Друга ліга - Шотландія
понеділок, 02.01.2023
15:00
15:00

Форфар Атлетік

Елгін Сіті
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Форфар |
| В гостях: | Елгін |
| Відстань: | 115.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Station Park |
| Вміщує: | 6 777 (739) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.50 | 2.80 | X2 | 1.33 | 1.60 | |||
| 27% | 32% | 41% | 1.60 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.50 | 1.62 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 80% | 20% | 63% | 37% | 43% | 57% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-15 | Елгін Сіті | 0 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2022-08-13 | Форфар Атлетік | 2 - 2 | Елгін Сіті |
| 2022-03-05 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Елгін Сіті |
| 2022-01-02 | Елгін Сіті | 1 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2021-11-06 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Елгін Сіті |
| 2021-08-21 | Елгін Сіті | 1 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2017-03-18 | Елгін Сіті | 1 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2017-02-11 | Форфар Атлетік | 1 - 1 | Елгін Сіті |
| 2017-01-02 | Елгін Сіті | 2 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2016-08-27 | Форфар Атлетік | 3 - 2 | Елгін Сіті |
| 2009-11-21 | Елгін Сіті | 0 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2009-09-26 | Форфар Атлетік | 3 - 3 | Елгін Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 7 | 1 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 58% | 8% | 75% | 42% | 33% |
Форфар Атлетік останні 12 матчі
| 2022-12-10 | Стенхаузмур | 1 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2022-12-03 | Форфар Атлетік | 1 - 0 | Альбіон Роверс |
| 2022-11-26 | Данфермлін | 4 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2022-11-19 | Дамбартон | 2 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2022-11-12 | Форфар Атлетік | 1 - 1 | Боннірігг Роуз |
| 2022-11-05 | Форфар Атлетік | 1 - 4 | Аннан |
| 2022-10-29 | Странрар | 1 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2022-10-15 | Елгін Сіті | 0 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2022-10-08 | Форфар Атлетік | 1 - 3 | Іст Файф |
| 2022-10-01 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Дамбартон |
| 2022-09-24 | Форфар Атлетік | 1 - 4 | Стерлінг |
| 2022-09-17 | Альбіон Роверс | 0 - 2 | Форфар Атлетік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Елгін Сіті останні 12 матчі
| 2022-12-23 | Елгін Сіті | 1 - 2 | Стерлінг |
| 2022-12-10 | Елгін Сіті | 0 - 0 | Клайд |
| 2022-12-03 | Елгін Сіті | 2 - 1 | Стенхаузмур |
| 2022-11-19 | Аннан | 1 - 3 | Елгін Сіті |
| 2022-11-12 | Елгін Сіті | 0 - 4 | Дамбартон |
| 2022-11-05 | Боннірігг Роуз | 2 - 3 | Елгін Сіті |
| 2022-10-29 | Іст Файф | 2 - 1 | Елгін Сіті |
| 2022-10-15 | Елгін Сіті | 0 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2022-10-11 | Елгін Сіті | 1 - 0 | Альбіон Роверс |
| 2022-10-08 | Странрар | 2 - 3 | Елгін Сіті |
| 2022-10-01 | Елгін Сіті | 5 - 1 | Аннан |
| 2022-09-24 | Пітерхед | 0 - 4 | Елгін Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 75% | 50% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дамбартон | 18 | +15 | 40 |
| 2 | Стерлінг | 18 | +18 | 36 |
| 3 | Елгін Сіті | 17 | +2 | 25 |
| 4 | Аннан | 18 | -2 | 23 |
| 5 | Странрар | 18 | -5 | 23 |
| 6 | Іст Файф | 18 | -3 | 22 |
| 7 | Боннірігг Роуз | 18 | -4 | 20 |
| 8 | Стенхаузмур | 18 | -6 | 20 |
| 9 | Форфар Атлетік | 17 | -7 | 19 |
| 10 | Альбіон Роверс | 18 | -8 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Форфар Атлетік | |
| Елгін Сіті | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Форфар Атлетік | Елгін Сіті |
|---|---|---|---|
| 1 | Дамбартон | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Стерлінг | 1 - 4 | 2 - 2 |
| 3 | Елгін Сіті | 2 - 2 | - |
| 4 | Аннан | 1 - 4 | 1 - 3 |
| 5 | Странрар | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 6 | Іст Файф | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 7 | Боннірігг Роуз | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 8 | Стенхаузмур | 1 - 2 | 3 - 3 |
| 9 | Форфар Атлетік | - | 2 - 2 |
| 10 | Альбіон Роверс | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Форфар Атлетік | Елгін Сіті | |
| Позиція | 9 | 3 |
| Очки | 19 | 25 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 4 |
| Очки | 9 | 12 |
Форма в лізі
| Форфар Атлетік | Елгін Сіті | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 8 |
7
4 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 4 |
3
3 2 |
Голи в лізі
| Форфар Атлетік | Елгін Сіті | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
25 |
32
30 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
16 |
18
16 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (89) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (273) | |
| Голи за матч | 3.07 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.45 |
| Домашня команда забила в | 87% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 65% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 43% |
Форфар Атлетік наступні 6 матчі
| 2023-01-07 | Аннан | - | Форфар Атлетік |
| 2023-01-14 | Форфар Атлетік | - | Дамбартон |
| 2023-01-21 | Стерлінг | - | Форфар Атлетік |
| 2023-01-28 | Альбіон Роверс | - | Форфар Атлетік |
| 2023-02-04 | Форфар Атлетік | - | Странрар |
| 2023-02-11 | Форфар Атлетік | - | Стенхаузмур |
Елгін Сіті наступні 6 матчі
| 2023-01-07 | Елгін Сіті | - | Іст Файф |
| 2023-01-14 | Елгін Сіті | - | Аннан |
| 2023-01-28 | Стенхаузмур | - | Елгін Сіті |
| 2023-02-04 | Елгін Сіті | - | Альбіон Роверс |
| 2023-02-11 | Ейр Юнайтед | - | Елгін Сіті |
| 2023-02-11 | Стерлінг | - | Елгін Сіті |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.50 | 2.80 |
| Ймовірність | 27% | 32% | 41% |
| X2 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.60 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.60 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.50 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.25 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-02 12:02. На даний момент можливі зміни!