Перша ліга - Шотландія
субота, 28.09.2019
15:00
15:00

Форфар Атлетік

Рейт Роверз
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Форфар |
| В гостях: | Кірккалді |
| Відстань: | 61.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Station Park |
| Вміщує: | 6 777 (739) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.75 | 1.83 | 2 | 1.83 | 1.22 | |||
| 37% | 13% | 50% | 1.83 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 66% | 34% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-11 | Форфар Атлетік | 1 - 1 | Рейт Роверз |
| 2019-05-07 | Рейт Роверз | 2 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2019-03-16 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Рейт Роверз |
| 2019-02-02 | Рейт Роверз | 1 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2018-10-27 | Форфар Атлетік | 3 - 2 | Рейт Роверз |
| 2018-09-01 | Рейт Роверз | 4 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2018-03-13 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Рейт Роверз |
| 2018-01-06 | Рейт Роверз | 2 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2017-10-28 | Форфар Атлетік | 1 - 1 | Рейт Роверз |
| 2017-08-19 | Рейт Роверз | 3 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2016-09-03 | Форфар Атлетік | 3 - 2 | Рейт Роверз |
| 2014-08-02 | Рейт Роверз | 2 - 2 | Форфар Атлетік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 9 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 75% | 42% |
Форфар Атлетік останні 12 матчі
| 2019-09-21 | Форфар Атлетік | 2 - 0 | Монтроз |
| 2019-09-14 | Фолкерк | 3 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2019-09-07 | Форфар Атлетік | 1 - 2 | Іст Файф |
| 2019-08-31 | Форфар Атлетік | 0 - 0 | Клайд |
| 2019-08-24 | Пітерхед | 1 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2019-08-17 | Форфар Атлетік | 1 - 2 | Лівнгстон |
| 2019-08-13 | Монтроз | 2 - 1 | Форфар Атлетік |
| 2019-08-10 | Форфар Атлетік | 1 - 0 | Странрар |
| 2019-08-03 | Ейрдріоніанс | 0 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2019-07-27 | Форфар Атлетік | 2 - 1 | Сент-Джонстон |
| 2019-07-24 | Росс Каунті | 2 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2019-07-20 | Монтроз | 1 - 4 | Форфар Атлетік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 1 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 8% |
Рейт Роверз останні 12 матчі
| 2019-09-21 | Ейрдріоніанс | 0 - 1 | Рейт Роверз |
| 2019-09-14 | Рейт Роверз | 4 - 0 | Пітерхед |
| 2019-09-07 | Рейт Роверз | 2 - 0 | Фолкерк |
| 2019-08-31 | Іст Файф | 4 - 2 | Рейт Роверз |
| 2019-08-24 | Рейт Роверз | 3 - 0 | Монтроз |
| 2019-08-17 | Странрар | 3 - 2 | Рейт Роверз |
| 2019-08-10 | Рейт Роверз | 5 - 2 | Клайд |
| 2019-08-03 | Дамбартон | 0 - 1 | Рейт Роверз |
| 2019-07-27 | Коув Рейнджерс | 3 - 0 | Рейт Роверз |
| 2019-07-23 | Рейт Роверз | 3 - 1 | Пітерхед |
| 2019-07-20 | Інвернесс | 4 - 1 | Рейт Роверз |
| 2019-07-13 | Рейт Роверз | 0 - 3 | ФК Данді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 10 | 9 | 6 | |
| 58% | 0% | 42% | 83% | 75% | 50% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рейт Роверз | 7 | +9 | 15 |
| 2 | Іст Файф | 7 | +8 | 15 |
| 3 | Фолкерк | 7 | +12 | 14 |
| 4 | Форфар Атлетік | 7 | 0 | 10 |
| 5 | Ейрдріоніанс | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Дамбартон | 7 | -4 | 10 |
| 7 | Клайд | 7 | +1 | 9 |
| 8 | Пітерхед | 7 | -3 | 9 |
| 9 | Странрар | 7 | -11 | 4 |
| 10 | Монтроз | 7 | -10 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Форфар Атлетік | |
| Рейт Роверз | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Форфар Атлетік | Рейт Роверз |
|---|---|---|---|
| 1 | Рейт Роверз | - | |
| 2 | Іст Файф | 1 - 2 | 4 - 2 |
| 3 | Фолкерк | ||
| 4 | Форфар Атлетік | - | |
| 5 | Ейрдріоніанс | 0 - 1 | |
| 6 | Дамбартон | 0 - 1 | |
| 7 | Клайд | 0 - 0 | |
| 8 | Пітерхед | ||
| 9 | Странрар | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 10 | Монтроз | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| Форфар Атлетік | Рейт Роверз | |
| Позиція | 4 | 1 |
| Очки | 10 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 3 |
| Очки | 7 | 6 |
Форма в лізі
| Форфар Атлетік | Рейт Роверз | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 3 |
5
0 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
2
0 2 |
Голи в лізі
| Форфар Атлетік | Рейт Роверз | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
18
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
2 |
6
7 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (35) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (103) | |
| Голи за матч | 2.94 |
| Голи вдома за матч | 1.83 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 37% |
Форфар Атлетік наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Дамбартон | - | Форфар Атлетік |
| 2019-10-19 | Іст Файф | - | Форфар Атлетік |
| 2019-10-26 | Форфар Атлетік | - | Ейрдріоніанс |
| 2019-11-02 | Форфар Атлетік | - | Фолкерк |
| 2019-11-09 | Монтроз | - | Форфар Атлетік |
| 2019-11-23 | Дамбартон | - | Форфар Атлетік |
Рейт Роверз наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Рейт Роверз | - | Фолкерк |
| 2019-10-12 | Рейт Роверз | - | Гленавон |
| 2019-10-19 | Клайд | - | Рейт Роверз |
| 2019-10-26 | Рейт Роверз | - | Іст Файф |
| 2019-11-02 | Пітерхед | - | Рейт Роверз |
| 2019-11-09 | Рейт Роверз | - | Странрар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 3.75 | 1.83 |
| Ймовірність | 37% | 13% | 50% |
| 2 @ 1.83 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.22 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-28 12:06. На даний момент можливі зміни!