 - 1 Тітоград
2020-12-09 Рудар 1 - 0 ФК Подгоріца
2020-12-06 ФК Подгоріца 1 - 1 Сутьєска
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 8 6 1
42% 17% 42% 67% 50% 8%

Петровац останні 12 матчі

2021-04-07 Петровац 1 - 3 Сутьєска
2021-04-03 Петровац 0 - 0 Дечич Тузі
2021-03-20 Зета 1 - 1 Петровац
2021-03-14 Петровац 0 - 2 Єзеро
2021-03-10 Іскра 0 - 0 Петровац
2021-03-06 Петровац 1 - 4 Будучност
2021-02-28 Рудар 2 - 0 Петровац
2021-02-23 Тітоград 1 - 0 Петровац
2021-02-19 Петровац 2 - 1 ФК Подгоріца
2020-12-17 Петровац 0 - 1 Будучност
2020-12-13 Сутьєска 2 - 1 Петровац
2020-12-09 Дечич Тузі 1 - 0 Петровац
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 3 8 7 4 2
8% 25% 67% 58% 33% 17%
Реклама

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Будучност 28 22 3 3 50 19 +31 69
2 Сутьєска 28 12 10 6 46 29 +17 46
3 Дечич Тузі 28 11 12 5 33 22 +11 45
4 ФК Подгоріца 28 11 7 10 31 27 +4 40
5 Рудар 28 12 4 12 35 39 -4 40
6 Іскра 28 8 12 8 24 25 -1 36
7 Зета 28 10 7 11 25 28 -3 36
8 Єзеро 27 7 6 14 18 28 -10 27
9 Тітоград 27 5 6 16 17 43 -26 21
10 Петровац 28 3 9 16 21 40 -19 18

Хронологія матчів у лізі

ФК Подгоріца                             
Петровац                             
Вдома                             
В гостях                             

Матчі вдома/в гостях

М Команда ФК Подгоріца Петровац
1 Будучност 0 - 1 2 - 1
2 Сутьєска 1 - 1 2 - 1
3 Дечич Тузі 0 - 3 1 - 0
4 ФК Подгоріца - 1 - 3
5 Рудар 2 - 1 2 - 0
6 Іскра 1 - 1 0 - 0
7 Зета 0 - 1 1 - 1
8 Єзеро 2 - 1 2 - 0
9 Тітоград 2 - 1 1 - 0
10 Петровац 1 - 3 -

Позиція в лізі

  ФК Подгоріца Петровац
Позиція 4 10
Очки 40 18
  Вдома В гостях
Позиція 3 9
Очки 24 7

Форма в лізі

  ФК Подгоріца Петровац
Перемоги
Нічиї
Поразки
11            
7        
10           
3    
9          
16                 
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
3    
4     
1  
4     
9          

Голи в лізі

  ФК Подгоріца Петровац
Забиті голи
Пропущені голи
31                                
27                            
21                      
40                                         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
19                    
14               
11            
20                     

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (139)
Перемоги вдома 40%
Нічиї 27%
Перемоги в гостях 32%
Зіграні матчі 100%
Голи   (300)
Голи за матч 2.16
Голи вдома за матч 1.09
Голи в гостях за матч 1.06
Домашня команда забила в 65%
Команда гостей забила в 65%
Обидві Команди Заб'ють 39%
Більше 1.5 64%
Більше 2.5 34%
Більше 3.5 17%

ФК Подгоріца наступні 6 матчі

2021-04-17 Будучност - ФК Подгоріца
2021-04-25 ФК Подгоріца - Іскра
2021-05-01 Єзеро - ФК Подгоріца
2021-05-09 ФК Подгоріца - Зета
2021-05-14 Дечич Тузі - ФК Подгоріца
2021-05-19 ФК Подгоріца - Сутьєска

Петровац наступні 6 матчі

2021-04-17 Петровац - Тітоград
2021-04-25 Петровац - Рудар
2021-05-01 Будучност - Петровац
2021-05-09 Петровац - Іскра
2021-05-14 Єзеро - Петровац
2021-05-19 Петровац - Зета

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.56 3.68 5.95
Ймовірність 49% 28% 23%
1 @ 1.56
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.11 2.16
Ймовірність 67% 33%
1X @ 1.11
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.33 3.00
Ймовірність   63% 37%
Більше 1.5 @ 1.33
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.01 1.73
Ймовірність   33% 67%
Менше 2.5 @ 1.73
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.50 1.25
Ймовірність   16% 84%
Менше 3.5 @ 1.25
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.13 1.68
Ймовірність   43% 57%
Ні @ 1.68

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-04-11 12:04. На даний момент можливі зміни!