Друга ліга - Словаччина
субота, 08.10.2022
14:00
14:00

Пухов

Кошице
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Пучов |
| В гостях: | Кошице |
| Відстань: | 219.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.85 | 3.40 | 2.10 | X2 | 1.65 | 1.37 | |||
| 36% | 20% | 44% | 1.37 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.75 | 1.70 | 2.00 | 2.70 | 1.40 | ||||||
| 74% | 26% | 66% | 34% | 36% | 64% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-08 | Кошице | 2 - 0 | Пухов |
| 2021-09-18 | Пухов | 1 - 2 | Кошице |
| 2021-02-20 | Пухов | 0 - 1 | Кошице |
| 2020-08-08 | Кошице | 3 - 1 | Пухов |
| 2019-10-05 | Кошице | 0 - 0 | Пухов |
| 2003-06-14 | Пухов | 3 - 1 | Кошице |
| 2002-11-16 | Пухов | 1 - 0 | Кошице |
| 2002-09-24 | Пухов | 3 - 0 | Кошице |
| 2002-09-01 | Кошице | 1 - 1 | Пухов |
| 2002-04-24 | Пухов | 1 - 0 | Кошице |
| 2002-02-22 | Кошице | 2 - 2 | Пухов |
| 2001-09-22 | Пухов | 4 - 1 | Кошице |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Пухов останні 12 матчі
| 2022-10-01 | Комарно | 1 - 1 | Пухов |
| 2022-09-16 | Пухов | 0 - 1 | Погронє |
| 2022-09-10 | Прешов | 2 - 1 | Пухов |
| 2022-09-03 | Пухов | 1 - 2 | Поважська Бистриця |
| 2022-08-28 | Рача | 1 - 2 | Пухов |
| 2022-08-20 | Пухов | 3 - 1 | Миява |
| 2022-08-14 | Слован Бр. B | 1 - 4 | Пухов |
| 2022-08-06 | Пухов | 3 - 1 | Дольний Кубін |
| 2022-07-30 | Пухов | 1 - 2 | Дубніца |
| 2022-07-23 | Требішов | 0 - 0 | Пухов |
| 2022-07-15 | Пухов | 2 - 1 | Жиліна B |
| 2022-06-29 | Пухов | 2 - 3 | Тржінец |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 33% |
Кошице останні 12 матчі
| 2022-10-01 | Кошице | 1 - 0 | Дубніца |
| 2022-09-17 | Требішов | 3 - 1 | Кошице |
| 2022-09-10 | Кошице | 4 - 1 | Жиліна B |
| 2022-09-04 | Петржалка | 2 - 2 | Кошице |
| 2022-08-27 | Кошице | 5 - 1 | Шаморин |
| 2022-08-20 | Гуменне | 0 - 0 | Кошице |
| 2022-08-14 | Дольний Кубін | 0 - 4 | Кошице |
| 2022-08-06 | Кошице | 0 - 0 | Комарно |
| 2022-07-29 | Погронє | 0 - 1 | Кошице |
| 2022-07-23 | Кошице | 2 - 1 | Прешов |
| 2022-07-16 | Поважська Бистриця | 3 - 1 | Кошице |
| 2022-07-09 | Подбрезова | 2 - 1 | Кошице |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 67% | 50% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кошице | 11 | +10 | 21 |
| 2 | Прешов | 10 | +9 | 21 |
| 3 | Комарно | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Шаморин | 10 | +3 | 19 |
| 5 | Миява | 11 | +3 | 18 |
| 6 | Требішов | 11 | +3 | 18 |
| 7 | Пухов | 11 | +5 | 17 |
| 8 | Слован Бр. B | 12 | -6 | 17 |
| 9 | Погронє | 12 | 0 | 15 |
| 10 | Поважська Бистриця | 11 | 0 | 14 |
| 11 | Гуменне | 11 | -5 | 13 |
| 12 | Дубніца | 11 | -3 | 11 |
| 13 | Рача | 11 | -8 | 11 |
| 14 | Дольний Кубін | 10 | -7 | 10 |
| 15 | Петржалка | 10 | -3 | 9 |
| 16 | Жиліна B | 10 | -6 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Пухов | |
| Кошице | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Пухов | Кошице |
|---|---|---|---|
| 1 | Кошице | - | |
| 2 | Прешов | ||
| 3 | Комарно | ||
| 4 | Шаморин | ||
| 5 | Миява | 3 - 1 | |
| 6 | Требішов | 3 - 1 | |
| 7 | Пухов | - | |
| 8 | Слован Бр. B | ||
| 9 | Погронє | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Поважська Бистриця | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 11 | Гуменне | 0 - 0 | |
| 12 | Дубніца | 1 - 2 | |
| 13 | Рача | ||
| 14 | Дольний Кубін | 3 - 1 | 0 - 4 |
| 15 | Петржалка | 2 - 2 | |
| 16 | Жиліна B | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Пухов | Кошице | |
| Позиція | 7 | 1 |
| Очки | 17 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 6 |
| Очки | 9 | 8 |
Форма в лізі
| Пухов | Кошице | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 4 |
6
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 3 |
2
2 2 |
Голи в лізі
| Пухов | Кошице | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
13 |
21
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
8 |
9
8 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (87) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (247) | |
| Голи за матч | 2.84 |
| Голи вдома за матч | 1.55 |
| Голи в гостях за матч | 1.29 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 80% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 63% |
| Більше 3.5 | 26% |
Пухов наступні 6 матчі
| 2022-10-15 | Гуменне | - | Пухов |
| 2022-10-22 | Пухов | - | Шаморин |
| 2022-10-30 | Петржалка | - | Пухов |
| 2022-11-05 | Жиліна B | - | Пухов |
| 2022-11-09 | Шаморин | - | Пухов |
| 2022-11-12 | Пухов | - | Требішов |
Кошице наступні 6 матчі
| 2022-10-11 | Кошице | - | Комарно |
| 2022-10-15 | Кошице | - | Слован Бр. B |
| 2022-10-22 | Миява | - | Кошице |
| 2022-10-29 | Кошице | - | Рача |
| 2022-11-05 | Кошице | - | Поважська Бистриця |
| 2022-11-12 | Прешов | - | Кошице |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.85 | 3.40 | 2.10 |
| Ймовірність | 36% | 20% | 44% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 1.37 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 3.75 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.23 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.00 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 1.40 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.15 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Так @ 1.62 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-08 12:05. На даний момент можливі зміни!