Плей-оф - Словаччина
субота, 26.05.2018
16:20
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Сеніка |
| В гостях: |
Скаліця |
| Відстань: |
21.2 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Штадіон ФК Сениця
|
| Вміщує: |
4 500 |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
16:20 (17:20 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.72 |
3.40 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.22 |
2.00 |
| 40% |
34% |
26% |
1.72 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.03 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.69 |
1.41 |
| 77% |
23% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
34% |
66% |
Останні 4 прямі зустрічі
|
2018-05-22 |
Скаліца
|
2 - 1 |
Сеніца
|
|
2016-04-02 |
Сеніца
|
2 - 2 |
Скаліца
|
|
2015-10-25 |
Скаліца
|
0 - 3 |
Сеніца
|
|
2015-08-01 |
Сеніца
|
2 - 1 |
Скаліца
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
4 |
4 |
1 |
| 50% |
25% |
25% |
|
100% |
100% |
25% |
Сеніца останні 12 матчі
|
2018-05-22 |
Скаліца
|
2 - 1 |
Сеніца
|
|
2018-05-19 |
Нітра
|
5 - 2 |
Сеніца
|
|
2018-05-12 |
Сеніца
|
0 - 0 |
Прешов
|
|
2018-05-05 |
Сеніца
|
3 - 1 |
Злате Моравце
|
|
2018-04-28 |
Міхаловце
|
1 - 2 |
Сеніца
|
|
2018-04-21 |
Сеніца
|
1 - 0 |
Подбрезова
|
|
2018-04-14 |
Подбрезова
|
3 - 1 |
Сеніца
|
|
2018-04-07 |
Сеніца
|
0 - 2 |
Міхаловце
|
|
2018-03-31 |
Злате Моравце
|
2 - 2 |
Сеніца
|
|
2018-03-16 |
Прешов
|
1 - 1 |
Сеніца
|
|
2018-03-10 |
Сеніца
|
0 - 1 |
Нітра
|
|
2018-03-03 |
Сеніца
|
1 - 0 |
Подбрезова
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
6 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
50% |
33% |
Скаліца останні 12 матчі
|
2018-05-22 |
Скаліца
|
2 - 1 |
Сеніца
|
|
2018-05-18 |
Скаліца
|
2 - 0 |
Требішов
|
|
2018-05-13 |
Інтер Братислава
|
1 - 2 |
Скаліца
|
|
2018-05-05 |
Скаліца
|
1 - 0 |
Попрад
|
|
2018-04-28 |
Зволен
|
1 - 2 |
Скаліца
|
|
2018-04-24 |
Скаліца
|
4 - 0 |
Спішска Нова Вес
|
|
2018-04-20 |
Погронє
|
0 - 2 |
Скаліца
|
|
2018-04-14 |
Скаліца
|
4 - 1 |
Л. Мікулаш
|
|
2018-04-11 |
Шаморин
|
1 - 1 |
Скаліца
|
|
2018-04-07 |
Бардейов
|
2 - 0 |
Скаліца
|
|
2018-03-31 |
Скаліца
|
2 - 1 |
Локомотив Кошице
|
|
2018-03-28 |
Подбрезова B
|
1 - 0 |
Скаліца
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
10 |
6 |
2 |
| 75% |
8% |
17% |
|
83% |
50% |
17% |
Таблиця Сеніца
Немає даних у системі
Таблиця Суперліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Спартак Трнава |
22 |
16 |
2 |
4 |
34 |
16 |
+18 |
50 |
| 2 |
Слован Бр. |
22 |
11 |
8 |
3 |
45 |
26 |
+19 |
41 |
| 3 |
Дун. Стреда |
22 |
10 |
9 |
3 |
29 |
20 |
+9 |
39 |
| 4 |
Жиліна |
22 |
12 |
1 |
9 |
42 |
35 |
+7 |
37 |
| 5 |
Тренчин |
22 |
10 |
6 |
6 |
54 |
32 |
+22 |
36 |
| 6 |
Ружомберок |
22 |
8 |
9 |
5 |
31 |
21 |
+10 |
33 |
| 7 |
Нітра |
22 |
7 |
9 |
6 |
19 |
14 |
+5 |
30 |
| 8 |
Злате Моравце |
22 |
7 |
4 |
11 |
28 |
37 |
-9 |
25 |
| 9 |
Міхаловце |
22 |
6 |
6 |
10 |
18 |
25 |
-7 |
24 |
| 10 |
Подбрезова |
22 |
6 |
2 |
14 |
19 |
37 |
-18 |
20 |
| 11 |
Сеніца |
22 |
3 |
5 |
14 |
17 |
42 |
-25 |
14 |
| 12 |
Прешов |
22 |
3 |
5 |
14 |
13 |
44 |
-31 |
14 |
Сеніца наступні 6 матчі
|
2018-07-21 |
Сеніца
|
- |
Спартак Трнава
|
|
2018-07-28 |
Середь
|
- |
Сеніца
|
|
2018-08-04 |
Злате Моравце
|
- |
Сеніца
|
|
2018-08-11 |
Сеніца
|
- |
Подбрезова
|
|
2018-08-18 |
Міхаловце
|
- |
Сеніца
|
|
2018-08-25 |
Сеніца
|
- |
Нітра
|
Скаліца наступні 6 матчі
|
2018-07-21 |
Скаліца
|
- |
Банська Бистріца
|
|
2018-07-28 |
Прешов
|
- |
Скаліца
|
|
2018-08-04 |
Скаліца
|
- |
Odeva Lipany
|
|
2018-08-11 |
Скаліца
|
- |
Попрад
|
|
2018-08-17 |
Локомотив Кошице
|
- |
Скаліца
|
|
2018-08-24 |
Скаліца
|
- |
Жиліна B
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.72 |
3.40 |
4.20 |
| Ймовірність |
40% |
34% |
26% |
|
1 @ 1.72 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.22 |
2.00 |
| Ймовірність |
71% |
29% |
|
1X @ 1.22 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.21 |
4.03 |
| Ймовірність |
|
77% |
23% |
|
Більше 1.5 @ 1.21 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.72 |
2.07 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Більше 2.5 @ 1.72 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.69 |
1.41 |
| Ймовірність |
|
34% |
66% |
|
Менше 3.5 @ 1.41 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.64 |
2.13 |
| Ймовірність |
|
56% |
44% |
|
Так @ 1.64 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-26 12:04. На даний момент можливі зміни!